هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل درنمایش تاپیکها
باسلام
دوستان من وقتی روی قسمت مشاهده ارسالهای امروز میزنم نهایتا 8 تا 10 تا پیک رو نشون میده اما و قتی روی مشاهده ارسالهای خوانده نشده میزنم 6 صفحه از تاپیکها رو نشون میده حتی اونایی هم که خونده شدن رو هم نشون میده
حالا میخوام جوری باشه که و قتی روی مشاهده ارسالهای امروز میزنم اون مثلا 6 صفحه رو هم اینجا نشون بده و هر تا پیکی توش پست جدیدی زده میشه بیاد اول و دیگر تاپیکها برن پایین و در صفحات بعدی الان در همین سایت هم وقتی روی گزینه مشاهده ارسالهای امروز میزنم 3 صفحه از تاپیکها رو نشون میده حتی اونیی که پست جدیدی توشون نبوده و مال یکی دو روز پیشه
پاسخ
سلام دوست عزيز

خيلي عذر ميخوام

ولي وقتي وارد انجمنتون شدم اينقدر شلوغ بود كه سر درد گرفتم

يه بار گزينه نشانه گذاري انجمن ها رو به صورت خوانده شده بزنيد باز هم چك كنيد

Blush
پاسخ
با سلام
راستش من میخوام اخرین ارسالها رو از مدت 2 روز به مثلا یک ماه تغییر بدم مثلا و روی ارسالهای امروز میزنی تاپیکهایی که امروز و دیروز توشون ارسال تازه بوده رو نمایش میده میخوام تاپیکهای قدیمی تر رو هم نشون بده ایا میشه این مدت نمایش رو افزایش داد ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۲/۳، ۰۵:۴۵:۱۴ صبح)
کسی نمیتونه کمک کنه Huh
پاسخ
دوست عزیز میشه درخواست خودتون رو واضحتر بیان کنید Confused !
پاسخ
دوست عزیز میخوام نمایش موضوع ها مال یک ماه باشه نه 2 روز یعنی وقتی روی مشاهده ارسالهای امروز کلیک میکنم موضوع ها رو که نمایش میده مال 2 روز گذشته نباشه بلکه از یک ماه پیش رو هم نشون بده
پاسخ
خوب بسته رو باز کن 2 روز بزار 100 روز پیش Smile
پاسخ
خب این بسته رو از کجا باز کنم ؟ از کنترل پنل مدیریت یک قسمت داره تو قسمت ویرایش ادمین نمایش موضوعات رو گذاشتم مال یک ماه پیش اما باز همون 2 روز رو نشون میده Huh
پاسخ
دوستان واقعا کسی نمیتونه کمک کنه ؟
پاسخ
درود
بسته php رو باز کن ویرایش کن !!
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان