هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین دادن اجازه به کاربر صاحب پست جهت باز و بسته کردن موضوعی که ایجاد نموده است
Author: sparkks
Submitted: 20th January 2012
Last Updated: 20th January 2012

با سلام این پلاگین عالی بیشتر جهت رعایت حق و حقوق کاربران است
خلاصه اونایی که دموکراسی برای کاربران را میخواهند استفاده کنند
این پلاگین اجازه میدهد کاربرانی که در گروهی که در پلاگین اد شده هستند بتوانند پست هایی را که ایجاد کرده اند باز/بسته کنند

روش نصب :

آپلود فایل پیوست در پوشه پلاگین ها
فعال سازی از پنل مدیریت
توجه کنید شما میتوانید تمام گروه ها یا تعدادی را اضافه نمایید در هرصورت یوزر مربوطه باید در گروه حضور داشته باشد Heart

فایل‌(های) پیوست شده
.php   user-open-close-thread.php (اندازه: 7.03 KB / تعداد دفعات دریافت: 109)
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۰/۱۱/۲، ۱۳:۲۴:۱۶ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۱۱/۲، ۱۳:۲۵:۰۴ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱۱/۲، ۱۳:۲۶:۲۲ عصر) ، khp (۱۳۹۰/۱۱/۲، ۱۳:۲۸:۳۳ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۱۱/۲، ۱۳:۳۰:۰۸ عصر) ، heavaz60 (۱۳۹۰/۱۱/۲، ۱۳:۳۲:۲۹ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۱۱/۲، ۱۶:۱۰:۲۳ عصر) ، mhy (۱۳۹۰/۱۱/۲، ۲۳:۵۰:۲۰ عصر) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۱/۳، ۰۰:۵۷:۱۴ صبح) ، KamyaB (۱۳۹۰/۱۱/۳، ۰۱:۴۰:۵۹ صبح) ، tofighi (۱۳۹۰/۱۱/۳، ۰۵:۰۹:۴۱ صبح) ، Night (۱۳۹۰/۱۱/۳، ۰۶:۱۸:۱۳ صبح) ، mymybb (۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۱۱:۴۰:۴۳ صبح) ، alikhani98 (۱۳۹۱/۸/۱۲، ۱۳:۵۴:۲۶ عصر)
یه پلاگین دیگه هم بود گمونم بنام مدیریت موضوع های من که بجز این قابلیت یه سری چیز های دیگه رو هم داشت . من از امکانات اون پلاگین فقط از همین بستن موضوع برای بخش خرید و فروش استفاده می کنم که کاربرانی که جنسشون فروش میره خودشون موضوعشون رو ببندند و این خیلی خوبه که بصورت مستقل پلاگین اینکار هم وجود داره .
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
با تشکر از نظرتون این پلاگین واقعا نیاز بود برای مای بی بی Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطheavaz60 (۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۱۱:۵۱:۲۲ صبح)
بله اگر برای گروه مدیر ازمایشی در پشتیبانی اعمال شود از شما واقعا ممنون میشیم

چون نیاز است!!!!!Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۰/۱۱/۲، ۱۴:۱۴:۵۶ عصر)
در صورت لزوم انجام میشود
با تشکر از نظرتان

به مدیریت سایت انتقال داده شد Heart
پاسخ
لینک دانلود مشکل دارد...
پاسخ
بفرمائید عزیز جانم

لینک مستقیم دانلود پلاگین(برای دانلود کلیک کنید)
فقط باید در پوشه پلاگین ها اپ شود

موفق باشید
کریم زاده

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی: http://mods.mybb.com/view/user-close-open-thread
پاسخ
 سپاس شده توسطmymybb (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۰۷:۵۶:۰۰ صبح)
برای من در لیت پلاگینها نیامد

احتمال داره با پلاگین دیگری مشکل پیدا کرده؟
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۳۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۴۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۳۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان