هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیاز به طراح حرفه ای-قیمت هر چی باشه حاضرم
سلام به طراحان حرفه ای مای بی بی

از طراحان حرفه ای تقاضا دارم که طراحی اختصاصی برای سایت ایران شهرساز انجام بده و هر هزینه ای داشته باشه مشکلی نداره

از طراح بزرگ و حرفه ای جناب آقای مهدی هم تشکر میکنم که چندین بار مزاحمشون شدم و این بار هم ازشون میخوام که این کار را به صورت زیر اگر میتونند برام انجام بدند.

اینم یه شات طراحی و توضیحاتش که توسط یکی از کاربران خوبم ارائه شده:

یه بک گراند زیبا با موضوع مرتبط اضافه شه.وقتی سایت رو باز میکنی{طراحی الان سایت} کلی گزینه رو همون اول میبینیم ادم یه ذره قاطی میکنه.میتونین صفحه اصلی سایت رو به شکل زیر قرار بدید.البته یه نمونه خیلی سادس که خودتون میتونین گسترش بدین. بک گراند ایکونها و...متناسب با موضوع طراحی شده باشه.بعد با کلیک روی هر ایکون صفحه اصلی وارد زیرمجموعه های اون بشیم که بازم اونجا شلوغ نباشه خیلی مرتب با بک گراند مخصوص خودش خیلی ساده.
[تصویر:  u4933_shahrsaz.jpg]

ممنون

لطفا مدت طراحی و قیمت را بزارید.
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۰۷:۱۶:۲۷ صبح)
عزیز یه کم اچ تی ام ال و پی اچ پی یاد بگیرید
فکر نکنم چیزی که میخواید زیاد سخت باشه
جزوات اموزشی در پشتیبانی هست
موفق باشید
کریم زاده
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۰۷:۱۶:۲۹ صبح)
این طرح شما بیشترش فتوشاپ میخاد تا طراحی سایت و خیلی سادست, فکر میکنم با اموزش های نت چیز خیلی بهتر از این میتونید در بیارید.
پاسخ
 سپاس شده توسطiranshahrsaz (۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۰۸:۲۵:۳۳ صبح) ، alirezaveran (۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۰۹:۳۶:۴۲ صبح)
(۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۰۷:۱۷:۲۱ صبح)AR@KST@R نوشته است: این طرح شما بیشترش فتوشاپ میخاد تا طراحی سایت و خیلی سادست, فکر میکنم با اموزش های نت چیز خیلی بهتر از این میتونید در بیارید.
امکانش هست چند تا لینک خیلی خوب و ساده یا سایت خیلی خوب و مرجع بزارید تا استفاده کنم ممنونم
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
پیشنهاد میکنم اگر وقت یادگیری ندارید به جای کاربران تازه کار
به خود اقای نمکی پسپارید
ایشون پی اچ پی و اچ تی ام الشون کامله
و هرچیزی بخواید میتونند براتون دربیارند
بنده فرصتشو ندارم وگرنه رایگان براتون میکردم

موفق باشید
کریم زاده
پاسخ
اگه خواستی من میتونم انجام بدم از این حرفه ای تر هم میشه !!!!!!!!
2 روز طراحی می کنم .
[تصویر:  25a0kvzowrq7c3fvb0as.gif]
پاسخ
درود

تو فتوشاپ اول يه طراحي انجام بده غير از فتوشاپ برنامه هاي ديگه هم هست اقل 50 تاي ديگه

بعد نرم افزار فرونت پيج رو نصب كن كار باهاش خيلي سادست !بعد مي توني لينك گذاري و ساير موارد رو انجام بدي خلاص

من قبلا براي يكي از بچه هاي اينجا انجام دادم فك كنم 2 دقيقه روش كار كردم

مويد
آموزش فرونت پيج
http://www.ostadonline.com/courses.asp?a=34
آموزش فتوشاپ
http://www.ostadonline.com/courses.asp?a=2
پاسخ
 سپاس شده توسطiranshahrsaz (۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۱۱:۱۵:۰۲ صبح) ، majid01 (۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۱۳:۱۶:۴۱ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۱۳:۲۸:۵۵ عصر)
به سایت های طراجی زنگ بزنید
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۲۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۰۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۱:۲۵ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  طراح قالب حرفه ای alonak3 4 2,891 ۱۳۹۴/۱۲/۲۷، ۱۶:۴۶:۰۸ عصر
آخرین ارسال: محمد محمدی
  نیازمند طراح قالب حرفه ای only-only 6 3,304 ۱۳۹۳/۱/۲۳، ۰۲:۵۲:۴۴ صبح
آخرین ارسال: jvd

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان