هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6.6] پلاگین تغییر اندازه و بهینه سازی تصاویر - Image Resizer & Optimizer with GD
کل فایلهایی که ریختین رو حذف کنید
تو بسته دانلودی فولدر های mysql5 - php5 - resizer_class و فایل imageresizer_gd.php وجود داره

بجای
فولدر resizer_class و فایل imageresizer_gd.php

فولدر php5/resizer_class و فایل mysql5/imageresizer_gd.php رو در inc/plugins هاست آپلود کنین
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۶:۳۶:۴۲ صبح)Cancer9003 نوشته است: کل فایلهایی که ریختین رو حذف کنید
تو بسته دانلودی فولدر های mysql5 - php5 - resizer_class و فایل imageresizer_gd.php وجود داره

بجای

فولدر php5/resizer_class و فایل mysql5/imageresizer_gd.php رو در inc/plugins هاست آپلود کنین

من 2 فایل php5/resizer_class و فایل mysql5/imageresizer_gd.php رو در inc/plugins هاست آپلود کردم ولی جواب ندا قبلش همه را پاک کردم.
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
یه مشکل اساسی که این پلاگین داره ، اینه که با بعضی قالب ها همخونی نداره ..

منم سئو سایتم رو چک کردم نه تنها بهتر شده بود بلکه کمی افت داشت از وقتی این رو نصب کردم ....

راه حلی هست ؟
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۲:۰۵:۵۷ عصر)iranshahrsaz نوشته است:
(۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۶:۳۶:۴۲ صبح)Cancer9003 نوشته است: کل فایلهایی که ریختین رو حذف کنید

بجای

من 2 فایل php5/resizer_class و فایل mysql5/imageresizer_gd.php رو در inc/plugins هاست آپلود کردم ولی جواب ندا قبلش همه را پاک کردم.

پیش از این پلاگین، پلاگین دیگه ای که تصاویر رو کوچیک کنه نصب داشتین؟

(۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۲:۵۹:۲۱ عصر)shahinpb نوشته است: یه مشکل اساسی که این پلاگین داره ، اینه که با بعضی قالب ها همخونی نداره ..

منم سئو سایتم رو چک کردم نه تنها بهتر شده بود بلکه کمی افت داشت از وقتی این رو نصب کردم ....

راه حلی هست ؟

خوب مشکل از پلاگین نیست از قالب هست که استاندارد نیست
پلاگین رو قالب پیش فرض تست شده و کاملاً هم سالم هست. نمونه هم قرار داده شده که حرفی نباشه
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۳:۵۳:۴۹ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۴:۲۹:۵۶ عصر)
(۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۳:۴۸:۰۱ عصر)Cancer9003 نوشته است:
(۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۲:۰۵:۵۷ عصر)iranshahrsaz نوشته است:

بجای

پیش از این پلاگین، پلاگین دیگه ای که تصاویر رو کوچیک کنه نصب داشتین؟

(۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۲:۵۹:۲۱ عصر)shahinpb نوشته است: یه مشکل اساسی که این پلاگین داره ، اینه که با بعضی قالب ها همخونی نداره ..

راه حلی هست ؟

خوب مشکل از پلاگین نیست از قالب هست که استاندارد نیست
پلاگین رو قالب پیش فرض تست شده و کاملاً هم سالم هست. نمونه هم قرار داده شده که حرفی نباشه

سلام
شما با من مشکل دارین ؟ استغفر الله......
دارم میگم سایت من و قالبش 98% سئو شده و این زدم به 32% تغییر کرد بعد شما باید اینطوری جواب بدین ؟ در ضمن من رایگان استفاده نمیکنم که ، قالب من سفارشی هست و توی این مشکل داره .....

شما هم به جای این که کمک کنید و راهنمایی کنید ، این طوری جواب میدید .... استغفر الله.....
پاسخ
من با کسی مشکلی ندارم گفتین با بعضی قالبها مشکل داره گفتم بله و این مشکل به پلاگین مربوط نمیشه به قالب مربوطه که استاندارد نیست. نمونه هم که هست و سالمه.
سئو رو با کدوم سایت چک کردین؟

پاسخ
(۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۴:۵۴:۲۲ عصر)Cancer9003 نوشته است: من با کسی مشکلی ندارم گفتین با بعضی قالبها مشکل داره گفتم بله و این مشکل به پلاگین مربوط نمیشه به قالب مربوطه که استاندارد نیست. نمونه هم که هست و سالمه.
سئو رو با کدوم سایت چک کردین؟

قالب انجمن سئو شده و با همه پلاگین ها هم خوب کار میکنه ! فقط مشکل این پلاگین هست
سئو سازی رو هم اینجا انجام دادن : http://www.mihanseo.net/
پاسخ
اگه انجمنتون همونه که لینکش روی بنر امضاتونه که اصلاً باز نمیشه
عذر میخوام جسارت نشه یوقت ولی شما از دامین (و شاید هاست) رایگان استفاده میکنید بعد میاین برای سئو کلی هزینه میکنین؟

پاسخ
(۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۵:۱۰:۴۷ عصر)Cancer9003 نوشته است: اگه انجمنتون همونه که لینکش روی بنر امضاتونه که اصلاً باز نمیشه
عذر میخوام جسارت نشه یوقت ولی شما از دامین (و شاید هاست) رایگان استفاده میکنید بعد میاین برای سئو کلی هزینه میکنین؟

اگه هاست رایگان بود ، شما میدین که اینقدر نگران باشم ؟!
آدرس هم توی امضام نیست و یه سایت جدا و انجمن جدا هم هست ، بله چون میخوام پیشرفت کنم این همه خرج هم میکنم
پاسخ
منظور رو متوجه نشدین انگار
علاقه ای به ادامه بحث ندارم یه سری منتظر همچین بحثهایی هستن سریع همه انگی به آدم بزنن
خوش باشین و پیشرفت کنین

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان