هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بسته شدن پورت های 808 و 8050 و یاهو و ssl در ایران
با توجه به مشکلات این چند روزه و بسته شدن پورت های یاهو و اس اس ال و 808 و 8050 و 22 اس اس اچ در ایران از دیروز ممکن است در کارکرد مای بی بی شما و موتورهای آپدیت و یا بررسسی و حتی پلاگین هااختلال بوجود آید پس لطفا تا اطلاع رسانی بعدی تغییراتی را بنابر وجود اختلال در مای بی بی خود ایجاد ننمایید تا اطلاع رسانی بعدی

همچنین تقریبا بر روی بعضی از دیتا سنتر ها مانند مبین نت و پارس آنلاین و صبا نت تقریبا خرید اینترنتی از بانک های سامان پارسیان و اقتصاد نوین سینا فعلا کلا تعطیل است

مدیران سرور دسترسی به سرور از طریق ssh و پورت 22 امکان پذیر نیست

اکانت های س*ا*ک*س 4 و https بسته و قابل استفاده نمیباشند و فقط s*o*ck*s 5 قابل استفاده میباشد

قبلا از همکاری شما سپاسگزاریم

********** استفاده از یاهو تقریبا غیر ممکن است *********

Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۰۰:۱۸:۵۰ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۰۲:۳۷:۵۵ صبح) ، shooshoo (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۰۳:۰۶:۲۶ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۰۳:۱۵:۴۴ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۰۴:۱۵:۵۲ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۰۶:۲۰:۱۶ صبح) ، plus (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۰۷:۰۴:۳۶ صبح)
یاهو تنها با سا*کس 5 و تنها در بعضی ای اس پی ها جواب میده.
پاسخ
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۱۵:۳۷:۳۰ عصر) ، mhy (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۰۰:۱۸:۵۴ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۰۰:۴۸:۴۹ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۰۳:۱۵:۴۶ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۰۴:۱۵:۵۷ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۰۶:۲۰:۲۶ صبح) ، plus (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۰۷:۰۵:۱۱ صبح)
دقیقا
کلا همه چی بسته است Huh
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۰۰:۱۸:۵۹ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۰۶:۲۰:۲۸ صبح) ، plus (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۰۷:۰۵:۱۵ صبح)
برا من که وایمکس ایرانسل دارم میتونم وارد یاهو بشم.
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۰۳:۱۵:۵۷ صبح)
(۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۱۵:۲۲:۳۱ عصر)baxe rapper نوشته است: با توجه به مشکلات این چند روزه و بسته شدن پورت های یاهو و اس اس ال و 808 و 8050 و 22 اس اس اچ در ایران از دیروز ممکن است در کارکرد مای بی بی شما و موتورهای آپدیت و یا بررسسی و حتی پلاگین هااختلال بوجود آید پس لطفا تا اطلاع رسانی بعدی تغییراتی را بنابر وجود اختلال در مای بی بی خود ایجاد ننمایید تا اطلاع رسانی بعدی

همچنین تقریبا بر روی بعضی از دیتا سنتر ها مانند مبین نت و پارس آنلاین و صبا نت تقریبا خرید اینترنتی از بانک های سامان پارسیان و اقتصاد نوین سینا فعلا کلا تعطیل است

مدیران سرور دسترسی به سرور از طریق ssh و پورت 22 امکان پذیر نیست

اکانت های س*ا*ک*س 4 و https بسته و قابل استفاده نمیباشند و فقط s*o*ck*s 5 قابل استفاده میباشد

قبلا از همکاری شما سپاسگزاریم

********** استفاده از یاهو تقریبا غیر ممکن است *********

Heart

با تشکر از اطلاع رسانیHeart

از امروز صبح، من وقتی پیام خصوصی دریافت و ارسال می کنم، پیام ها بصورت

خالی نمایش داده میشه و وقتی روی دکمه پاسخ کلیک می کنم، تازه پیام نمایش داده میشه. ( در یکی از انجمن های مای بی بی)

پس با این خبر، احتمالا مشکل از محدودیت های اینترنتی ایجاد شده است.
پاسخ
پورت های گوگل رو هم بستن؟چون وارد گوگل نمیشه شد.
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۰۳:۰۶:۰۲ صبح)shooshoo نوشته است: برا من که وایمکس ایرانسل دارم میتونم وارد یاهو بشم.

برای من هم مشکلی نیست و میشه ارسال دریافت و چت کرد

من هم از وایمکس استفاده میکنم
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
ن-ی-م-ب-ا-ز مشکل نداره و بالا میاد. حساب بسازین و یاهوتون رو اضاف کنیدWink
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۰۶:۲۵:۰۳ صبح)
(۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۰۶:۱۶:۵۴ صبح)Cancer9003 نوشته است: ن-ی-م-ب-ا-ز مشکل نداره و بالا میاد. حساب بسازین و یاهوتون رو اضاف کنیدWink
خسته نباشی
Palringo هم مشکل نداره و خیلی راحت می تونید 10 تا یاهو و gmail و... همزمان آنلاین بشید.

Palringo for Windows PC supports Windows 2000, XP, Vista and Windows 7.
Download for Windows PC
پاسخ
آفرین به شما که اینقدر اطلاعات دارید و مسنجرهای زیادی رو میشناسید
ما میریم جلو بوق میزنیم چون فقط اینو میشناختیمDodgy
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطHamedi (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۰۶:۳۴:۴۹ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان