هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گذاشتن پلاگین مدال در پست بیت کاربران
تو تنظیمات که بعنوان Awards ازش یاد میشه
پاسخ
2 تا افزونه مدال هست. یکی My Awards و دیگری Awards System 2
موضوعاتشون رو مطالعه کنین متغیرها، محل و نحوه قرار دادن گفته شده
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطwhat? (۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۱۳:۰۸:۲۹ عصر) ، yazdan (۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۱۳:۱۲:۳۳ عصر) ، fatemebanoo (۱۳۹۲/۵/۳۰، ۱۵:۳۹:۲۷ عصر)
Awards System 2
در ضمن هیچ کدوم از راه های که تو این تاپیک گفته شده بود کار نکردSad
پاسخ
شما که از پست.بیت کلاسیک استفاده نمیکنی عزیز من.خوب شد ادرس انجمنت رو گذاشتی پست بیت شما افقی هست.اون روشی که قرار داده شده بود برای پست بیت عمودی بود.شما باید بری داخل پست بیت خالی.بعد متغیر رو اضافه کنی.

شما باید بری اینجا postbit
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطyazdan (۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۱۳:۴۹:۵۶ عصر)
ممنون عزیزم

ولی من کلاسیکو دارم ولی هیچ مدالی نمیبینمHuh
پاسخ
نسخه مای بی بی شما 1.6.5 هست و این افزونه از جمله افزونه هایی هست که با این نسخه یکم ناسازگاری دارن.
تغییرات لازم رو انجام دادم فایل زیر رو در پوشه inc/plugins جایگزین فایل فعلی کنید و افزونه رو دوباره فعال کنید

.php   awards.php (اندازه: 7.6 KB / تعداد دفعات دریافت: 39)
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

پاسخ
 سپاس شده توسطwhat? (۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۰۰:۱۷:۴۵ صبح) ، arena (۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۱۲:۰۵:۱۳ عصر) ، sajjad74 (۱۳۹۱/۴/۲۱، ۰۰:۴۱:۴۳ صبح) ، mr-m (۱۳۹۲/۱۰/۲۳، ۱۹:۳۳:۰۰ عصر)
با تشکر از Cancer9003 گرامی که این تاپیک مفید و ارسال کردن امیدوارم مشکل دوست عزیز yazdan هم حل شده باشه .
[تصویر:  ek13onofam18b8vf.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۱۲:۴۶:۲۸ عصر)
هیچ فرقی نکرد
لطفا دقیق کمک کنید
پاسخ
باید پلاگین غیر فعال و حذف بشه بعد فایل ارسال 16 توی پوشه inc/plugins اپلود کنید و پلاگین رو دوباره فعال کنید

پاسخ
با سلام و خسته نباشيد

من مدال ها رو گذاشتم هيچ مشکلي هم ندارم

ولي اينجوري مياد
[تصویر:  ussqa293bf7k8xv4yqu7.jpg]

اگر ميشه راهنمايي فرماييد
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان