هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم نمایش دکمه‌های ادیتور
مشکلی که من با ادیتور دارم اینه که وقتی موضوع جدید یا پاسخ جدید را میزنم مرورگر شروع میکنه به زمان گرفتن ادیتور دیر بالا میاد اما اگه وسط کار روی صفحه راست کلیک بکنم و stop را بزنم سریع ادیتور لود میشه مشکل از چیه (از موزیلا استفاده می کنم)
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۰۱:۰۸:۴۵ صبح)elamto نوشته است: مشکلی که من با ادیتور دارم اینه که وقتی موضوع جدید یا پاسخ جدید را میزنم مرورگر شروع میکنه به زمان گرفتن ادیتور دیر بالا میاد اما اگه وسط کار روی صفحه راست کلیک بکنم و stop را بزنم سریع ادیتور لود میشه مشکل از چیه (از موزیلا استفاده می کنم)

مشکل از کد‌های زیاد JAVASCRIPT هست که در بالای صفحه قرار دارند که باعث دیر لود شدن و حتی لود نشدن صفحه‌های شما می‌شوند.
کد‌های جاوای غیر مربوط (مانند گوگل پلاس و...) را از headerinclude حذف کرده و در footer قرار دهید.
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۰۴:۰۹:۵۴ صبح)
با سلام
من اولش دکمه ها نبود که کدش را اضافه کردم اومد بعد هم که اومد عکس زیر پیش میاد
[تصویر:  91684003611214443394_thumb.png]

میشه بگید چه چیزی مشکل داره؟

ممنون
پاسخ
با سلام

من امروز از ورژن 1.6.5 به 1.6.6 ارتقا دادم.مراحل ارتقا بدون خطا گذشت و الان هم اروری مشهده نمی شه، اما مشکلی که پیش اومده اینه که ادیتور من دیگه نشون نمی ده
تبادل لینک رایگان جهت افزایش رتبه سایت

اولین سایت و انجمن مانیتورینگ سایتهای کلیکی ایرانی
پاسخ
کسی نبود؟

پاسخ
.................!!!!!!!!!!!

پاسخ
سلام اديتور با توجه به کدهاي که در پست اول (صفحه اول) داده شده بود درست شد ولي
صفحه اديتور به اين شکل هست
[تصویر:  xdbmdc94v7syl0ivhgq.jpg]

ممنون ميشم کمک فرماييد
پاسخ
ببخشيد كسي نمتيونه كمك كنه؟ اگر جايي ديگه هست بگيد برم اونجا چون من همه جا رو گشتم نبود در مورد عدم نمايش اديتور هست اما اين مشكل من گشتم نبود شايد درست نگشتم ممنون ميشم راهنمايي كنيد
پاسخ
سرچ کنید !

پنل مدیر کل >> قالب ها و پوسته ها >> پوسته ها >> پوسته مورد نظر >> استایل ویرایش گر را بر روی Office 2007 بگذارید !
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطtravianstar (۱۳۹۱/۳/۲۲، ۰۲:۴۱:۵۴ صبح)
سلام دوستان من همه دو صفحه رو خوندم همه رو امتحان کردم ولی بازم درست نشد!
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۳۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۴۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۴۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان