هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوروز هم از ایران داره گرفته می شه!! بخونید خیلی مهم!{ایرانی نیستین اگه رای ندید)
Information 
يك خبر تازه شنيدم گفتم شايد شما نشنيده باشيد سازمان ملل متحد نظر سنجی بزرگی را در ارتباط با ثبت جهانی نوروز انجام داده است مبنی بر این که اگر یک میلیون نفر از ایران به سازمان ملل ایمیل بفرستند این روز به نام ایران ثبت خواهد شد اما اگر به اندازه کافی ایمل زده نشود این روز به نام افغانستان ثبت خواهد شد.از حق کشورتان دفاع کنید و نگذارید که نام ایران و ایرانی از جهان محو شود.نگذاریدکه بلایی که بر سر خلیج فارس ما آمدبر سر نوروز ما هم بیاید . ایرانی نیستید اگه اینو توی انجمن های دیگه نگید یا توی سایت و وبلاگتون درج نکنید. " وداخل اتحادتان بخشنامه نکنید
در ضمن سایت مربوطه به روی افغانستان تیک زده
حواستان باشد به روی ایران تیک بزنید

http://noroozingooglecalendarafghanvsira...lecalendar
دوستان اگه میشه یه بنر هم درست کنید تو انجمن یا سایت هاتون قرار بدید !!!
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۷:۲۳:۴۲ صبح) ، king_yekta (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۷:۳۳:۲۱ صبح) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۷:۴۰:۴۷ صبح)
شما که دستی به گرافیک داری زحمت بنر رو بکش دیگه برادر منBig Grin
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
 سپاس شده توسطmohamad m (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۷:۳۶:۰۰ صبح)
همین 1 ساعت پیش تو یاهو سند تو ال کردم
به نظر خودم و mt edition اینا چاخانه ، حداقل برای این نظر سنجی یه دامنه میخریدن
سازمان ملل متحد از شرکت ایرانی ern-co.com دامنه واسه چی گرفته ؟ Sleepy
اینا دارن ایمیل های فعال رو جمع میکنن تا یه بلالیی سر جماعت بیارن Huh
با این حال رای دادیم
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
 سپاس شده توسطflaov (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۷:۳۰:۱۸ صبح) ، mohamad m (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۷:۳۶:۱۲ صبح) ، baxe rapper (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۷:۳۸:۱۴ صبح) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۷:۴۱:۱۳ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۹:۰۵:۵۳ صبح) ، ms83 (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۹:۲۶:۴۸ صبح) ، hichki (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۹:۳۷:۵۰ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۱۰:۰۲:۱۱ صبح)
آقا من رای دادم بعد متوجه شدم چاخانه ، برای دزدی ایمیل ! نفرستید ! اخه گوگل خودش ایمیل منو داره این حرف یعنی چی !
بعدشم یه صفحه چرت طراحی شده ! خنده داره !
نکته بعد باید روی ایندکس باشه یه لینک عجیب غریب نکته بعد پارسال بود یا پری سال به نام ایران ثبت شد ! Smile
wallfa از March 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
 سپاس شده توسطmohamad m (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۷:۳۶:۲۲ صبح) ، baxe rapper (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۷:۳۸:۵۵ صبح) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۷:۴۱:۳۰ صبح) ، hichki (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۹:۳۸:۱۲ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۰/۱۱/۱، ۰۴:۵۷:۵۳ صبح)
این یک نوع تبلیغات با هدف جذب ترافیک هدفمند هست.
تو اینترنت زیاد صحبت شده. (خالی بندی هست)
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۷:۳۹:۲۲ صبح) ، flaov (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۷:۴۰:۴۸ صبح) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۷:۴۱:۳۷ صبح) ، mahdionline (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۷:۴۳:۴۷ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۹:۰۶:۱۹ صبح) ، hichki (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۹:۳۸:۲۰ صبح) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۱۱:۰۵:۳۳ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۰/۱۱/۱، ۰۴:۵۷:۴۷ صبح)
بسته شد با تشکر

صفحه جعلی است
 سپاس شده توسطflaov (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۷:۴۰:۵۲ صبح) ، mahdionline (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۷:۴۳:۴۳ صبح) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۷:۴۵:۱۷ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۹:۰۵:۱۵ صبح) ، hichki (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۹:۳۸:۲۸ صبح) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۱۱:۰۵:۳۸ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۰/۱۱/۱، ۰۴:۵۷:۴۳ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۴۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۵۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۰۱ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ایرانیان تبریک , نوروز با نام ایران جهانی شد pl_ugin 1 1,315 ۱۳۸۸/۱۱/۲۴، ۰۰:۱۷:۴۰ صبح
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان