هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيج رنك
Rainbow 
سلام
پيج رنك گوگل سايت (0) هستش

http://www.meshkipooshan.com

پيج رنك گوگل انجمن (2) هستش :

http://www.meshkipooshan.com/forum

دو سوال :

1. چرا واسه سايت هم مثل انجمن پيج رنكش (2) نيست
2.اگه پيج رنك انجمن(2) هستش چرا اينقدر تو گوگل ضعيف هستش پس ؟
پاسخ
سئو کنید
هزینه ای حدود ۶۰۰ تا ۱.۵ میلون تومان دارد
سئو حدود ۳ تا ۴ ماه زمان میخواهد
از پلاگین سایت مپ
گوگل سئو
وبرای سایت
از نرم افزار استفاده کنید
نتیجه عالی ندارد
نتیجه معمول است
پاسخ
كسي نيست يه جواب بهتر بده

تا پري روز پيج رنك سايت (1) بود و براي انجمن (0) بود

الان براي سايت شده (0) براي انجمن شده (2) !!!!!!!!!؟
پاسخ
برو خدا رو شکر کن انجمنت پیج رنکش 2 هست.من دوبرابر تو عضو دارم بازدید روزانمم بین 300 تا 500 هست اما پیج رنکم 0 هستHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
Heart
پاسخ
خب دو هستش اما تو گوگل فوق العاده ضعيفه نبايد اينطور باشه مثل اينكه 2 هستشااااا !!!
كسي دليلشو ميدونه ؟
پاسخ
نقل‌قول: 1. چرا واسه سایت هم مثل انجمن پیج رنكش (2) نیست

دوست عزیز ببین پیج رنک گوگل Page Rank همونطور که از اسمش مشخصه یعنی " رنک صفحه "

یعنی هر صفحه از سایت تو یک رنک مجزایی داره برا خودش .. مثل الکسا نیست که برای کل سایتت یک رتبه بده ..

واسه همین چون ممکنه از سایت بیشتر بازدید شده و خیلی چیزای دیگه که تو پیج رنک تاثیر داره وجود داره که تو صفحه اول تالارت وجود نداره ..

پیج رنک سایت من هم 2 هست ولی تالار 1 ...

نقل‌قول: 2.اگه پیج رنك انجمن(2) هستش چرا اینقدر تو گوگل ضعیف هستش پس ؟

بنظر خود من وقتی پیج رنک زیاد میشه مثلا 2 یکمی یکمی زودتر از سایت هایی که پیج رنک پایین دارن مطالبش ایندکس می شن .. واسه همین زیاد انتظار نداشته باش ..

تو اگه می خوای گوگلت قوی باشه باید اینقدر مطالب خاص بزنی تا موقع جستجو تو صفحه اول گوگل باشی

امید وارم تونسته باشم منظورمو برسونم Heart
پاسخ
دوست عزيز ممنونم
فقط گفتي : تو صفحه اول تالارت وجود نداره .. يعني چي اصلا متوجه نشدم ؟ بايد چيكار كنم ؟Huh
پاسخ
ببین ... عوامل تاثیر گذار بر پیج رنک گوگل زیادن .. که ممکنه بعضی از این عوامل ( بعنوان مثال بازدید از صفحه ) تو تمامی قسمت های سایتت یکسان نباشه ... مثلا گفتم .. Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۳۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۲۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۵۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان