هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر سرویس هاست !!
با عرض سلام

با توجه به افزایش بازدید و مصرف سی پی یو سایتتان
هزینه تمدید ماهیانه هاست شما به 35000 تومان افزایش خواهد یافت
لطفاً در مدت 24 ساعت تصمیم خود را جهت ارتقا یا دریافت ما بقی هزینه واریز شده شما جهت انتقال هاست به یک شرکت دیگر اعلام نمایید
با تشکر

فضا یک گیگ ، پهنای باند نامحدود( مصرفی هر ماه 25 گیگ )

Huh

یک هفته قبل سایتم منتقل کردم ویستا هاست که اونم از شنبه سرور ها داون کرده گفته فردا مشکل بر طرف میشه

خوبه تو این یه هفته ای که از سرور قبلی استفاده نکردیم مصرف سی پی یو و بازدید رفته بالا Undecided Undecided Undecided

پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۱۴:۰۰:۰۵ عصر)
سلام

حالا اين هاست جديدت پيام داده يا قبلي Confused

با اين وضعيت يه سرور بگير
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۱۴:۱۷:۵۱ عصر)
(۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۱۳:۵۵:۲۷ عصر)ms83 نوشته است: با عرض سلام

با توجه به افزایش بازدید و مصرف سی پی یو سایتتان
هزینه تمدید ماهیانه هاست شما به 35000 تومان افزایش خواهد یافت
لطفاً در مدت 24 ساعت تصمیم خود را جهت ارتقا یا دریافت ما بقی هزینه واریز شده شما جهت انتقال هاست به یک شرکت دیگر اعلام نمایید
با سپاس

فضا یک گیگ ، پهنای باند نامحدود( مصرفی هر ماه 25 گیگ )

Huh

یک هفته قبل این ایمیل سایتم منتقل کردم ویستا هاست که اونم از شنبه سرور ها داون کرده گفته فردا مشکل بر طرف میشه

خوبه تو این یه هفته ای که از سرور قبلی استفاده نکردیم مصرف سی پی یو و بازدید رفته بالا Undecided Undecided Undecided

پس عملا نامحدود یعنی هیچ.

یک سوال هم داشتم ( شما فکر کنم با توجه به این قضایا توی جریان باشید)

با این حساب آیا داشتن یک سرور مجازی با هارد 20-25 گیگ و رم 384 که از قیمت 18 تومن شروع میشه ، جوابگوی نیاز شما خواهد بود ؟

چجوری میشه فهمید که از ابتدا چقدر رم نیاز هست ؟

آیا میشه یک حدود یا مبنایی مشخص کرد؟

سایر دوستان هم اگر اطلاعاتی دارندف ممنون میشم در این زمینه راهنمایی کنندHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۱۴:۱۶:۵۴ عصر)
من الان مدتیه از پارس وی پی اس استفاده میکنم
انصافا هم خوش انصاف هستند و هم آپتایم و هم پاسخگویی بالا و خوبی دارند
برای هر سطح در آمدی هم هاست دارند
مثلا امکان نداشته من تیکت بزنم و درخواستی داشته باشم بیشتر از 5 دقیقه معطل بشم
شماره موبایل و آدرس ایمیل تیکتینگ هم در مواقع ضروری داره که سریع کارتو راه بندازه
www.parsvps.net این آدرسشه با مدیریت آقای مجید زمانی
میتونی توی وبهاستینگ تالک هم در سوابقشون جستجو کنی اما در نهایت به گفته من خواهی رسید
چون همه از سرویس دهیشون راضی هستند و مثل این هاستای درپیت بی خودی پول اضافی از مشتری نمی گیرند Blush
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۱۴:۱۷:۲۷ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۱۴:۳۳:۴۹ عصر) ، mhy (۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۱۵:۱۶:۲۴ عصر)
این ایمیل سرور قبلی هستش ، فعلا اسمش نمیبرم ، خودت میدونی !

من فکر میکنم اینا دارن از کم اطلاعی امثال من سو استفاده میکنن ، وگرنه خیلی ها دارن از همین هاست های سالی کمتر از 50 تومن استفاده میکنن با بازدید و کاربر چند برابر ، در صورتی که من ماهی ده تومن هزینه میکردم برای یک گیگ فضا و بازدید معمولی ، وسرعت هاست پایین

نقل‌قول: با این حساب آیا داشتن یک سرور مجازی با هارد 20-25 گیگ و رم 384 که از قیمت 18 تومن شروع میشه ، جوابگوی نیاز شما خواهد بود ؟

هزینه لایسنس سی پنل رو هم بهش اضافه کن ، سایت من یه سایت فرهنگی ِ و فقط دارم هزینه میکنم هیچ سودی واسم نداره
پاسخ
 سپاس شده توسطرضا (۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۱۴:۲۰:۱۶ عصر) ، mahpishoni (۱۳۹۰/۱۱/۱۱، ۱۰:۳۲:۳۴ صبح)
(۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۱۴:۱۶:۳۲ عصر)ms83 نوشته است: این ایمیل سرور قبلی هستش ، فعلا اسمش نمیبرم ، خودت میدونی !

من فکر میکنم اینا دارن از کم اطلاعی امثال من سو استفاده میکنن ، وگرنه خیلی ها دارن از همین هاست های سالی کمتر از 50 تومن استفاده میکنن با بازدید و کاربر چند برابر ، در صورتی که من ماهی ده تومن هزینه میکردم برای یک گیگ فضا و بازدید معمولی ، وسرعت هاست پایین

نقل‌قول: با این حساب آیا داشتن یک سرور مجازی با هارد 20-25 گیگ و رم 384 که از قیمت 18 تومن شروع میشه ، جوابگوی نیاز شما خواهد بود ؟

هزینه لایسنس سی پنل رو هم بهش اضافه کن ، سایت من یه سایت فرهنگی ِ و فقط دارم هزینه میکنم هیچ سودی واسم نداره

فايده نداره اون هاست جديدتم رو بيخيال شو من هم با پيشنهاد دوستمون موافقم چون علاقه مند به سي پنل هم هستي برو يه هاست حرفه اي پيش پارس وي پي اس بخر
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۱۴:۳۱:۰۳ عصر)
شما نیازی به گرفتن وی پی اس ندارید دوست من
یکی از سرویس های هاستینگ پلن حرفه ای پارس وی پی اس کفایت میکنه
این شرکت میزبان سایتهای بزرگیه میتونی خودت تحقیق کنی
در ضمن وی پی اس های مرغوبی هم داره این ادرسشه http://www.parsvps.net/virtualdserver.html
اینمه لینکوس حرفه ایه که پینهاد میکنم حرفه ای بگیری چون استاندار با ترافیک و حجم سایت شما همخوانی نداره www.parsvps.net/h-linuxhost.html
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۱۴:۲۳:۲۰ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۱۴:۳۴:۴۳ عصر)
از بالا خبر اومد ، ایمیل اشتباه اومده و مروبط به یکی دیگه از سایت هاست Big Grin Big Grin عجب حکایتی داریم ما Huh
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۱۴:۳۰:۲۴ عصر)ms83 نوشته است: از بالا خبر اومد ، ایمیل اشتباه اومده و مروبط به یکی دیگه از سایت هاست Big Grin Big Grin عجب حکایتی داریم ما Huh

عجب برنامه اي داريم ما با سايت وزين ....

الان هم 48 ساعت هست دارن يكي از سايتاي ما رو انتقال ميدن Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۱۴:۴۷:۰۷ عصر)
(۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۱۴:۳۰:۲۴ عصر)ms83 نوشته است: از بالا خبر اومد ، ایمیل اشتباه اومده و مروبط به یکی دیگه از سایت هاست Big Grin Big Grin عجب حکایتی داریم ما Huh

خداراشکر
درسته قیمت بدون سی پنل نوشته شده بود.

در خصوص سرور با مشخصات زیر، بنظرتون جوابگو هست یا یک هاست اشتراکی از آن بهتر خواهد بود ؟

( با داشتن بازدید روزانه 2000 نفر )

CPU پردازنده : Intel® Core i7 920 *1
RAM مقدار رم : 384MB DDR3
HDD هارد دیسک : 40GB
BW پهنای باند : 500GB*
IP تعداد ایپی : 1
دسترسی به SSH : دارد

گارنتی اپتایم : 99.99%
سرعت پورت ارتباطی : 100Mbps
هزینه راه اندازی : رایگان
پشتیبانی اولیه (تیکت و تلفن) : دارد
هزینه ماهانه : 15,000 تومان
هزینه سه ماهه : 40,000 تومان

نکات بسیار مهم و سرویس های وابسته :
1 ) سرور های مجازی همچون سرور اختصاصی دیتا سنتر ها به صورت خام هستند و شرکت فقط نصب اولیه را در ابتدا به صورت رایگان انجام می دهد.
2 ) حتما همیشه از سرور مجازی خود بکآپ تهیه نمایید ، تهیه بک آپ به شرکت ارتباطی ندارد.
3 ) هزینه مدیریت ، برقراری امنیت ، مانیتورینگ 50 هزار تومان برای هر VPS به صورت ماهیانه می باشد.4 ) هزینه هر عدد IP اضافی ، 3000 تومان در ماه می باشد.
5 ) کنترل پنل دایرکت ادمین 9 هزار تومان و Cpanel نیز 20 هزار تومان به صورت ماهیانه است.

http://www.irserver.com/linux_german_vps.html

یعنی اگر هزینه سه ماه را یکجا بدیم :

ماهانه : 13.3 تومن

دایرکت ادمین : 9

مجموع ماهی : 22.3

آیا با این مشخصات بصرفه سرور مجازی هست یا هاست اشتراکی ( در همین رنج قیمت )
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۱۴:۴۷:۰۳ عصر) ، sattarforum (۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۱۵:۰۶:۰۷ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سرویس دهنده هاست شما؟ jetext 2 1,705 ۱۳۸۸/۹/۲۳، ۰۱:۰۱:۵۹ صبح
آخرین ارسال: IACbook

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان