هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چقدر هاست باید بگیرم؟
با سلام

من میخوام انجمنی تاسیس کنم که بیشتر مکان گفتگو باشه و چیز خاصی نمیخوام آپلود بشه

از همین مای بی بی هم میخوام استفاده کنم (البته شاید بعدا تغییرش دادم)

اما به دلیل عدم تجربه تو این زمینه نمیدونم چقدر باید فضا بخرم و اینکه اگر روزی کار ما گرفت و فضا کم بود میشه بهش فضا اضافه کرد دیگه؟

ضمنا شاید بعدا امکان پرداخت آنلاین هم بخوام بهش اضافه کنم ...آیا این ربطی به هاست من داره؟ و اینکه روی مای بی بی میشه همچین امکانی رو سوار کرد؟

با تشکر
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۲/۱، ۰۵:۲۶:۵۴ صبح)alamdar نوشته است: با سلام

من میخوام انجمنی تاسیس کنم که بیشتر مکان گفتگو باشه و چیز خاصی نمیخوام آپلود بشه

از همین مای بی بی هم میخوام استفاده کنم (البته شاید بعدا تغییرش دادم)

اما به دلیل عدم تجربه تو این زمینه نمیدونم چقدر باید فضا بخرم و اینکه اگر روزی کار ما گرفت و فضا کم بود میشه بهش فضا اضافه کرد دیگه؟

ضمنا شاید بعدا امکان پرداخت آنلاین هم بخوام بهش اضافه کنم ...آیا این ربطی به هاست من داره؟ و اینکه روی مای بی بی میشه همچین امکانی رو سوار کرد؟

با سپاس
سلام دوست عزيز اگه 1 گيگابايت بخري برات كافيه و بعدا اگه خواستي بيشترش كني ميتوني افزايش بدي !!!!!!
[تصویر:  25a0kvzowrq7c3fvb0as.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۰/۱۲/۱، ۰۶:۰۸:۲۹ صبح)
(۱۳۹۰/۱۲/۱، ۰۵:۳۴:۰۷ صبح)mashogh.man نوشته است: سلام دوست عزیز اگه 1 گیگابایت بخری برات كافیه و بعدا اگه خواستی بیشترش كنی میتونی افزایش بدی !!!!!!

تأیید شد.
myavarahmadi سابق
پاسخ
یک گیگ خیلی کمه برای انجمنهای گفتگو معمولا تعداد کاربر بالا میره و چون تخصصی نیست تعداد پست زیادی ارسال میشه .. برای من که انجمن تخصصیه اول کار 2 گیگ گرفته بودم سر 2 ماه فضا پرشد .. والان به 20 گیگ ارتقاش دادم
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۱، ۰۹:۱۴:۲۰ صبح)
سلام به همگی دوستان و تشکر از پاسخ هاشون

یک سوالی برام پیش اومده ، جایی مثل ایران هاست مثلا یک گیگ رو شاید سالی 100 هزار تومن بده و یک هاست دیگه سالی 20 هزار تومن!! ( البته قیمت هام دقیق نیستا ولی اینطور تفاوت های فاحشی رو دیدم)
ضمنا امکاناتی هم که گفتن به نظر تفاوتی نداره و شاید تازه ارزونتره امکانات بیشتری هم بده!

نمیدونم چقدر قابل اعتمادند؟ من نمیخوام زیاد هزینه کنم و انجمن ام هم نیمه تخصصی قراره باشه

جایی هست که شرکت های ارایه دهنده هاست رو رتبه بندی کرده باشه؟
پاسخ
ارائه دهنده های خارجی بله
ولی داخلی نه
پاسخ
دوست گلم پیشنهاد میکنم از نت افراز استفاده کن، سرور هاش در روسیه هستند ، کارش هم عالیه. 10 گیگ فضا 100 گیگ ترافیک ماهیانه ، سالیانه 45 هزار تومان هست.

دامین رایگان هم بهتون ارائه میدند.

تیم پشتیبانی عالی هم داره ، تیکت هارو زیر 2 ساعت جواب میدند.

موفق باشی گلم.Heart

البته انواع دیگه ای هم داره که مطالعشون کنی بد نیست.Heart
انجمن ندارم فقط برای کمک به دوستان گاهی میام.
پاسخ
انجمن رو اول روی لوکال هاست بیار بالا کاراشو بکن بعد سایت بزنم
پاسخ
با 100 مگ هم می تونی شروع کنی ! ولی فایده ای نداره !
1gig خوبه ! 2gig عالیه !
باید ببینی چی برات اهمیت داره ؟ ارزون بودن یا نه ! تفاوت قیمتی که بین هاست ها وجود داره توی پشتیبانی اونا هستش اکثرا ! اگر پشتبانی عالی می خوای که بعضی اوقات برات سوالاتی که به هاستت هم مربوط نیست جواب بدن من شرکت دیان داده پارس رو بهت پیشنهاد میکنم !
برای اطلاعات بیشتر هم پ خ بده تا بهت توضیح بدم !
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۲۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۲۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۰۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان