هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[محصول MyBBIran] لحظه شمار نوروز 1391
يكي جواب بده ديگه چي كنم رنگ نوشته كادر مشكي بشه تا مشخص بشه Sad
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۰/۱۱/۲۸، ۱۳:۲۷:۵۲ عصر)
(۱۳۹۰/۱۱/۲۸، ۱۳:۱۳:۰۷ عصر)komeser نوشته است: یكی جواب بده دیگه چی كنم رنگ نوشته كادر مشكی بشه تا مشخص بشه Sad
سلام

شما یک بار دیگه پلاگین رو از هاست خود حذف کرده و جدید ترین فایل را دانلود کنید و جایگزین کنید

یک بار قالب رو عوض کنید شاید درست شد

بنده نمیتونم دست به کد ها بزنم قبلا اخطار گرفتم

درست نشد خبر بده
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۱/۲۸، ۱۳:۱۳:۰۷ عصر)komeser نوشته است: یكی جواب بده دیگه چی كنم رنگ نوشته كادر مشكی بشه تا مشخص بشه Sad

قالب‌ها و پوسته‌ها --> قالب‌ها --> قالب‌های سراسری --> با توجه به رنگی که برای کادر انتخاب کرده‌اید قالب norouz_ را انتخاب کرده و خط زیر را بیابید:

کد php:
DisplayFormat "%%D%% روز و %%H%% ساعت و %%M%% دقیقه و %%S%% ثانیه تا آغاز سال 1391 خورشیدی باقی مانده است." 

و به شکل زیر تغییر دهید:

کد php:
DisplayFormat "<font color='#000000'>%%D%% روز و %%H%% ساعت و %%M%% دقیقه و %%S%% ثانیه تا آغاز سال 1391 خورشیدی باقی مانده است.</font>" 

========================================================================

(۱۳۹۰/۱۱/۲۸، ۱۲:۴۵:۵۷ عصر)masoudiv نوشته است: درود
من نصبش کردم درست هم کار میکنه ولی حالا این اخطار در بالای انجمنم دیده میشه!
چیکار کنم مردم؟
http://www.up.darhayebaz.com/images/rulw...ffutkr.jpg

خدمت شما هم باید عرض کنم که سرور شما تابع file-get-contents را غیر فعال کرده است و شما نمی‌توانید از ساعت تنظیم شده‌ی MyBBIran استفاده کنید و باید گزینه‌ی زمان سیستم عامل کاربر را برگزینید.
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۰/۱۱/۲۸، ۱۳:۴۰:۰۰ عصر) ، masoudiv (۱۳۹۰/۱۲/۱، ۰۷:۵۹:۱۵ صبح)

از محمد نويسنده پلاگين ميخوام كه بياد بگه چطور رنگ نوشته كادر رو مشكي كنم ؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۱/۲۸، ۱۳:۳۸:۵۸ عصر)komeser نوشته است: از محمد نویسنده پلاگین میخوام كه بیاد بگه چطور رنگ نوشته كادر رو مشكی كنم ؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ شما در بالا داده شده‌است!
پاسخ
خوب اینو کجا آپلود کنم ؟؟؟ هاست دارم کجای هاست تو کدوم فایل ؟ HuhHuh
پاسخ
آموزش نصب افزونه رو بخونید
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
اگه امکانش هست کد مربوط به "لحظه شمار نوروز 1391" رو بدید، می خوام جاشو تغییر بدم.
باتشکر
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۱/۲۹، ۰۳:۲۱:۵۹ صبح)Hamedi نوشته است: اگه امکانش هست کد مربوط به "لحظه شمار نوروز 1391" رو بدید، می خوام جاشو تغییر بدم.
باسپاس

قالب header ، متغیر:
کد php:
{$norouz
پاسخ
 سپاس شده توسطHamedi (۱۳۹۰/۱۱/۲۹، ۰۵:۵۸:۱۸ صبح)
درود
چه جوری باید این آریایی و زرتشتی و .. را بهش اضافه کرد؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [محصول MyBBIran] لحظه‌شمار Mohammad-Za 16 11,364 ۱۳۹۶/۱۲/۱۷، ۰۷:۰۰:۴۳ صبح
آخرین ارسال: Farhoodi
  [محصول MyBBIran] لحظه شمار رویدادها (ویرایش پلاگین لحظه شمار نوروز) Doodoo 3 5,108 ۱۳۹۲/۱۲/۱۱، ۰۰:۳۳:۰۰ صبح
آخرین ارسال: Mohammad-Za

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان