هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین ایجاد پست در انجمن خاص=ارسال خودکار پیام خصوصی به گروه کاربری مربوط
Rainbow 
با سلام
من پلاگینی می خوام که اگه توی یه انجمن خاصی مثلا قسمت پرسش و پاشخ انجمن شیمی سایتم وقتی تاپیکی ایجاد شد به صورت خودکار به کل اون گروه آدرس تاپیک پیام خصوصی و یا ایمیل بشه.
امکانش هست؟؟؟
پاسخ
درود
پلاگین لازم نیست.
در پایین هر موضوع گزینه "مشترک شدن در این موضوع" است که شما عضو آن موضوع می شوید.
در کنترل پنل کاربر هم در ستون کناری گزینه ای برای دیدن و مدیریت این مووضع ها موجود است.
از طریق کنترل پنل کاربر > ویرایش تنظیمات > بخش "ارسال پیام و اطلاع رسانی" > گزینه آخر >
می توانید اطلاع رسانی از طریق ایمیل را انتخاب کنید.

تمامی این موارد توسط خود کاربر انجام می شود.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطHamedi (۱۳۹۰/۱۱/۴، ۱۰:۵۶:۳۷ صبح)

ممنونم درسته ولی خوب خیلی از کاربر ها این قسمت با خبر نیستن.
نمیشه کاری کرد که گروه خاصی همیشه از انجمنی که قبل براشون انتخاب شده مشترک باشند؟
و یا من میتونم از توی کنترل پنل برای هر کاربر که دارم گروه کاربریشو مشخص می کنم قسمت انجمن اشتراک شده مربوط به گروه خودشون رو فعال کنم؟
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۳۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۳۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۵:۱۱ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  غیر فعال کردن امکان ارسال و دریافت پیام خصوصی برای کاربران عادی uniqueeng 1 1,664 ۱۳۹۴/۱/۸، ۰۰:۲۸:۰۸ صبح
آخرین ارسال: محمد محمدی
  پلاگین خواندن پیام خصوصی کاربران توسط مدیریت Private Message Admin هماهنگ شده sattarforum 8 7,750 ۱۳۹۳/۱۱/۲۲، ۱۰:۱۴:۴۰ صبح
آخرین ارسال: Amin IB
  درخواست پلاگین مربوط به قسمت دوستان انجمن محمد تی ام 6 2,398 ۱۳۹۲/۶/۲۰، ۱۲:۵۶:۱۷ عصر
آخرین ارسال: jan123
  ارسال پیام خصوصی mohamad m 1 1,734 ۱۳۹۱/۵/۲۹، ۱۸:۲۳:۳۹ عصر
آخرین ارسال: Mohammad.T
  پلاگین پیام خصوصی Mohammad.T 7 5,118 ۱۳۹۰/۷/۲۳، ۲۳:۰۴:۵۳ عصر
آخرین ارسال: majid1605
  ممانعت از ارسال پیام خصوصی برای کاربران تازه عضو jorji 3 2,804 ۱۳۹۰/۲/۳، ۰۳:۵۶:۰۰ صبح
آخرین ارسال: ZEUS

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان