هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هاست من
خب دوستان همه چیز برای کمک به کاربران پلاگین و اموزش و .....نیست

بیشتر هاست ها متاسفانه به دلیل دلایل زیر خریدنشان به هک شدن و یا قطعی مداوم در ساعت شبانه روز و ...
هست
1. امنیت پایین 2. کانفینگ غلط 3. قیمت های بالا 4. سرعت پایین 5 کیفیت پایین
فکر کنم دوستان از رو عنوان موضوع فکر کردن من سرور هاست زدم >>>ولی نخیر
تو این چندماه بنده بالغ بر 5 هاست عوض کردم اخری هم پرشین هویز بود
ازش راضی بودم ولی خب گاهی وقتا قطع می شد و یا تو اپلود محدودیت داشتی

اما خب میخوام هاست خودمو بهتون معرفی کنم که 100درصد مورد تایید من هست
و البته برخلاف بیشتر هاست ها این هاست شرکته و مدیریتشم فوق العاده قدرتمنده
پشتیبانی شم 24 ساعتست>>سرعتشم کافیه بیاین سایت من ازش راضی ام اصلا قطعی ندارهWink
قیمتشم نسبت به هاست هایی مثل نت افراز واقعا عالیهWink
درضمن امنیتشم فوق العادس نیاز نیس 50 تومن بدید یه هکر باستون کانفینگ کنه
مثابل دیداس و ......مقاومه
امیدوارم لذت ببرید

ایران تاک بر روی سرور های قدرتمند یکتا هاست قرار دارد

**لطفا از بحث و ایجاد حاشیه و..خودداری کنید این هاست به علت بالا بودن خدمات برای اسودگی کاربران معرفی شد*
موفق باشید
 سپاس شده توسطرضا (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۵:۱۲:۰۸ عصر) ، mhy (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۵:۱۶:۱۰ عصر) ، baxe rapper (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۵:۱۷:۴۶ عصر) ، plus (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۰۰:۴۳:۳۸ صبح)
یکتا هاست متعلق به مدیر عزیز baxe rapper هست (البته من فقط جهت تکمیل صحبتهای مدیر عزیز امید ، بیان کردم)
البته قبلا هم در جای دیگری گفته بودم اما من در حال حاضر از پارس دیتا استفاده میکنم که بهیچوجه ازش راضی نیستم !!
myavarahmadi سابق
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۵:۱۷:۴۴ عصر) ، plus (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۰۰:۴۴:۱۰ صبح)
من دلیل اصلیم برای انتخابش

1. امنیت فوق العاده بالاشه
2. مشکل اپلود حل شد یعنی واقعا عالی شد
3.سرعت باز شدن سایت از 7 ثانیه به 4 ثانیه رسید

بله myavarahmadi منم پیشنهاد میکنم با اقای خوشنویس صحبت کنید و انتقال بدید
بچه ها خیلی تو پ خ از بنده درمورد هاست سوال میپرسیدن

گفتم بذار تاپیکو بزنم ...هرکی مشکل داشت راحت حل کنه
از کی تا حالا قیمت بالای هاست باعث قطعی یا هک شده؟
شما گواهینامه خاصی به هاستینگهای برتر میدین که مهر تایید زدین؟
کی در مورد هاست پرسیده؟ همچین میگین انگار iran-forum مال شماست

با عرض معذرت از baxe rapper عزیز بنده قصد تخریب هاستینگ شما رو نداشتم و ندارم ولی یه چیزایی رو نمیشه نگفت
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
 سپاس شده توسطsamet98 (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۶:۱۹:۰۳ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۶:۲۱:۰۳ عصر) ، mohamad m (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۶:۵۱:۳۲ عصر) ، Night (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۰۱:۲۰:۲۳ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۰۱:۳۵:۱۴ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۱، ۰۷:۰۱:۵۹ صبح)
(۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۶:۱۷:۲۶ عصر)Cancer9003 نوشته است: از کی تا حالا قیمت بالای هاست باعث قطعی یا هک شده؟
شما گواهینامه خاصی به هاستینگهای برتر میدین که مهر تایید زدین؟
کی در مورد هاست پرسیده؟ همچین میگین انگار iran-forum مال شماست

با عرش معذرت از baxe rapper عزیز بنده قصد تخریب هاستینگ شما رو نداشت و ندارم ولی یه چیزایی رو نمیشه نگفت

خواهش میکنم اما منظور ایشون که به ما لطف دارند این بوده چون ما سرورامون را واقعا کانفیک میکنیم نفوذ آسون نیست امنیت مطلق نیست و تا جایی که بتونیم سعی در خدمات خوب به مشتریانمون هستیم ما تقریبا 10 سال در این زمینه سابقه داریم با تشکر Heart
کوچکترین اسپم در هر انجمن یا موضوعی از این به بعد با محرومیت دائمی روبرو خواهد شد

این تاپیک به دلیل اسپم نمودن یاسر و رضا و .... بسته شد Huh
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۶:۳۱:۰۸ عصر) ، mohamad m (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۶:۵۱:۴۶ عصر) ، plus (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۰۰:۴۵:۳۶ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۱۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۱۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۴۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان