هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه يك هاست خوب انتخاب كنم ؟؟
با سلام به همه دوستان

شايد صحبت هاي زير را بسياري از دوستان بلد باشند كه بنده در جايگاه شاگرد مطرح ميكنم BlushBlushBlush

چند وقتي مجبور شدم بنا به دلايلي هاست هاي مختلف را محك بزنم به اطلاعاتي رسيدم كه گفتم براتون بنويسم البته مقداريش هم مطالب جستجو شده است كه با هم مخلوط كردم

براي يك سايت موفق هاست خوب بسيار تاثير گذار هست شايد پرداخت چند هزار تومان بيشتر و تحقيق مفصل تر بتونه آينده بهتري را براي سايت شما به ارمغان بياره

** مكان سرور : هر موقعي كسي بخواهد به سايت شما وارد شد و آدرس شما را تايپ ميكند در واقع درخواستي را براي گرفتن اطلاعات سايت شما به سرور شما ارسال ميكند

اين درخواست بايد يك مسير كاملا واقعي را طي كند از مكان حضور كاربر تا مكان سرور در نتيجه هر چه سرور نزديك تر باشد سايت شما سريع تر اطلاعاتش را در اختيار كاربر قرار مي دهد

در نتيجه هر چه مكان سرور شما در كشوري نزديك تر باشد بهتر است اگر در ايران باشد كه در حد اعلا بخصوص اگر تمام مخاطبان شما ايراني باشند

** كيفيت سرور : اطلاعات دقيقي از شركت ها در مورد اطلاعات سرور هايشان بگيريد CPU . RAM . نوع برنامه مديريتي هاست و موارد ديگر سعي كنيد با يك مقايسه ساده بهترين را برگزينيد

** كاركنان : اگر گفتگوي آنلاين وجود دارد حتما دقايقي را صحبت كنيد و با طرح سوالات تخصصي آشنايي و تخصص طرف مقابل را محك بزنيد ضمنا مي توانيد از نحو برخورد و رفتار انها نيز آگاه شويد توصيه ميكنم شماره شركت را بگيريد و جهت كسب اطلاعات بيشتر با مدير آن هم صحبت كنيد چيز هاي مفيدي عايد شما خواهد شد

** در مورد پهناي باند مورد استفاده شركت پرس و جو كنيد

** با توجه به رتبه آلكسا سايت رسمي شركت مي توانيد از كيفيت كار انها آگاه شويد ( بالطبع سايت هاستينگي كه داراي بازديد بالا باشد خدمات بهتري ارائه مي دهد ) توجه داشته باشيد رنك پنل كاربري هم مهم مي باشد

** از شركتي هاست بگيريد كه داراي پنل هاي كامل باشد ( در صورت ارتقا سايت شما مشكلي براي ارتقا هاست وجود نداشته باشد )

** از شركتي هاست بگيريد كه محدوديت هاي كمتري براي سرويس شما دارد ( اين نكته اهميت زيادي دارد كه بسياري از كاربران بدون كسب اطلاع از محدوديت ها سرويس را ميخرند و پس از استفاده مواجه با محدوديت هايي مي شوند كه كاملا ضروري هست براي سايت آنها )

در حال حاضر شركت هاي زير از امكانات خوبي برخوردار هستند :

نت افراز
ايران هاست
گروه پرشين تولز
ايران سرور
هاست ايران
ميهن وب هاست
.....

موفق و پيروز باشيد

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۲/۶، ۱۳:۳۹:۵۶ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۰۰:۱۵:۱۱ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۰۲:۱۵:۲۰ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۰۶:۰۰:۲۳ صبح) ، dehkadeaftab (۱۳۹۱/۴/۲، ۰۱:۴۰:۵۲ صبح)
بنده هم در مقام کسی که تو این کار بوده میگم
مدیر هاستینگ کارمند استخدام نکرده که شخصا جواب تلفن بده
سرور ها ایران کوچکترین کیفیتی ندارد و خریدشون نه به صرفه است نه عاقلانه
مکان هم مهم هست بیشتر برای سایت های بازی
به طور مثال
سروری در کشور المان داریم پینگ خوب سرعت قابل قبول
سروری در سوئیس میگیریم
مکان فرق کرد اما پینگ بهتر میشه و سرعت بیشتر
البته هر دیتاسنتر کیفیت متفاوتی دارد
و نمیشه فقط از روی مکان یا کشور قضاوت کرد
پاسخ
سلام
از اطلاعات مفیدتون ممنونم. من باید تا چند روز دیگه هاستم رو که از ایران هاست گرفته‌ام، تمدید کنم. با این توضیحاتی که دادید، شرکت نت افزار رو هم چک کردم و با توجه به قیمتهایی که دارم میبینم، می‌خواستم بدونم به نظر شما انتقال هاست از P6 روی ایران هاست به سرویس "طلایی" یا "الماس" روی "نت افزار" کار درستیه؟ آیا برای مای بی بی محدودیتی ایجاد نمی‌کنه؟ به نظر شما چه معایب یا مزایایی داره؟

این هم دو تا تصویر از شرایط و پلن‌های هر دو سرویس دهنده:

نت افزار:
[تصویر:  i227290_netafzar.png]

ایران هاست:
[تصویر:  i227291_iranhost.png]

ویرایش: در بالا اسم شرکت "نت افراز" به اشتباه "نت افزار" آمده است که بدین ترتیب اصلاح می‌گردد.
پاسخ
با شرکت نت افزار اشنایی ندارم
ایران سرور تائید میشن
وارز هاست ( جزئ کسانی هستن که کار عالی دارند
هاست دی ال
الما هاست
از این 3 نفر سرویس بگیرین پشیمون نمیشین
و خیالتون راحته
این افراد جزو کیفیت های عالی ایران هستن
اما . اما
سرویس های خارجی به شدت توصیه میشند
به علت مشکلات دلار اخیر
هاستینگ های زیادی جمع کردند
این افراد اطمینان بهشون هست که نمرند
اما مشکلات دیگه ای هم هست که همه میدونن
سرویس دهنده خارجی خواستید لیستش رو بهتون بدم
برای پرداختش هم داخل سایت ابران سرور لینک هزینه دیدم برای پرداخت دلار
یه نکته برای راحتی کار خودتون با سی پنل کار کنید
در ضمن پنل دیگه هم هست که متاسفانه سایت های خاصی ارائه میدن و قیمت بالایی داره
که متاسفانه تعدادشون انگشت شماره ولی برای سایت های حرفه ای عالی هست
متاسفانه شخصا فقط تونستم 1 روز با این پنل کار کنم
پاسخ
یعنی کار با DirectAdmin سخته؟ به نظر دوستان با توجه به شرایطی که در بالا توضیح دادم، پیشنهاد سرویس "طلایی" شرکت نت افزار نسبت به سرویس P6 ایران هاست، مزیت یا معایبی داره؟ لطفاً راهنمایی کنید. باید خیلی زود تصمیم بگیرم.
پاسخ
ایران هاست با توجه به ویندوز بودن
و 10 درصد بودن حجم دیتابیس رد میشود به سایت هایی که گفتم نگاه کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطgoldenaxis (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۰۴:۰۲:۴۷ صبح)
دوستان که تو کار هاست هستند یه قیمتی هم از دامنه ها بدن دلار ارزون شد اما انگار شرکت ها قصد پایین آوردن قیمت رو ندارندHuh
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
من توصیه می کنم اگر هاست متوسطی دارید بجای ارتقاء اون هاست به یک هاست بهتر ، یک سرویس CDN اضافه کنید . در این صورت هم ترافیک روی سرور مقصد کمتر میشه هم سرعت لود به شدت افزایش پیدا می کنه هم پینگ خیلی پایین میاد و هم از نظر رتبه گوگل و SEO موقعیت بهتری پیدا می کنید Undecided

حتا می تونید از CDN های رایگان استفاده کنید
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
درود : دوست عزیز من یک سال هست که ار نت افراز خرید کردم و خیلی ازشون راضیم و تو این یکسال حتی یه قطعی توی سایتم نداشتم . گفتار خوب کارمندان هنگام تماس تلفنی و مهم تر از همه بک آپ روزانه رو از سایت دارن قیمت هاشون هم عالیه . پیشنهاد من نت افرازه .
پاسخ
 سپاس شده توسطgoldenaxis (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۰۴:۰۲:۳۵ صبح)
جالب اینجاست که من الان متوجه شدم که دو شرکت "نت افراز" و "نت افزار" هستند. قیمتها و مشخصات بالا مربوط به "نت افراز" هست.

darya1012، شما از کدوم یکی هاست داری و راضی هستی؟!!
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان