هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کپی رایت
سلام به همه دوستان
من برای جلوگیری از کپی کردن مطالب سایتم افزونه راست کلیک برای مهمان را دانلود کردم ولی باز هم مشکل دارم چون طرف میاد و مطلب رو که من کلی روش زحمت کشیدم کپی میکنه و میزاره توی سایت خودش حالا من دنبال افزونه ای هستم که فقط مدیر کل بتونه موضوعات رو کپی کنه نه سایر اعضا
دیجیتال بدانید
انجمن تخصصی دیجیتال=>دیجی دان
www.forum.digidan.ir
پاسخ
درود
هیچ وقت نمیتونید تمامی روش های کپی برداری را ببندید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۰/۱۱/۴، ۰۷:۳۳:۵۸ صبح) ، hichki (۱۳۹۰/۱۱/۴، ۰۷:۳۶:۴۹ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۱/۴، ۰۸:۳۱:۳۴ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۰/۱۱/۶، ۱۲:۲۴:۴۰ عصر)
یعنی نمیشه کاری کرد که کاربر های عادی هم نتونن کپی کنن پون طرف میاد دوتا مطلب مینویسه و میره اون وقت براش کپی حل میشه
آخه انجمن من اولین انجمن گیرنده های دیجیتال بود و بیشتر مطالب رو براساس تجربه و مطالعات خودم نوشتم حالا هرجا که میرم اومدن از مطلب هام کپی کردن اونوقت بازدیدم هم خوب نیست
دیجیتال بدانید
انجمن تخصصی دیجیتال=>دیجی دان
www.forum.digidan.ir
پاسخ
بالاخره که اگه کسی بخاد سایت شمارو ببینه ، باید کارکترها لود بشن یا نه ؟ وقتی هم که لود بشن شما هر کاری هم که بکنی بازم میشه اطلاعاتت رو کپی کرد همونطور که آقای Pars فرمودن . پس از فکرش بیا بیرون . میتونی سختش کنی اما نمیتونی غیر ممکنش کنی رفیق
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطpdistb.ir (۱۳۹۰/۱۱/۶، ۱۲:۳۶:۲۱ عصر)
الان که بحث کپی رایت هست ، می خواستم نظر دوستان برنامه نویس+سایر دوستان را در مورد روش های زیر جهت جلوگیری از انتشار مطالب در سایت های دیگه ، بدونم.

یک مدت پیش قرار بود یکی از دوستان برنامه نویس برای یک جایی این روش ها را پیاده کنه و موضوع را که بهش گفتم، این روش ها را گفت می تونیم اجرا کنیم :

در واقع هدف اختصاصی کردن مطالب یک سایت خاص بود.

1- یک برنامه بطور اختصاصی برای مدیر سایت ساخته میشه که بوسیله اون فرضا یک فایل PDF را ایمپورت می کنه و خروجی یک

فایل با پسوند غیر معمول مثلا geo. و بصورت رمزگذاری شده هست که طبیعتا با برنامه های دیگه باز نمیشه و

برنامه ای برای کاربران ساخته میشه و روی سایت گذاشته میشه که همه کاربران آن را دانلود کنند تا بتوانند فایل های رمزگذاری

شده را در سیستم خود اجرا کنند و البته باید قبلش ID سیستم خود را رجیستر کنند تا امکان استفاده فایل های دانلودی فقط روی یک سیستم باشد.

(در این قسمت قرار بود فایل بعد از پرداخت آنلاین کاربر نمایش داده بشه یا اوتوماتیک به ایمیلش ارسال بشه - شبیه سیستمی که اخیرا در مای بی بی اجرا شد )

2- یکی از راه های کپی مطالب هم می تونه عکس برداری از سایت باشه.

پیشنهادش برای این کار این بود که به محض اینکه کاربر وارد سایت شما شد ، دکمه پرینت اسکرینش قفل خواهد شد و تا مادامی که سایت جلوش بازه نمی تونه از اون استفاده کنه.

من بهش گفتم فرض کن با برنامه Snag it تنظیم می کنه که با فشردن Ctrl+T عکس گرفته بشه، اونوقت چیکار میشه کرد ؟

گفت می تونیم یک لیست از برنامه های گرفتن عکس را درست کنیم و با یک کارایی که من سر در نمی آوردم ، اجازه اجرای آن ها را تا زمانی که سایت را داره مشاهده می کنه،نمی دهیم.

پاسخ
من نظرمو میگم ها . سوء تعبیر نشه یوقت

در مورد اول ، چه مقدار از اطلاعات سایتتونو میخاین با این روش دیکود کنین ؟ همه ی تاپیک ها رو ؟ همه ی پستها رو ؟ ملت همینطوری تمام اطلاعات یه سایت رو میبینن اما زیاد رغبتی نمیکنن عضو بشن یا اطلاعات رو کامل بخونن . چه برسه به اینکه بخایم کدش هم بکنیم .
تازه اگه اطلاعات خیلی هم مهم باشه ، طرف میاد عضو میشه دیکودر شمارو دانلود میکنه و اطلاعاتتونو کپی میکنه . اینطوری سایتتون بسیار بسیار بسته و محدود میشه

در مورد دوم هم زیاد منطقی نیست . درسته که میشه اون دکمه رو غیرفعال کرد اما چندین هزار برنامه هست که هر کدوم با یه روش اینکارو میکنه . مگه میشه همشونو برای سیستم معرفی کرد ؟ منطقی نیست .

فرمایش شما متین . اما این روشها بعید میدونم قابلیت عملیاتی شدن داشته باشن
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۱/۶، ۱۳:۰۷:۲۵ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۰/۱۱/۶، ۱۴:۱۱:۳۵ عصر)
(۱۳۹۰/۱۱/۶، ۱۳:۰۴:۰۳ عصر)arianik نوشته است: من نظرمو میگم ها . سوء تعبیر نشه یوقت

نه، اتفاقا خوشحال هم میشم نظرات مختلف را بدونم.

راستش اون کسی که سفارش انجام دادن این پروژه را داشت، خیلی دوست داشت آموزش های نایاب نرم افزار های مهندسی

و فایل پروژه های طراحی شده را قرار بده ولی خوب همش نگرانیش این بود که این همه زحمت بکشه و بقیه بردارن به اسم خوشون همه جا بزنند.

به همین خاطر دنبال راهی بود که فایل ها را اختصاصی کنه و بیشتر هم نظرش روی روش اول بود.

قرار هم نبود همه انجمن را lock کنه، در واقع برای تعدادی از فایل ها و انجمن خاصیت سوال و جوابی خودش را حفظ می کرد.

روش دوم را هم من در واقع بحثش را مطرح کردم که گیرم فایل ها هم رمز گذاری شد و طرف هم پولی خرید، توی سیستمش می تونه ازشون عکس بگیره و بعدا دوباره آپ کنه روی سایر سایت ها.

پاسخ
(۱۳۹۰/۱۱/۶، ۱۳:۱۶:۲۷ عصر)geo نوشته است:
(۱۳۹۰/۱۱/۶، ۱۳:۰۴:۰۳ عصر)arianik نوشته است: من نظرمو میگم ها . سوء تعبیر نشه یوقت

راستش اون کسی که سفارش انجام دادن این پروژه را داشت، خیلی دوست داشت آموزش های نایاب نرم افزار های مهندسی

و فایل پروژه های طراحی شده را قرار بده ولی خوب همش نگرانیش این بود که این همه زحمت بکشه و بقیه بردارن به اسم خوشون همه جا بزنند.

به همین خاطر دنبال راهی بود که فایل ها را اختصاصی کنه و بیشتر هم نظرش روی روش اول بود.

قرار هم نبود همه انجمن را lock کنه، در واقع برای تعدادی از فایل ها و انجمن خاصیت سوال و جوابی خودش را حفظ می کرد.

روش دوم را هم من در واقع بحثش را مطرح کردم که گیرم فایل ها هم رمز گذاری شد و طرف هم پولی خرید، توی سیستمش می تونه ازشون عکس بگیره و بعدا دوباره آپ کنه روی سایر سایت ها.

درود
دوست گرامی( geo) ادرسه انجمنتون رو قرار دهید
در صورت مشاهده بعدی اخطار خواهید گرفت
موفق باشید
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۱/۶، ۱۳:۲۲:۵۵ عصر)irsat2008 نوشته است:
(۱۳۹۰/۱۱/۶، ۱۳:۱۶:۲۷ عصر)geo نوشته است:

درود
دوست گرامی( geo) ادرسه انجمنتون رو قرار دهید
در صورت مشاهده بعدی اخطار خواهید گرفت
موفق باشید

سلام

مدیر عزیز من از روز عضویت ( تقریبا 7 ماه پیش) تا الان ، آدرس انجمنم در پروفایلم بوده و هست. ( طبق قانون شماره 8 )

با اینکه هنوز انجمنم راه نیفتاده و فقط خودم دارم روش کار می کنم.

البته اخطار را هم بدون مشاهده بعدی دادید.

Heart

پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۱۱/۷، ۰۰:۲۶:۳۱ صبح)
بستن کلیک راست و پرینت یه روش خیلی ابتدایی هست.
به راحتی میشه سورس ارسال ها رو باز کرد.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۱/۶، ۱۳:۴۴:۵۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان