هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته MyBB Mod v2
درود

پوسته راست چین شده MyBB Mod v2 محصول مای بی بی ایران MybbIran

[تصویر:  plugin_add.png] نام پوسته: MyBB Mod v2 RTL
[تصویر:  user.png] تهیه کننده: SoniQuake
[تصویر:  d.png] معرفی:2nd January 2010
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی:---
راست چین کننده پوسته: Pars

[تصویر:  photos.png] نمونه:
پیوست

توجه: در صورت استفاده از قالب به هیچ عنوان حق تغییر و یا حذف کپی رایت سازنده و مترجم را ندارید، استفاده از قالب با کپی رایت حذف شده یا تغییر کرده غیر انسانی و غیر شرعی بوده و عدم رضایت ما را در بر دارد. اما در صورت شخصی سازی قالب می توانید نام خود را به کپی رایت اضافه کنید. اگر هم چنان به حذف کپی رایت قالب پافشار هستید می توانید از مترجم اجازه بگیرید و با رضایت او این کار را انجام دهید.

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   MyBB-Mod-v2.zip (اندازه: 478.17 KB / تعداد دفعات دریافت: 976)

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybboard.net/view/mybb-mod-v2

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطpl_ugin (۱۳۸۸/۱۰/۲۴، ۱۰:۰۰:۲۷ صبح) ، r_ezatpanah (۱۳۸۸/۱۰/۲۵، ۱۵:۱۹:۰۸ عصر) ، GOD (۱۳۸۸/۱۰/۲۸، ۲۱:۴۴:۲۴ عصر) ، majidsoftware (۱۳۸۸/۱۱/۱۶، ۰۲:۱۵:۰۸ صبح) ، amir (۱۳۸۸/۱۱/۱۷، ۲۰:۵۹:۵۵ عصر) ، havo0d (۱۳۸۸/۱۲/۱۳، ۱۹:۵۸:۰۶ عصر) ، rezapishgam (۱۳۸۹/۱/۶، ۱۵:۰۳:۵۴ عصر) ، Arsam (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۲۰:۵۲:۰۲ عصر) ، Reza (۱۳۸۹/۳/۷، ۱۶:۳۴:۱۰ عصر) ، pouyan66 (۱۳۸۹/۳/۱۷، ۲۰:۱۵:۲۳ عصر) ، K@M@L (۱۳۸۹/۳/۳۱، ۰۰:۳۰:۱۵ صبح) ، Webmaster (۱۳۸۹/۳/۳۱، ۰۰:۴۲:۰۴ صبح) ، Mobile (۱۳۸۹/۶/۶، ۱۸:۵۰:۳۰ عصر) ، MicRoLinK (۱۳۸۹/۶/۷، ۰۰:۵۳:۴۲ صبح) ، sajjad (۱۳۸۹/۶/۷، ۱۳:۲۴:۳۹ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۸/۲۶، ۲۱:۴۸:۴۷ عصر) ، forombaz (۱۳۸۹/۸/۲۷، ۰۰:۳۱:۴۹ صبح) ، d3adlY (۱۳۸۹/۹/۸، ۱۶:۰۲:۱۲ عصر) ، Sanandaj (۱۳۸۹/۱۰/۲۴، ۰۸:۳۳:۲۲ صبح) ، kavian (۱۳۸۹/۱۰/۲۷، ۲۰:۳۴:۲۶ عصر) ، moohiol (۱۳۸۹/۱۰/۲۸، ۱۱:۳۷:۵۷ صبح) ، bl4ckd0om (۱۳۸۹/۱۰/۲۸، ۱۲:۲۵:۵۰ عصر) ، tanha123 (۱۳۸۹/۱۱/۱۵، ۲۰:۴۴:۴۰ عصر) ، baloochs (۱۳۹۰/۳/۲۸، ۱۴:۲۰:۰۲ عصر)

کسی می تونه این قالبو به 1.6 ببره؟من نتونستم کمک می خوام خواهشاSad
(۱۳۸۹/۸/۲۶، ۲۲:۵۷:۱۱ عصر)h.gh نوشته است: الان نتست میکنم ببینم

ممنون منتظرمShy
(۱۳۸۹/۸/۲۷، ۱۸:۱۲:۰۵ عصر)h.gh نوشته است: کامل و بدون هیچ مشکللی میتونی رو فروم من ببینی

من لینکش را می خوام برای 1.6Sad
لااقل بگو چه تغییراتی انجام دادیSad
سلام
من با این پوسته یه مشکلی دارم . توی پست بیت امضای هیچکس رو نشون نمیده . چیکار کنم؟ Undecided
Mehryar از March 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
مهیار جان اگه می خواهی برات mi bule را به MyBB Mod v2 تبدیل کنم هم سرعتش بیشتر میشه هم قشنگ تر Heart
نه مهران جان . من الان این قالب رو واسه بعضی پلاگین ها ویرایش کردم و همه چیزش رو درست کردم . فقط مونده این مشکل که ممنون میشم راهنماییم کنن .
دوستان راه حل این مشکل رو پیدا کردم . اگر کسی به این مشکل برخورد میتونه از این راه حلش کنه:

به قسمت قالب های MyBB Mod v2 Templates برید و بعد به گروه قالب Post Bit Templates و سپس به قسمت Postbit . و متغیر {$post['signature']} را بعد از متغیر {$post['attachments']} که در خط 44 هستش قرار بدین .
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۱۰/۲۸، ۱۰:۱۰:۱۸ صبح) ، Pars (۱۳۸۹/۱۰/۲۸، ۲۲:۴۱:۴۲ عصر) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۳۰، ۲۳:۳۸:۳۸ عصر)
سلام ولي خط امضا سمت چپه راست نميشه گذاشت
سلام
من اين قالب رو نصب كردم . چرا دكمه هاي تشكر وجود نداره . تويه پوشه Images هست اما اصلا هيچ عملكردي واسش نيست . خودتون يه سري بزنيد و راهنمائيم كنيد www.zoorasna.com

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان