هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی دزدی دیگر
ببند بابا دزد کثیف
پاچه خواری؟؟ بچه جون موقعی که اینجا التماس میکردی تاپیک توروخد اتورخدا کمکم کنید میزدی
چطور من پاچه خوار نبودم؟؟مهدی قالب ریپ نمیکرد/؟؟؟؟فکر کنم چیز یاد میدیم به ضرر خودمونه
میری بگ گراند قالب رو عضو میکنی ..چندتا پک دکمه رو عوض میکنی میگی قالب زدی/؟؟
بچه میفهمی پی اچ پی چیه؟؟؟؟از همینی که داری بهش میگی دزد بپرس پی اچ پی رو میخوره
درضمن تا بقیه دزدی هاتو رو نکردم به نفعته مولتی یوزر نسازی
درضمن مهدی سن باباتو داره...بفهم چطوری میحرفیWink
 سپاس شده توسطعلی حدادی (۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۰۱:۴۱:۳۸ صبح)
(۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۴:۰۷:۰۹ صبح)!Omid StaR! نوشته است: ببند بابا دزد کثیف
پاچه خواری؟؟ بچه جون موقعی که اینجا التماس میکردی تاپیک توروخد اتورخدا کمکم کنید میزدی
چطور من پاچه خوار نبودم؟؟مهدی قالب ریپ نمیکرد/؟؟؟؟فکر کنم چیز یاد میدیم به ضرر خودمونه
میری بگ گراند قالب رو عضو میکنی ..چندتا پک دکمه رو عوض میکنی میگی قالب زدی/؟؟
بچه میفهمی پی اچ پی چیه؟؟؟؟از همینی که داری بهش میگی دزد بپرس پی اچ پی رو میخوره
درضمن تا بقیه دزدی هاتو رو نکردم به نفعته مولتی یوزر نسازی
درضمن مهدی سن باباتو داره...بفهم چطوری میحرفیWink

بله . داري ادب خودت رو نشون ميدي عزيزم. Heart
اتفاقا تنها چيزي من عوض نكردم بك گراند و دكمه هاش بوده Big Grin

واو. من كي از شما پرسيدم تو رو خدا كمك كنيد تو رو خدا كمكم كنيد؟ يك بار اين جمله رو گفتم ديدم بهتره برم مگس بپرونم رفتم سايت ماي بي بي سوال كردم سه سوته جوابش رو گرفتم. Smile

در ضمن مستفيض خواهيم شد و استفاده خواهيم برد اگر ساير موارد را اشارتي بنماييد. Wink
در ضمن اينقدر خودت رو نگير. زياد بگيري خودت رو يك وقت از شدت نيرو له مي شويا. Wink
 سپاس شده توسطعلی حدادی (۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۰۱:۴۲:۲۴ صبح)
درود
مای بی بی ایران رو دارم به زودی یر مجموعه ای از مجموعه شرکت پارس میزبان می کنم.
به زودی تمامی تولیدات مای بی بی ایران تحت مالکیت رسمی این سایت قرار میگیرد و هرگونه کپی برداری یا دست کاری از آن طبق قانون حمایت از حقوق تولید کننده برخورد خواهد شد.
یک مقدار کارای آنتی ویروس وقتمو پر کرده در غیر این صورت به کسی اجازه نمیدادم که چنین اقداماتی کنه.

چند نفر از طریق مراجع قانونی با baxe rapper (مدیر ارشد سایت) برخورد داشتن و میدونن چه بلانی سرشون اومده.

امیدوارم شما نفر بعدی نباشید و فکر نکنید MyBB بچه بازیه.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطmohamad m (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۴:۱۹:۱۰ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۴:۱۹:۱۳ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۴:۲۰:۲۵ صبح) ، baxe rapper (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۴:۲۵:۴۳ صبح) ، jojome (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۴:۳۰:۵۵ صبح) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۵:۱۶:۳۹ صبح) ، hichki (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۷:۴۴:۰۹ صبح) ، plus (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۸:۲۱:۳۹ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۱۴:۵۰:۱۲ عصر) ، علی حدادی (۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۰۱:۴۳:۱۶ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱/۱۷، ۱۸:۱۲:۵۳ عصر)
اقایون هر کدومتون هر حرفی از دهنش در میاد مینویسه میتونید از طریق پیام خصوصی یا هر وسیله ارتباطی دیگه به بحث ادامه بدید ./
امضا ندارم . اما حرف دارم .. حرف هایی که گذشتگان زدند و من به ان ایمان دارم

از پل نامردی عبور نکن ،بگذار تو را اب ببرد
از ترس شیر به روباه پناه نبر ، بگذار شیر تو را بخورد
ببر باش و درنده  ولی از کنار آهوی بی پناه به آرامی گذر کن (کوروش کبیر )

http://yparsi.ir/
 سپاس شده توسطsattarforum (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۵:۰۸:۳۵ صبح) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۵:۱۶:۴۴ صبح) ، علی حدادی (۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۰۱:۴۳:۳۳ صبح)
محمد جان دخالت نکن عزیزم

این تاپیک ها برای این است که نشان دهیم در طول چندین سال فعالیت
یه کاربر یاد گرفته دو خط اچ تی ام ال بنویسه اومده کپی رایت حذف کرده زده اسم خودش

اومده کارای خود بچه هارو دزدین...بعدا کاربرا میگن چرا اینجوریه چرا اونجوریه

اینا برای اینهع که همه بدونند خدمات رایگانی که داریم میدیم به جای اینکه تشکر کنند
دست خودمونو گاز میگیرند!!!

وقتی که مای بی بی ایران زیر مجموعه شرکت پارس میزبان شه...هرکدوم از این دزدی ها
تاوان سختی داره ......

سپاس شده توسطmohamad m (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۴:۲۴:۳۷ صبح) ، jojome (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۴:۴۱:۱۲ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۵:۳۰:۳۸ صبح) ، hichki (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۷:۴۴:۴۹ صبح) ، plus (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۸:۲۲:۴۳ صبح) ، علی حدادی (۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۰۱:۴۴:۱۵ صبح)
درود

جای تاسف دارد واقعا متاسفم آی پی های این شخص جهت پیگیری برداشت شد
بودند دوستانی که چند ماهه پیش آی پی برداشتیم میگفتند هیچ کاری نمیتوانیم انجام دهیم
اما روز موعود ( دادسرای جرایم رایانه ای ) به دست و پایمان افتادند

پیگیری میکنیم از حقوق دیگران تا روزی نیز حقوقمان را پیگیری نمایند

متاسفم فقط متاسفم دوستان عزیز

Heart
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۴:۳۵:۴۷ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۴:۳۹:۳۸ صبح) ، jojome (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۴:۴۰:۴۷ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۵:۰۰:۰۵ صبح) ، hichki (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۷:۴۵:۱۶ صبح) ، plus (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۸:۲۳:۲۴ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۱۴:۴۹:۱۶ عصر) ، علی حدادی (۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۰۱:۴۴:۴۷ صبح)
اقا من دخالت نمكينم اما مهدي نمكي يكي از بهترين هاي ماي بي بي هست خودم خيلي دوستش دارم

ديدم كه تمام لينك قالب هاي رايگانشون رو از سايت ماي بي بي برداشتن

طرحشو ميذردي بنده خدا ميبينه زحمتش به هدر رفته شوق و ذوقش ميپره Sad

[تصویر:  logo.png]
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۴:۳۸:۳۸ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۵:۰۰:۲۵ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۵:۳۰:۳۳ صبح) ، plus (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۸:۲۳:۳۸ صبح) ، علی حدادی (۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۰۱:۴۵:۱۰ صبح)
دوست گرامی ، من بهت قول میدم اگر هم کسی باهات کاری نداشته باشه ، خودت بعدا از درون به مشکل میخوری . مشکل شخصیتی پیدا میکنی .

ضمنا حالا همه ی این کارا چه نتیجه ای داشت ؟ بهترین ارسال کنندگان سایتت رو در یک ماه گذشته رو نگاه میکردم . خودتون 5 پست در ماه گذشته داشتین ، نفر دوم 2 پست ، نفر سوم 2 پست ، نفر چهارم 1 پست ، نفر پنجم هم اصلا نداری !!!
این میشه شکست . و اینکه محصول یه نفر دیگه رو بذاری واسه دانلود زمینه ی موفقیت شما نخواهد بود . فکرت اشتباهه . زمان اینو بهت نشون میده
راستی کپی رایت مای بی بی ایران و برترین ارسال کنندگان رو هم میتونی ورداری . بعید میدونم دیگه اینجا بهت خدمات بدن
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۵:۳۰:۳۰ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۵:۴۳:۲۱ صبح)
(۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۴:۲۱:۵۴ صبح)!Omid StaR! نوشته است: محمد جان دخالت نکن عزیزم

چه خشنSmile
امید آروم باش بابا یکی دیگه 1اشتباهی کرده چرا این بدبختو دعوا میکنی؟Huh

1000ران بار گفته شده برداشتن کپی رایت در صورت ناراضی بودن نویسنده یا سازنده یا....... دزدی هست و حرام
وقتی کسی این کارو بکنه خودش به دزد بودن و حرام خوار بودن اعتراف کرده دیگه

انجمن تفریحی میهن دانلود
پوسته بسیار زیبا برای عید نوروز
برای ساخت چت روم به بنده پیام خصوصی بدید

[/url]
[url=http://www.asalchat.com/]
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۶:۴۸:۰۵ صبح) ، علی حدادی (۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۰۱:۴۶:۱۶ صبح)
من واقعا نمیدونم چه سودی میبرن از این که قالب کسی دیگه ایی را به نام خودشون میزنن
با این وجود ما ایرانی ها تو این کار خیلی واردیم.
البته من یک انتقاد هم از پارس عزیز داشتم البته گفتن که درگیر کار آنتی ویروس هستند ولی به عنوان مدیریت این پشتیبانی نباید اجازه بدند که کار به اینجا برسه و اون طرف با پرویی تمام بگه یک اکانت دیگه میزنمAngry
البته سایر مدیران هستند و من قصد جسارت نداشتم ولی متاسفانه تعداد این کاربرها و بی نظمی ها در انجمن زیاد شده.
بزرگ ترین عامل موفقیت و شادی تو در زندگی میزان اعتمادی است که به خودت داری.
------------------------------------------------------------
اگر تجسم واقعی و روشنی از آنچه می خواهی داشته باشی و برای به دست آوردنش مصمم باشی , قطعا به آن می رسی!
-----------------------------------------------------------
تا سال آینده خداحافظ همگی
Heart
 سپاس شده توسطعلی حدادی (۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۰۱:۴۶:۲۹ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان