هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: شما کدام بانک را برای هماهنگ سازی سیستم پرداخت آن با MyBB می‌پسندید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
سامان
21.74%
5 21.74%
پارسیان
17.39%
4 17.39%
ملت
43.48%
10 43.48%
پاسارگاد
17.39%
4 17.39%
در کل 23 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیستم پرداخت آنلاین کدام بانک را برای هماهنگ سازی با MyBB می‌پسندید؟
(۱۳۹۰/۱۲/۷، ۱۰:۱۴:۴۱ صبح)geo نوشته است:
(۱۳۹۰/۱۲/۷، ۰۶:۵۲:۰۸ صبح)Mohammad-Za نوشته است: نتیجه‌ی درخواست درگاه را امروز از بانک دریافت کردم.

یکی از کارمندان پیش از دریافت درگاه:
نقل‌قول: نیازی به مجوز نیست و اگر درگاه را برای فرد حقیقی ثبت کرده باشید می توانید مدارک را برای فرد حقیق برای ما ارسال نموده و درگاه را دریافت نمایید

اما پس از پست مدارک به این شرکت اعلام می‌کنند که اجاره نامه و سفته را ارسال نکرده‌ام!
و زمانی هم که می‌گویم کارمند خودتان فرموده است که نیازی به مدارک شرکتی نیست می‌فرمایند ما هم از شما مدارک شرکتی نخواستیم.
پرسش این‌جاست که اولاً در فرم ارسالی که شرایط و قوانین در آن درج شده است، واژه‌ی "سفته" و "اجاره نامه" حتی یک مرتبه هم ذکر نشده است. (دوستانی که این فرم‌ها را دریافت کرده‌اند متوجه هستند!)
دوم اینکه اجاره‌نامه و سفته جزء مدارک شخص حقیقی است؟ یا حقوقی؟
برای اینکه به خودشان زحمت وارد کردن اطلاعات را که 5 دقیقه‌ هم بیشتر وقتشان را نمی‌گیرد، مشتری را دست به سر می‌کنند.
به هر حال بنده عطایش را به لقایش بخشیدم و باید اعلام کنم که این پلاگین دیگر منتشر نخواهد شد.
نکته‌ی جالب توجه این است که این بانک به عنوان یکی از بهترین سیستم‌های بانک داری تازه تاسیس مدرن ایران نیز می‌باشد.
به هر حال اگر به بانک‌های دیگر مراجعه می‌کردم چه می‌شد؟!Angel
پارادوکس بسیار جالبی در سیستم بانک داری وجود دارد.

سلام

با سپاس از پیگیری شما.

البته برای سفته نمیشه یک مرزبندی حقیقی یا حقوقی کرد.

چون یک نوع ضمانت محسوب میشه که هم شخص حقوقی را شامل میشه و هم حقیقی.

حالا سفته مشکل نیست و اصلا پولی نمیشه ( مثلا سفته زیر که 750 تک تومنی می خری و تا سقف 250 هزار تومن ضمانت داره)

[تصویر:  49680823120178866741.jpg]

اما در خصوص اجاره نامه، میشه گفت که در واقع دارند شما را معادل شخص حقوقی در نظر می گیرند.

اجاره نامه را هم به این دلیل می خواهند تا اگر احیانا بازرسی صورت گرفت، ظاهر مدارک مشکلی نداشته باشد.

ولی خب اجاره نامه دیگه مثل سفته نیست که با چندهزار تومن حلش کرد، باید از طریق پرتال بنگاه املاک ثبت رسمی بشه و کد رهگیری می دهند. در این صورت بنگاهی هم طبق تعرفه حق المعامله را می گیره و دیگه مثل قدیم صوری نمیشه کارکرد.

حالا جالبه در یکی از انجمن ها، برعکس صحبت های دوستان یک نفر نوشته بود :

(۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۱۴:۴۶:۱۸ عصر)jaber نوشته است: من از بانک ملت استفاده می کنم بدون هیچ مشکلی یک سیستم مدیریتی هم برای اسکریپت ام تعریف کرده ام و می تونم برای فروش بزارم

بانک پاسارگاد گفت باید 2 میلیون سفته بخری اما بانک ملت همچین چیزایی از من نخواست ! و دوستان می تونن درگاه رو از این سایت بگیرن

کد:
http://www.behpardakht.com/

یعنی گفته بود ملت چیزی نمی خواد.

با این اوصاف تا یک سیستم سهل الوصول پیدا نشه، روی این پلاگین نمیشه حساب کرد.

سپاسHeart

دوست گرامی شرکت به پرداخت ملت حتی پاسخ مشتری را هم نمی دهد!

در ضمن، بنده مشکلی با سفته ندارم اما این ها که سفته می خواستند چرا در قرارداد و فرم ذکر نکرده بودند؟
بنده که بیکار نیستم هر روز برای این بانک به اداره ی پست مراجعه کنم!

هر شخصی که توانست به راحتی (بدون اجاره نامه و ...) درگاهی از بانکی دریافت کند، اطلاع دهد.
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۱۱:۲۱:۰۱ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۱۲:۳۶:۲۵ عصر)
با سلام
یکی از دوستان من از سایت زیر که معرفی میکنم درگاه پرداخت گرفته ( من خودم نگرفتم و فقط جهت اطلاع میگم)
ایشون درگاه بانک پارسیان را گرفته ولی من که دیروز باهاشون تماس داشتم گفتن که بانک پارسیان قوانین اش را تغییر داده و حتما باید مدارک حقوقی بیارید ولی میتونیم بانک ملت را با مدارک زیر برای شما تهیه کنیم :
سفته , اسکن سند منرل یا محل کار ( در صورتی که به نام پدر و یا مادر می باشد اسکن کارت ملی و شناسنامه اون ها را هم میخواند)
کپی کارت ملی و شناسنامه خود فرد و یک حساب در بانک ملت ( فقط همین مدارک را به من گفتن)
سایتش اینه :
http://websin.net/

البته 50 هزار تومان میگیرن تا کارهاش را انجام بدن Big Grin
این دوست ما گفت که به ما یک پین داد و یک اکانت هم در خود بانک عامل
موفق باشید
بزرگ ترین عامل موفقیت و شادی تو در زندگی میزان اعتمادی است که به خودت داری.
------------------------------------------------------------
اگر تجسم واقعی و روشنی از آنچه می خواهی داشته باشی و برای به دست آوردنش مصمم باشی , قطعا به آن می رسی!
-----------------------------------------------------------
تا سال آینده خداحافظ همگی
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۱۱:۲۴:۲۰ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۱۲:۳۶:۲۰ عصر)
(۱۳۹۰/۱۲/۷، ۱۰:۴۵:۴۶ صبح)Mohammad-Za نوشته است:
(۱۳۹۰/۱۲/۷، ۱۰:۱۴:۴۱ صبح)geo نوشته است:
(۱۳۹۰/۱۲/۷، ۰۶:۵۲:۰۸ صبح)Mohammad-Za نوشته است: نتیجه‌ی درخواست درگاه را امروز از بانک دریافت کردم.

یکی از کارمندان پیش از دریافت درگاه:
نقل‌قول: نیازی به مجوز نیست و اگر درگاه را برای فرد حقیقی ثبت کرده باشید می توانید مدارک را برای فرد حقیق برای ما ارسال نموده و درگاه را دریافت نمایید

اما پس از پست مدارک به این شرکت اعلام می‌کنند که اجاره نامه و سفته را ارسال نکرده‌ام!
و زمانی هم که می‌گویم کارمند خودتان فرموده است که نیازی به مدارک شرکتی نیست می‌فرمایند ما هم از شما مدارک شرکتی نخواستیم.
پرسش این‌جاست که اولاً در فرم ارسالی که شرایط و قوانین در آن درج شده است، واژه‌ی "سفته" و "اجاره نامه" حتی یک مرتبه هم ذکر نشده است. (دوستانی که این فرم‌ها را دریافت کرده‌اند متوجه هستند!)
دوم اینکه اجاره‌نامه و سفته جزء مدارک شخص حقیقی است؟ یا حقوقی؟
برای اینکه به خودشان زحمت وارد کردن اطلاعات را که 5 دقیقه‌ هم بیشتر وقتشان را نمی‌گیرد، مشتری را دست به سر می‌کنند.
به هر حال بنده عطایش را به لقایش بخشیدم و باید اعلام کنم که این پلاگین دیگر منتشر نخواهد شد.
نکته‌ی جالب توجه این است که این بانک به عنوان یکی از بهترین سیستم‌های بانک داری تازه تاسیس مدرن ایران نیز می‌باشد.
به هر حال اگر به بانک‌های دیگر مراجعه می‌کردم چه می‌شد؟!Angel
پارادوکس بسیار جالبی در سیستم بانک داری وجود دارد.

سلام

با سپاس از پیگیری شما.

البته برای سفته نمیشه یک مرزبندی حقیقی یا حقوقی کرد.

چون یک نوع ضمانت محسوب میشه که هم شخص حقوقی را شامل میشه و هم حقیقی.

حالا سفته مشکل نیست و اصلا پولی نمیشه ( مثلا سفته زیر که 750 تک تومنی می خری و تا سقف 250 هزار تومن ضمانت داره)

[تصویر:  49680823120178866741.jpg]

اما در خصوص اجاره نامه، میشه گفت که در واقع دارند شما را معادل شخص حقوقی در نظر می گیرند.

اجاره نامه را هم به این دلیل می خواهند تا اگر احیانا بازرسی صورت گرفت، ظاهر مدارک مشکلی نداشته باشد.

ولی خب اجاره نامه دیگه مثل سفته نیست که با چندهزار تومن حلش کرد، باید از طریق پرتال بنگاه املاک ثبت رسمی بشه و کد رهگیری می دهند. در این صورت بنگاهی هم طبق تعرفه حق المعامله را می گیره و دیگه مثل قدیم صوری نمیشه کارکرد.

حالا جالبه در یکی از انجمن ها، برعکس صحبت های دوستان یک نفر نوشته بود :

(۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۱۴:۴۶:۱۸ عصر)jaber نوشته است: من از بانک ملت استفاده می کنم بدون هیچ مشکلی یک سیستم مدیریتی هم برای اسکریپت ام تعریف کرده ام و می تونم برای فروش بزارم

بانک پاسارگاد گفت باید 2 میلیون سفته بخری اما بانک ملت همچین چیزایی از من نخواست ! و دوستان می تونن درگاه رو از این سایت بگیرن

کد:
http://www.behpardakht.com/

یعنی گفته بود ملت چیزی نمی خواد.

با این اوصاف تا یک سیستم سهل الوصول پیدا نشه، روی این پلاگین نمیشه حساب کرد.

سپاسHeart

دوست گرامی شرکت به پرداخت ملت حتی پاسخ مشتری را هم نمی دهد!

در ضمن، بنده مشکلی با سفته ندارم اما این ها که سفته می خواستند چرا در قرارداد و فرم ذکر نکرده بودند؟
بنده که بیکار نیستم هر روز برای این بانک به اداره ی پست مراجعه کنم!

هر شخصی که توانست به راحتی (بدون اجاره نامه و ...) درگاهی از بانکی دریافت کند، اطلاع دهد.

البته با فرض اینکه اینجا ایرانه، اصلا اتفاق عجیبی نیفتاده.

( آدم یاده یک تیزر انیمیشنی میفته که یکی دو سال پیش از تلوزیون پخش می شد که یک پیرمرد با اعصا از پله های اداره می رفت بالا و کارمند هر سری می گفت برو یک چیز دیگه بیار، می افته )

بانک ملت هم همون 2 هفته پیش که صحبتش شد و لینکش را گذاشتید، من هم ارسال کردم ولی جوابی ندادند.

(۱۳۹۰/۱۱/۲۵، ۰۸:۳۹:۳۴ صبح)Mohammad-Za نوشته است:
(۱۳۹۰/۱۱/۲۵، ۰۸:۲۱:۲۰ صبح)geo نوشته است:
(۱۳۹۰/۱۱/۲۵، ۰۸:۱۵:۲۳ صبح)Mohammad-Za نوشته است: با توجه به نظرات کاملاً متفاوت، نوشتن چنین پلاگینی تنها وقت تلف کردن است!
پیروز باشیدAngel

کاشکی نظر نداده بودیمHeart

اگر ممکن هست در دراز مدت نوشتن این پلاگین را در برنامه هاتون قرار دهید.

چند روز پیش هم در سایت نیوکلرن بحث سیستم پرداخت بود و درگاه پاسارگاد برای اینکار پیشنهاد شده بود که نیاز به شرکت هم نداره و به اشخاص حقیقی هم می دهند :

(۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۱۳:۱۷:۰۳ عصر)Aneeshtan نوشته است: پیشنهاد می کنم از سامانه درگاه بانکی پاسارگاد استفاده کنید که افراد حقیقی نیز میدهد و فقط کافی است یک حساب داشته باشید و اطلاعات را از طریق اینترنت بفرستید

از نظر پورت با نیوک لرن هم مشکلی نیست بنده آموزش خواهم داد

https://paypaad.bankpasargad.com

شخصاً برای دریافت درگاه بانک پاسارگاد درخواست را ارسال نمودم.
و در صورت دریافت نتیجه، آن را به اطلاع خواهم رساند.
مبنای نوشتن این پلاگین از نظر من، ساده بودن دریافت درگاه است نه اینکه چند نفر حساب در بانک ملت دارند یا هر بانک دیگری! و اما کاربران، بانکی را که در آن حساب دارند انتخاب می‌کنند.Exclamation
از دوستانی هم که حساب بانک ملت دارند، درخواست می‌شود که از طریق فرم زیر، درخواست درگاه را برای بانک ملت ارسال کنند و نتیجه را اعلام کنند:
http://www.behpardakht.com/ContactUs.aspx

پاسخ
من چند ماه پیش بدون هیچ مشکلی گرفتم، چندتا فرم رو پر کردم و اسکن کردم و براشون فرستادم (بانک پاسارگاد) خیلی سریع اونا جواب دادند و فرم رو تکمیل شده به من دادند و شروع شد. همه کار بدون هیچ مشکلی و فقط از طریق ایمیل انجام شد. خیلی هم ساپورت خوبی داشتند هر روز زنگ میزدند ومیپرسیدند فروشگاه در چه وضعیتی هست. فقط گویا اسم مای.بی.بی رو نشنیده بودند و چون از کد نویسی سررشته ندارم نتونستم استفاده کنم. اتفاقا همین امروز زنگ زدند که چرا از فروشگاه استفاده نمیکنی؟ گفتم پسوورد یادم رفته در عرض یک ربع تماس گرفتند پسورد جدید دادند. حالا هم خیلی علاقمند هستم ازش استفاده کنم و لی سر در نمیارم چیکار باید بکنم.

از من سفته و سند و ... نخواستند.
Civil Engineering Association
http://forum.civilea.com
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۱۱:۱۱:۴۴ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۱۱:۳۷:۴۷ صبح)
(۱۳۹۰/۱۲/۸، ۱۰:۳۶:۰۵ صبح)poolmand نوشته است: من چند ماه پیش بدون هیچ مشکلی گرفتم، چندتا فرم رو پر کردم و اسکن کردم و براشون فرستادم (بانک پاسارگاد) خیلی سریع اونا جواب دادند و فرم رو تکمیل شده به من دادند و شروع شد. همه کار بدون هیچ مشکلی و فقط از طریق ایمیل انجام شد. خیلی هم ساپورت خوبی داشتند هر روز زنگ میزدند ومیپرسیدند فروشگاه در چه وضعیتی هست. فقط گویا اسم مای.بی.بی رو نشنیده بودند و چون از کد نویسی سررشته ندارم نتونستم استفاده کنم. اتفاقا همین امروز زنگ زدند که چرا از فروشگاه استفاده نمیکنی؟ گفتم پسوورد یادم رفته در عرض یک ربع تماس گرفتند پسورد جدید دادند. حالا هم خیلی علاقمند هستم ازش استفاده کنم و لی سر در نمیارم چیکار باید بکنم.

از من سفته و سند و ... نخواستند.

گویا "بگیر" "نگیر" دارد!

برای من حتی اسکن را نپذیرفتند و پیام فرستادند که حتماً باید اصل مدارک پست شود!
هنوز سیستم بانکی یک قانون ثابت ندارد آن وقت ... .
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۱۲:۰۰:۵۰ عصر) ، poolmand (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۱۲:۳۸:۲۳ عصر)
سلام و درود
خدمت دوستان عرض کنم در حال حاضر پرداخت امن بانک پاسارگاد بی دردسرترین درگاه بانکی است .
بانک پاسارگاد دو نوع درگاه داره : درگاه paypaad.ir و pep.co.ir

در پی پاد نحوه دریافت درگاه بسیار راحت است .

برای آگاهی از نحوه دریافت درگاه از طریق پی پاد به این آدرس مراجعه نمایید :
http://paypaad.ir/merchant/merchanthow.html

این هم لیست ماژول هایی که تا کنون برای این درگاه نوشته شده :
http://developers.paypaad.ir/component/c...cle/2.html

فکر می کنم برای MYBB بهتر این باشه که این انجمن به عنوان اولین توسعه دهنده ثبت بشود.
آموزش طراحی قالب جوملا در اصفهان
forum.4joomla.ir
فراخوان دعوت از طراحان و فعالان وب ایران
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۱۲:۳۶:۵۳ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۱۲:۵۵:۱۷ عصر)
(۱۳۹۰/۱۲/۸، ۱۱:۳۶:۳۶ صبح)Mohammad-Za نوشته است: گویا "بگیر" "نگیر" دارد!

برای من حتی اسکن را نپذیرفتند و پیام فرستادند که حتماً باید اصل مدارک پست شود!
هنوز سیستم بانکی یک قانون ثابت ندارد آن وقت ... .

به نظرم بهتره با پشتیبانی تماس بگیری و با آقای گودرزی صحبت کنی بهش بگی که میخوای برای مای.بی.بی ماژول بسازی و این به توسعه این درگاه کمک زیادی میکنه. ضمنا آقای گودرزی انسان بسیار فهمیده و خوبی هست.
امیدوارم که از نوشتن این پلاگین پشیمون نشده باشی و با توجه به کلاسهای آماده ای که تو سایتش هست کارت رو شروع کنی تا انساء الله درگاه هم بگیری و همزمان رلیز کنی.

پاسخ
 سپاس شده توسطtick (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۱۳:۱۶:۱۲ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۱۵:۳۸:۳۱ عصر)
(۱۳۹۰/۱۲/۸، ۱۲:۲۴:۵۶ عصر)tick نوشته است: سلام و درود
خدمت دوستان عرض کنم در حال حاضر پرداخت امن بانک پاسارگاد بی دردسرترین درگاه بانکی است .
بانک پاسارگاد دو نوع درگاه داره : درگاه paypaad.ir و pep.co.ir

در پی پاد نحوه دریافت درگاه بسیار راحت است .

برای آگاهی از نحوه دریافت درگاه از طریق پی پاد به این آدرس مراجعه نمایید :
http://paypaad.ir/merchant/merchanthow.html

این هم لیست ماژول هایی که تا کنون برای این درگاه نوشته شده :
http://developers.paypaad.ir/component/c...cle/2.html

فکر می کنم برای MYBB بهتر این باشه که این انجمن به عنوان اولین توسعه دهنده ثبت بشود.
ثبت نام انجام شد.
نتیجه را اعلام خواهم کرد.Wink
پاسخ
 سپاس شده توسطpoolmand (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۱۳:۴۱:۳۸ عصر) ، tick (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۱۳:۴۶:۲۰ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۱۵:۳۸:۲۸ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۹، ۰۷:۲۲:۳۹ صبح)
سلام

محمد جان به نتیجه ای رسیدی؟
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۱۷، ۱۴:۴۸:۱۵ عصر)
(۱۳۹۰/۱۲/۱۴، ۱۳:۳۶:۳۰ عصر)poolmand نوشته است: سلام

محمد جان به نتیجه ای رسیدی؟

حدود یک هفته پیش مدارک را به وسیله ایمیل ارسال نمودم اما هنوز پاسخی دریافت نکرده ام.
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۲/۱۷، ۱۴:۵۷:۰۸ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۰۰:۰۰:۴۹ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۳۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۲۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۳۳ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  افزونه بانک برای سیستم امتیازات(NewPoints) yaser0421 10 8,547 ۱۳۹۷/۱/۲۶، ۱۳:۰۹:۴۲ عصر
آخرین ارسال: reus
  پلاگین پرداخت آنلاین برای مای بی بی nokte 9 7,265 ۱۳۹۰/۱۰/۶، ۱۳:۲۹:۲۵ عصر
آخرین ارسال: arash_fa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان