هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفا این اصطلاحات رو توضیح بدید
سلام دوستام

با راهنمایی دوستان تصمیم گرفتم سرویس برنزی 6 ماهه نت افزار رو برای شروع و فروم خودم انتخاب کنم منتهی اینها نمیدونم چی هستن؟

اگر دوستان توضیح بدند شاید بتونم انتخاب بهتری داشته باشم

فضا
پهنای باند ماهیانه
تعداد ایمیل
بانک اطلاعاتی
Sub domains
کاربر ftp
Park domains
Addon domains

ضمنا میخوام مانند این فروم : http://www.manesht.ir/forum/
امکان پرداخت هدیه از طرف کاربران به سایت رو فراهم کنم و همچنین در مشخصات هر کاربر میزان هدیه ای که پرداخت کرده مشخص بشه مثل همین فروم ... در این مورد هم اگر میشه راهنمایی کنید که چه کار باید بکنم ؟

خیلی ممنون
پاسخ
فضا: مقداری فضایی هست که در اختیار شما قرار داده میشه. مثل هارد کامپیوتر یا کارت حافظه موبایل. به اندازه اون فضا شما میتونین داده آپلود کنین

پهنای باند: توضیح کامل

تعداد ایمیل: ایمیلهایی که شما مجاز هستین بسازین. ایمیلها به این صورت هستند: EMAIL@DOMAIN.COM

بانک اطلاعاتی: همون دیتابیس هست که برای نصب اکثر cms ها لازم هست

کاربر ftp: تعداد کاربرایی که شما میتونین بسازین. از طریق این کاربرا و با کمک نرم افزار های ftp (مثل filezilla) بدون مراجعه به هاست میتونین اونو مدیریت کنین

park domains: تعداد دامنه هایی که میتونین رو دامنه اصلیتون پارک کنین. فرضاً شما دامینتون example.ir هست. example.com و example.net رو هم خریدین و میخواین از طریق اونا انجمنتون باز بشه. باید این 2 دامین رو روی دامین اصلی پارک کنید. هرچی تعداد مشخص شده بیشتر باشه تعداد بیشتری میتونین پارک کنین

addon domains: تعداد دامین هایی که میتونین به سرویستون اضافه کنین. برای مثال شما 2 انجمن با موضوع و اسم متفاوت دارین ولی نمیخواین برای هرکدوم یه سرویس بخرین. اون اصلی که خودش هست ولی دامین انجمن دیگتون رو addon میکنین. اینجوری 2 دامین روی یه هاست دارین
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۱۱، ۰۶:۲۸:۵۴ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۱۲/۱۱، ۰۶:۳۷:۲۳ صبح) ، alamdar (۱۳۹۰/۱۲/۱۱، ۰۶:۵۰:۳۲ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۱۲/۱۱، ۰۷:۰۶:۵۵ صبح)
با سلام و تشکر از شما دوست عزیز

ولی من بازم مفهوم پهنای باند ماهیانه رو متوجه نشدم؟!!

راستی با توجه به اینکه سرویس برنزی تنها یک بانک اطلاعاتی رو ساپورت میکنه ، بعدا بخوام قابلیت پرداخت انلاین بذارم به مشکل نمیخورم؟
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۲/۱۱، ۰۷:۰۱:۴۳ صبح)alamdar نوشته است: با سلام و سپاس از شما دوست عزیز

ولی من بازم مفهوم پهنای باند ماهیانه رو متوجه نشدم؟!!

راستی با توجه به اینکه سرویس برنزی تنها یک بانک اطلاعاتی رو ساپورت میکنه ، بعدا بخوام قابلیت پرداخت انلاین بذارم به مشکل نمیخورم؟

سلام

پهناي باند ماهيانه : وقتي سرويسADSL ميگيري به شما ميگند بر فرض سرويس شما شامل 2 گيگ بايت ترافيك و 128 كيلو بايت سرعت هست

شما هر صفحه اي كه باز كنيد هر فايلي كه دانلود كنيد از 2 گيگ شما كم مي شود داخل سايت شما هم همينطور هر كاربري كه صفحه اي باز كنه يا فايلي را از سايت شما دانلود كند از ترافيك سايت شما كم خواهد شد و در صورتي كه در كمتر از 30 روز ترافيك سايت شما تمام شد سايت شما مسدود خواهد شد تا شروع ماه بعد

موفق باشيد

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۱۲/۱۱، ۰۷:۲۱:۵۵ صبح) ، alamdar (۱۳۹۰/۱۲/۱۱، ۰۷:۴۴:۵۲ صبح)
سلام و تشکر

من الان یک اکانت برنزی از نت افزار خریدم

وقتی وارد کنترل پنل کاربری تو سایت نت افزار میشم هیچ گزینه ای برای نصب فروم و ... نداره

من چطور باید فروم خودم رو راه اندازی کنم؟

پاسخ
(۱۳۹۰/۱۲/۱۱، ۰۷:۴۵:۵۵ صبح)alamdar نوشته است: سلام و سپاس

من الان یک اکانت برنزی از نت افزار خریدم

وقتی وارد کنترل پنل کاربری تو سایت نت افزار میشم هیچ گزینه ای برای نصب فروم و ... نداره

من چطور باید فروم خودم رو راه اندازی کنم؟

در قسمت پنل كاربري درخواست دهيد كه اخرين ورژن ماي بي بي را بر روي هاست شما نصب كنند

موفق باشيد

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۲۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۵۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۱۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان