هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگینExtra File Chatbox
مشکل من حل نشد شکلک ها نمیادHuh
پاسخ
(۱۳۹۱/۲/۴، ۱۰:۱۳:۱۵ صبح)sarina68 نوشته است: سلام،مسپاسم جناب عمیدیHeart
اون قسمت آدرس رو درست وارد میکنم اما همچنان لینک پروفایل یوزر ها اشتباه میباشدHuh
راستی من طبق آموزش شما رفتم ساعت رو خاموش کنم دیدم همون اول فایل کانفیگ تنظیم ساعت بر اساس کشور وجود داره که با قرار دادن Asia/Tehran مشکل به بهترین نحو حل شدBig Grin

مشکل آدرس هم با وارد کردن پیام های جدید دیدم درست شده
قسمت آدرس رو باید بدون http:// قرار میدادمSmile
باز هم ممنونHeart
چند تا پرسش:

1_ این Asia/Tehran رو کجای کد $config['showtime'] = true; // Show/Hide Time باید قرار بدیم که ساعت طبق ایران نمایش داده بشه؟

2_ بنده میخوام چت باکس در زیر انجمن در زیر بخش آمار پیشرفته نمایش داده بشه نه در بالا. چیکار کنم؟

سپاس از همه و خصوص آقای عمیدی عزیز. مشکل حل شد و اینقدر گیر دادم بهش که پیدا کردم.

هر کس میخواد چت باکس در پایین قرار بگیره کد {$changfcb} به جای اینکه در زیر کد {$header} در قالب index بزاره، بره در بخش index_stats و کد رو بزاره زیر </span> مشکل حل میشه.
اگر بجاي غارت ديگران براي كمك به خود، خودرا غارت كرده و به ديگران كمك كنيد، به خدا عشق ورزيده ايد...

نام انجمنم رو با اجازه و هماهنگي مدير ماي بي بي ننوشتم. لطفا گير ندين

[تصویر:  1407544361.jpg]
پاسخ
فقط 2 پرسش جدید دارم.
1_ میخوام تعداد کاراکترهای نوشتن رو محدود کنم مثلا به 1000 کاراکتر. نمیخوام یهو کسی بیا هی متن کپی پیست کنه و واقعا چت باهاش بکنن و محدود باشه. باید کجا برم

2_ فیلد تکست رو که توش مینویسم ارتفاع و طولش رو دست کاری کنم.
اگر بجاي غارت ديگران براي كمك به خود، خودرا غارت كرده و به ديگران كمك كنيد، به خدا عشق ورزيده ايد...

نام انجمنم رو با اجازه و هماهنگي مدير ماي بي بي ننوشتم. لطفا گير ندين

[تصویر:  1407544361.jpg]
پاسخ
سلام من قبلا این چت باکس رو داشتم تو انجمنم اما الان دوباره که فعالش میکنم ارور داره نوشته
404 Not Found

The resource requested could not be found on this server!

یعنی چی مشکل کجاس الان؟
www.funjok.com/forum
انجمن فان جوک.کام

پاسخ
درود
خب اول تبریک برای انجمن زیابایی که دارید
دوم اینکه الان من انجمنتون رو دیدم نسخه ای که الان گزاشتمرا دانلود سپس اپلود و فعال کنید
مشکل از ادرس دهی در تنظیمات پلاگین لطفا چکش کنید در صفحه اول این پلاگین توضیح داده شدهHeart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
با سلام و درود فراوان به همه مدیران و کاربران
و خسته نباشید به تمامی مدیران انجمن

آقا این پلاگین واسه من هم not found میاره .اگه میشه مدیریت محترم زحمت بکشید پلاگین کلیش که( کلا" فارسی شده و تمامی مشکلاتی که اینجا اعلام شده و بر طرف شده) رو بزارید تا ما هم بیشتر دعا گوی شما باشیم .
با تشکر از شما و تمامی مدیران سایت
پاسخ
عزیزم این در 40 انجمن نصب از جمله انجمن خودمHuh
درود
.....

پاسخ
 سپاس شده توسطmansour1 (۱۳۹۱/۳/۲۱، ۱۵:۵۳:۱۶ عصر)
(۱۳۹۱/۳/۲۱، ۱۲:۴۵:۵۲ عصر)doodoo نوشته است: عزیزم این در 40 انجمن نصب از جمله انجمن خودمHuh

با سلام
من هم که چیزی نگفتم
من فقط گفتم که اگه میشه تو انجمن خودتون که کامل کردید ، کاملش رو بزارید .
با تشکر از شما
پاسخ
درود
عزیزم این همون کاملشHeart
درود
.....

پاسخ
با سلام
تو صفحه ای اصلی امد ولی نه شکلکها رو میاره نه وقتی مینویسم و ارسال رو میزنم مییاره و فقط پیغام زیر رو میده
Not Acceptable

An appropriate representation of the requested resource /chat/chatbox/index.php could not be found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

از تنظیمات هم نیست چون آدرس فولدر چت باکس رو درست میدم.تمامی فا یلها رو هم درست آپلود کردم

با تشکر
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان