هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] اموزش کامل مقابله با مزاحم ها + تصویر
Heart 
درود خدمت دوستان

در دنیای نت یکی از دغدغه های وبمسترها کاربران مزاحمی هست که با نام ها ....ارسال ها .. تا متناسبی که درست میکنند
موجب ایجاد هرج و مرج در انجمن و یا ایجاد دردسر میشوند
دوستان برای تایپ و تهیه ی این مطلب زیادی کشیده شده..امیدوارم لذت ببرید
[تصویر:  user.png] نویسنده: امید کریم زاده

خب اما باید چه کنیم؟
بنده به 6 سوال اساسی در این باره همراه تصویر برای شما توضیح می دهم

برای شروع کار بروید به پنل ادمین > پیکر بندی > تنظیمات بروید

[تصویر:  13276067931.png]

1. با سلام...کاربری هست که بعد از بن شدن توسط بنده با اسم های ثبت نام میکند
چکار کنم؟ایا ثبت نام را ببندم؟

جواب:

خیر دوست من
به مسیر زیر بروید:
برای شروع کار بروید به پنل ادمین > پیکر بندی >محرومیت >نام های کاربری غیر مجاز
نام مورد نظر خود را به سیستم بدهید
پس انجام اینکار کاربر دیگر قادر به ثبت نام با این نام کاربری نمی باشد

[تصویر:  13276059742.png]

2.سلام...بنده یوزری را بن کردم ولی مجددا اقدام به ثبت نام میکند
بنده میخواهم کلا سایت را نتواند ببیند

جواب:

درود

به مسیر زیر بروید:
پنل ادمین > پیکر بندی >محرومیت > IP های محروم شده
مثلا به این صورت به سیستم بدهید>>>>> ای پی شخص است
کد:
240.56.9.12

[تصویر:  13276059741.png]

* ببخشی ولی ای پی رو از کجا گیر بیارم؟

درود برای پیدا کردن ای پی به مسیر زیر بروید

http://yoursite/online.php

**ببخشید این اقا هر دفعه 4 رقم ای پیش عوض میشه
حالا چیکار کنم؟

درود
حالا به اینصورت بن کنید
کد:
240.56.*.*

3.سلام....بنده ای دی های دیگر کاربری رو که بن کردم دارم و میخوام کاری کنم نتونه با اونا ثبت نام کنه
چیکار کنم؟

پنل ادمین > پیکر بندی >محرومیت > ایمیل های غیر مجاز
ای دی را در کادر که با فلش مشخص شده وارد کنید

[تصویر:  13276059743.png]

4. سلام...بنده نمیتونم همه ی پست هارو چک کنم میترسم توس ایت کلمات نامتناسب به کار ببرن یوزرا
و مشکل به وجود بیاد...چیکار کنم ...راهی جز پاک کردن پست ها و چک کردن اون ها هست؟

درود
بله عزیز جانم
پنل ادمین > پیکر بندی > پالایش واژه ها
به تصویر نمونه داده شده به خوبی دقت کنید
[تصویر:  13276059744.png]
خب در کادر اول کلمه ی بد مورد نظر خودتونو وارد کنید
و در کادر دوم کلمه ای که میخواهید کلمه ی بد به ان تبدیل شود و اگر خالی بگذارید به جای کلمه ی بد ستاره قرار میگیرد
در نمونه میبینیم بنده میخواهم کلمه فارسی به پارسی تبدیل شود و به هیمن روش وارد کردم

5. ببخشید یکی از کاربران من دارد در انجمن تبلیغ میکند نمیخواهم بنش کنم که جو حاشیه ایجاد شود
ایا راهی وجود دارد که بتوان به جای بن از ارسال مطلب او جلوگیری کرد؟

***بنده یکی رو مدیر کردم ولی نمیخوام مثل من بتونه ای پی هارو ببینه ولی میخوام که این اینجوری باشه
از این طرف گروه خودمونو نیمتونم ویرایش کنم...چیکار میتونم بکنم؟

درود ...هردو یه پاسخ دارند
از مسیر زیر عمل کنید
پنل ادمین > گروه ها و کاربران > کاربر مورد نظر > ویرایش
شما می توانید گروه اصلی را گروهی بگذارید که میخواهید سطح تنظیمات کاربر در همان حد باشد
و پیشنهاد می شود گروه فرعی را هم همانند گروه اصل قرار دهید

ولی گروه نمایشی را میتوانید هر انچه که میخواهید قرار دهید
با اینکار ممکن است کاربر در نظر سایر کاربران مدیر کل به نظر بیاید ولی در واقع محروم است!!!!

[تصویر:  13276059745.png]

6. عذر میخوام راهی وجود دارد که وقتی بنده در انجمن نیستم کاربری که ایمیل خود را هم فعال میکند
نتواند ارسال داشته باشد؟؟؟
اخه جدیدا وقتی نیستم کسانی عضو می شوند و ارسال های بد و زننده ای در سایت قرار می دهند
میترسم ایجاد مشکل کند

درود
بله عزیز جانم

از مسیر زیر عمل کنید
پنل ادمین > گروه ها و کاربران > گروه ها > گروه مورد نظر شما >ویرایش>قسمت انجمن ها و ارسال ها
( گروهی که بعد از تایید ایمیل کاربران به ان انتقال می یابند و یا گروه اولیه کاربران است مانند کاربر سایت)
گزینه ایجاد موضوع جدید و پاسخ جدید را بردارید

[تصویر:  13276059931.png]

پاینده باشید
کریم زاده
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۱۱/۶، ۱۴:۳۱:۰۸ عصر) ، majid01 (۱۳۹۰/۱۱/۶، ۱۴:۳۴:۱۱ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱۱/۶، ۱۴:۴۶:۵۸ عصر) ، erfan2442 (۱۳۹۰/۱۱/۶، ۱۵:۲۲:۳۶ عصر) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۱/۶، ۱۵:۲۵:۱۱ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۱۱/۶، ۱۵:۲۶:۰۲ عصر) ، mhy (۱۳۹۰/۱۱/۶، ۱۶:۴۳:۲۹ عصر) ، only-only (۱۳۹۰/۱۱/۶، ۱۷:۲۷:۵۹ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۱/۷، ۰۰:۴۸:۵۹ صبح) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۱۱/۷، ۰۷:۳۳:۴۴ صبح) ، komeser (۱۳۹۰/۱۱/۱۲، ۰۱:۲۴:۳۴ صبح) ، reza536 (۱۳۹۰/۱۲/۱۲، ۰۷:۱۰:۵۱ صبح) ، BB Baz (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۷:۱۱:۲۳ صبح) ، prp-e (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۲:۰۳:۳۷ صبح) ، raman (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۳:۳۹:۱۵ صبح) ، 1id (۱۳۹۱/۱/۱۸، ۰۲:۲۹:۳۱ صبح) ، behzad00 (۱۳۹۱/۲/۱۶، ۱۲:۰۵:۵۱ عصر) ، S.H (۱۳۹۱/۴/۲۲، ۰۷:۵۵:۵۷ صبح) ، mihi (۱۳۹۱/۶/۴، ۱۰:۲۰:۱۴ صبح) ، akspix (۱۳۹۱/۶/۷، ۰۳:۴۹:۰۵ صبح) ، rondweb (۱۳۹۱/۶/۱۵، ۰۵:۴۸:۳۱ صبح) ، mosafer20 (۱۳۹۱/۸/۲، ۰۴:۰۶:۴۰ صبح) ، m2_dr (۱۳۹۱/۸/۷، ۲۰:۰۳:۵۷ عصر) ، lich king (۱۳۹۱/۱۲/۱، ۱۲:۳۰:۲۹ عصر) ، Mohamad1373 (۱۳۹۲/۱/۶، ۱۸:۳۴:۳۴ عصر) ، vnvn (۱۳۹۲/۴/۳۱، ۲۳:۰۷:۴۵ عصر) ، number-one (۱۳۹۲/۵/۲۴، ۱۰:۵۱:۳۳ صبح) ، mahieman (۱۳۹۲/۵/۳۱، ۱۴:۳۰:۲۵ عصر) ، salondaran (۱۳۹۳/۱/۱۲، ۰۰:۳۴:۱۳ صبح)
سلام .
گاهی مزاحمان تعداد حدود 500 ارسال دارند . من وقت کافی برای چک کردن انجمن دارم و می خواهم از روش هایی که گفتید عمل نکنم و می خواهم تعداد ارسال اعضا در یک بازه زمانی (مثلا 1 روز) را محدود کنم . مثلا هر عضو در 1 روز حداکثر بتواند 20 ارسال داشته باشد . آیا چنین تنظیمی در انجمن وجود دارد ؟
پاسخ
(۱۳۹۱/۶/۵، ۱۹:۳۸:۱۰ عصر)ali golm نوشته است: سلام .
گاهی مزاحمان تعداد حدود 500 ارسال دارند . من وقت کافی برای چک کردن انجمن دارم و می خواهم از روش هایی که گفتید عمل نکنم و می خواهم تعداد ارسال اعضا در یک بازه زمانی (مثلا 1 روز) را محدود کنم . مثلا هر عضو در 1 روز حداکثر بتواند 20 ارسال داشته باشد . آیا چنین تنظیمی در انجمن وجود دارد ؟

قسمت تنظیمات انجمن و از اونجا قسمت به posting رفته و مقدار گزینه Maximum Posts Per Day رو میتونین به سلیقه خودتون تغییر بدین،
پیشفرض روی 0 هستش که یعنی نامحدود میتونه در یک روز پست بده،شما هر تعداد که میخواین تغییرش بدین
پاسخ
 سپاس شده توسطali golm (۱۳۹۱/۶/۶، ۰۹:۰۱:۰۳ صبح) ، iran98 (۱۳۹۱/۷/۹، ۱۷:۰۵:۴۰ عصر) ، mosafer20 (۱۳۹۱/۸/۲، ۰۴:۰۷:۲۴ صبح) ، number-one (۱۳۹۲/۵/۲۴، ۱۰:۵۱:۵۸ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۴۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۵۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۴۶ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] اموزش کامل تنظیمات پنل مای بی بی+تصویر !Omid StaR! 39 26,259 ۱۳۹۳/۵/۱۱، ۱۴:۳۵:۴۱ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان