هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگینExtra File Chatbox
(۱۳۹۲/۳/۲۴، ۰۷:۰۷:۲۷ صبح)reza-ss نوشته است: سلام چجوری نسخه موبایل رو اضافه كنیم برای این چت باكس ؟

باید از مدیر همان انجمنی که ازش کپی پست میزنی بپرسی Wink
پاسخ
منظورتون از همون انجمني كه كپي كردم چيه ؟ Exclamation

من همين چت باكسو دارم ميگم . چجوري نسخه موبايلو بهش اضافه كنيم ؟
انجمن بيا تو كل

http://bia2kal.ir/forum/[/align]
پاسخ
(۱۳۹۲/۳/۲۴، ۲۳:۵۱:۵۶ عصر)reza-ss نوشته است: منظورتون از همون انجمنی كه كپی كردم چیه ؟ Exclamation

من همین چت باكسو دارم میگم . چجوری نسخه موبایلو بهش اضافه كنیم ؟

دوست عزیز گزارشاتی هست مبتنی بر اینکه شما برای نصب پلاگین هزینه دریافت میکنید با استناد به اینکه بنده خودم عضو انجمنتون بودم و تاییدیه پیامی که به شما ارسال کردم مبلغ 5 تومن برای نصب پلاگین درخواست کرده بودید.
اما در هر صورت نسخه موبایل این چت باکس رو فکر نمیکنم هنوز منتشر شده باشه تا دوستان پلاگین نویس زحمتشو بکشن.موفق باشید
پاسخ
(۱۳۹۲/۳/۲۵، ۰۰:۱۷:۰۸ صبح)samadagha نوشته است: دوست عزیز گزارشاتی هست مبتنی بر اینکه شما برای نصب پلاگین هزینه دریافت میکنید با استناد به اینکه بنده خودم عضو انجمنتون بودم و تاییدیه پیامی که به شما ارسال کردم مبلغ 5 تومن برای نصب پلاگین درخواست کرده بودید.
اما در هر صورت نسخه موبایل این چت باکس رو فکر نمیکنم هنوز منتشر شده باشه تا دوستان پلاگین نویس زحمتشو بکشن.موفق باشید
دوست عزيز فكر كنم شما منو با كسي ديگه اشتباه گرفتين .. من وقت نصب كردن پلاگين هاي خودمم به زور دارم چه برسه بخوام برا كسي پلاگين نصب كنم اول درست تحقيق كنيد مدرك رو كنيد بعد اتهام بزنيد

نسخه قالب موبايل اين چت باكس تا اونجايي كه اطلاع دارم موجوده اگر كسي از مديران ميدونه لطفا راهنمايي كنه
انجمن بيا تو كل

پاسخ
(۱۳۹۲/۳/۲۵، ۰۰:۵۴:۳۶ صبح)reza-ss نوشته است:
(۱۳۹۲/۳/۲۵، ۰۰:۱۷:۰۸ صبح)samadagha نوشته است: دوست عزیز گزارشاتی هست مبتنی بر اینکه شما برای نصب پلاگین هزینه دریافت میکنید با استناد به اینکه بنده خودم عضو انجمنتون بودم و تاییدیه پیامی که به شما ارسال کردم مبلغ 5 تومن برای نصب پلاگین درخواست کرده بودید.
دوست عزیز فكر كنم شما منو با كسی دیگه اشتباه گرفتین .. من وقت نصب كردن پلاگین های خودمم به زور دارم چه برسه بخوام برا كسی پلاگین نصب كنم اول درست تحقیق كنید مدرك رو كنید بعد اتهام بزنید

نسخه قالب موبایل این چت باكس تا اونجایی كه اطلاع دارم موجوده اگر كسی از مدیران میدونه لطفا راهنمایی كنه

نسخه موبایلش اگر موجود باشه اختصاصی هستش .
پاسخ
(۱۳۹۲/۳/۲۵، ۰۱:۵۷:۰۴ صبح)MyBulletian نوشته است: نسخه موبایلش اگر موجود باشه اختصاصی هستش .

فكر نميكنم همچين چيزي باشه .. اينو بايد مديران بگن كه اختصاصي هستش يا نهSmile
انجمن بيا تو كل

پاسخ
(۱۳۹۲/۳/۲۵، ۰۳:۴۴:۲۹ صبح)reza-ss نوشته است:
(۱۳۹۲/۳/۲۵، ۰۱:۵۷:۰۴ صبح)MyBulletian نوشته است: نسخه موبایلش اگر موجود باشه اختصاصی هستش .

فكر نمیكنم همچین چیزی باشه .. اینو باید مدیران بگن كه اختصاصی هستش یا نهSmile

مدیر همان سایتی که شما دیدی هستم ، عرض میکنم قالبش اختصاصیه .
هیچ ربطیم به اینکه مدیران بگند یا نگند نداره.
خیلیا اینجا قالب اختصاصی ارائه دادند، هرکدام دارای کپی رایت خاص هستند ، بهتره یکم سطح اطلاعاتتون رو بالا ببرید.
پاسخ
این چتروم تنها مشکلی که داره اینه که قابلیت حذف یا پنهان سازی نداره.حیف.
پاسخ
 سپاس شده توسطMyBulletian (۱۳۹۲/۳/۲۸، ۰۲:۲۹:۴۶ صبح)
(۱۳۹۲/۳/۲۸، ۰۰:۵۴:۰۴ صبح)reza.t.gh نوشته است: این چتروم تنها مشکلی که داره اینه که قابلیت حذف یا پنهان سازی نداره.حیف.

دقیقا درسته
دسترسی ویرایش و حذف کامنت خودش برای خود کاربر
دسترسی حذف گروهی یا کلی هم برای ادمین وجود داشته باشه عالی میشد.
کار سختی نیست منتهی کسی دل نمیده وقت بذارم یکم رو این چت باکس این قابلیت هارو بهش اضافه کنه

نمونش یاداشت پروفایل ، چقدر وقت میبره مگه دسترسی ویرایش و حذف اینکه هرکی در پروفایل کاربر پیام ارسال کنه رو داشته باشه؟
الان فقط هرکی پیام میفرسته پیام خودش رو میتونه مدیریت کنه!
========
همینطور که هروز آرزو میکنم کاش صد ساله دیگه بدنیا میومدم! دنیا خیلی پیشرفته تر و کامل تر و اسوده تر بود
MyBB هم همینطوره انصافا بعضی چیزاش ضعیفه همینه همه میرن سمت vB
مای بی بی هم ده ساله دیگه شاید یه تکونی به خودش بده!
پاسخ
 سپاس شده توسطreza.t.gh (۱۳۹۲/۳/۲۸، ۱۲:۳۱:۰۴ عصر)
ممنون mybulletian

دوستان من به تازگی متوجه شدم این چت روم یه چندتا مشکل داره که اگه حل بشه عالی میشه:

اولین مشکلی که داره اینه که عدد رو به هیچ هنوان نوشن نمیده و یه عکس میذاره بجاش که باعث میشه هربار که چت روم لود میکنه سرعت رو به شدت میاره پایین.

دوم اینکه نمیشه حذف و ویرایش انجام شه

سوم اینکه اگه برای عزیزان امکان داره امکان پخش صدا موقع ارسال پیام رو بذارن تا دیگران متوجه بشن و این امکان رو جوری قرار بدید که بشه روی حالت بی صدا هم قرار بگیره.

چهارم اینکه شکلکها فقط به صورت کدش میاد
و در اخر اینکه وقتی راست چین میشه نوشته نوتیک با متن لودینگ قاطی میشه که خیلی جلوه زشتی داره.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان