هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیوسته عالی aqua برای ادیتور ساده و پیشرفته
سلام.
[تصویر:  user.png] نویسنده: علیرضا توفیقی
ویرایش از: ادیتور 2007 مای بی بی
[تصویر:  wrench.png] نصب:
آپلود فایل های پیوست شده.
بعد برا اینکه انتخابش کنید»
پنل ادمین>قالب ها و پوسته ها>پوسته ها>پوسته موردنظر>ویرایش مشخصات پوسته>استایل ویرایشگر
رو aqua بذارید
[تصویر:  photos.png] نمونه:

دانلود( برای ویرایش گر ساده):

.zip   aqua.zip (اندازه: 11.91 KB / تعداد دفعات دریافت: 8)
دانلود (برای ویرایش گر پیشرفته):

.zip   aqua_.zip (اندازه: 12.52 KB / تعداد دفعات دریافت: 3)
اگه می خواید وقتی استفاده می کنید حلال باشه ، سه تا صلوات برام بفرستید!Big Grin
نمونه آنلاین:
http://alireza-tofighi.persiangig.com/de...s/aqua.htm
پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۱۱/۱، ۱۴:۱۳:۳۶ عصر) ، mhy (۱۳۹۰/۱۱/۱، ۱۴:۱۵:۵۶ عصر) ، رضا (۱۳۹۰/۱۱/۱، ۱۴:۲۷:۰۴ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۱/۱، ۱۵:۱۷:۱۷ عصر) ، hichki (۱۳۹۰/۱۱/۱، ۱۵:۲۱:۵۶ عصر) ، jalal.m (۱۳۹۰/۱۱/۱، ۱۷:۲۶:۵۴ عصر) ، plus (۱۳۹۰/۱۱/۲، ۰۵:۳۱:۴۵ صبح) ، majid1605 (۱۳۹۰/۱۱/۲، ۰۶:۳۳:۵۱ صبح) ، shahinpb (۱۳۹۰/۱۱/۲، ۱۲:۰۳:۲۴ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱/۲۸، ۲۳:۲۳:۱۱ عصر)
دستت درد نکنه برادر Heart
پاسخ
اقا من یه ادیتور میخوام که کد نخواد یعنی عکسو مستقیم کپی کنم رنگ متنو اینا ام کپی بشه چیزی هست؟
پاسخ
سرچ: "ادیتور پیشرفته"

توجه: ابتدا ادیتور رو در لوکال تست کنید ببینید همخوانی داره یا خیر ، اگر لوکال نصب نکردید قبل از تغییرات از کدهای تمپلت های خود ذخیره بگیرید
پاسخ
 سپاس شده توسطplus (۱۳۹۰/۱۱/۲، ۰۵:۳۱:۳۲ صبح)
(۱۳۹۰/۱۱/۲، ۰۴:۳۳:۵۱ صبح)hosain55 نوشته است: اقا من یه ادیتور میخوام که کد نخواد یعنی عکسو مستقیم کپی کنم رنگ متنو اینا ام کپی بشه چیزی هست؟

خوب از ادیتور پیشرفته استفاده کنید!
در ضمن ، این چیزی که نوشتید چه ربطی به این موضوع داشت؟
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۳۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۲۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۵:۰۳ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پیوسته بسیار زیبای Ali برای ادیتور ساده tofighi 8 4,960 ۱۳۹۰/۱۱/۲۹، ۰۷:۰۶:۲۸ صبح
آخرین ارسال: a.t.m
  پیوسته زیبا کلایسک برای ادیتور های ساده و پیشرفته tofighi 2 1,882 ۱۳۹۰/۱۱/۲، ۱۱:۰۱:۵۰ صبح
آخرین ارسال: tofighi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان