هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پارسی کردن تنظیمات به حالت پی دی اف
سلام

از مدیران یا کاربران عزیز میتونه این مسیر رو به فارسی ترجمه کنه و در قالب یک پی دی اف یا فایل ورد اینجا بذاره ؟

مدیریت>>پیکربندی>>تنظیمات انجمن

Heart
انجمن منHeart

در حال بررسی سه انجمن phpbb و SMF و MyBB هستم و تا اومدن ورژن 2 MyBB منتظر خواهم ماند.

آدمی در عالم خاکی نمیآید به دست .... عالمی دیگر بباید ساخت وزنو آدمی

حافظ
پاسخ
دوستان کسی جواب نمیده ؟Heart
انجمن منHeart

در حال بررسی سه انجمن phpbb و SMF و MyBB هستم و تا اومدن ورژن 2 MyBB منتظر خواهم ماند.

حافظ
پاسخ
باید از هسته ویرایش و ترجمه بشه. فایل زبان نداره
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطabtin (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۰۶:۳۶:۰۹ صبح)
اصلا ترجمه نیاز نداره

اموزش پارسی کار کردن باهاش رو براتون گذاشتم

http://community.mybbiran.com/thread-8511.html

فقط زیاد استقبال نشد....منم یه مدتی ولش کردم...ولی
به زودی بقیشو هم میذارم عزیز جانم
پاسخ
 سپاس شده توسطabtin (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۰۵:۵۴:۴۹ صبح)
ممنون از شما
اگر براتون مقدوره کاملش کنید چون از مهمترین تنظیمات رو باید از اینجا اعمال کردHeart
انجمن منHeart

حافظ
پاسخ
ابتین جان هروقت احساس کنم کارام الکی نیست
تموم تونمو میذارم عزیز جانم
هروقت که اعتبار ها و....الکی پاک نشود و احساس کنیم واقعا اینجا کسی برای کارامون ارزش قائله
اموزش هایی میذارم که کلا تو هیچ جایی و هیچ پشتیبانی نباشه
همونطور که تا الان گذاشتم عزیز جانم
ولی بنده اگر وقت کنم یک روز به صورت اختصاصی پنل تنظیماتتون رو با اینکه واقعا یک روز ( برای بنده)
وقت میگیره به صورت رایگان پارسی میکنم..چون شاهد بودم از کاربرای بسیار خوب اینجایید عزیز جانم

موفق باشید
کریم زاده
پاسخ
 سپاس شده توسطabtin (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۰۶:۳۶:۱۶ صبح)
اعتبارهای شما توسط خود کاربرا حذف میشه و هیچ یک از اعضای تیم میدریت دخالتی ندارن بعدشم مگه شما واسه اعتبار فعالیت میکنین که با کم شدنشون شاکی شدین؟
شرایط خوب بودن یه کاربر از دید شما مشخصه. نمیخوام بحث پیش بیاد وگرنه اونم میگفتم
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۰۶:۱۸:۲۷ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۰:۵۶:۴۵ صبح)
بلی 60 اعتبار بنده توسط خود کاربران حذف شده!!!!

بنده برای اعتبار کاری نمیکنم و اصلا هم ارزسی نداره محمد علی جان
بنده اصلا ناراحت نیستم از این بابت از این ناراحتم که شاید این ذهنیت پیش بیاد برای دوستان
که این اعتبارا با مولتی یوزر زده شده و حالا توسط مدیریت حذف شده

بنده از شما که قادر به دیدن این کار کاربران هستید درخوسات تذکر جدی دارم
اینکارا ایجاد حاشیه میکند و بنده سپاس گذار می شودم این دوستان اصلا اعتباری به بنده ندن!!!

موفق و موید باشید
کریم زاده
پاسخ
سلام

دوست گل اين يه توفيق اجباريه براي اينكه كمي با زبان انگليسي آشنا بشي

ضمنا زياد هم سخت نيست يه مقدار توجه كني بهشون دستت مياد

موفق باشيد

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۰۶:۲۵:۰۷ صبح) ، abtin (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۰۶:۳۶:۲۴ صبح)
(۱۳۹۰/۱۲/۲، ۰۶:۲۰:۲۶ صبح)!Omid StaR! نوشته است: بلی 60 اعتبار بنده توسط خود کاربران حذف شده!!!!

بنده برای اعتبار کاری نمیکنم و اصلا هم ارزسی نداره محمد علی جان
بنده اصلا ناراحت نیستم از این بابت از این ناراحتم که شاید این ذهنیت پیش بیاد برای دوستان
که این اعتبارا با مولتی یوزر زده شده و حالا توسط مدیریت حذف شده

بنده از شما که قادر به دیدن این کار کاربران هستید درخوسات تذکر جدی دارم
اینکارا ایجاد حاشیه میکند و بنده سپاس گذار می شودم این دوستان اصلا اعتباری به بنده ندن!!!

موفق و موید باشید
کریم زاده

اگه ارزش نداشت الان آمارشون رو نداشتین این 6 تا آخری رو الان چک کردم خود کاربر حذف کرده بود. اینم توجه داشته باشین گرفتن اعتبار برای هر پست از بعضی کاربرا ذهنیت مولتی یوزر یا لابی رو برای همه بوجود میاره
یه وقتی یه چیزی دیدن اعتبار دادن یه وقت هم یه چیز دیگه دیدن بجا دادن اعتبار منفی همون رو حذف کردن

پاسخ
 سپاس شده توسطabtin (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۰۶:۳۶:۲۸ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۰:۵۷:۳۸ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان