هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sql error خیلی مهمه زود کمکم کنین!!!!!!
سلام خواهش میکنم فوری کمکم کنین
من وقتی رویه اسم کاربرا کلیک میکنم یا میخوام پروفایلشونو ببینم این ارور رو میده , هیچکی نتونست کمکم کنه البته خودم فکر میکنم به خاطر یه پلاگین باشه که نصب کردم چون بعضی پلاگینارو که نصب میکنم بعضی جاها خراب میشه و همچین ارورهایی میده من پلاگینارو یکی یکی غیر فعال کردم ولی درست نشد.حالا چیکار کنم؟مشکل از کجاست؟Huh

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
جدول مربوط به دیتابیس یوزرها مشکل داره . از طریق هاست باید اقدام کنین . به ادمین پنل ربطی نداره . بنظر من البته
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
میگن یکی از تیبل هام پاک شده ولی من مطمئنم همچین کاری نکردم.حالا به نظرتون چیکارش کنم؟Huh
پاسخ
آگر از آخرين نسخه استفاده نميكنيد دقيقا طبق آموزشي كه هست به نسخه 1.6.5 ارتقاع بديد درست ميشه اگه نشد از طريق phpmyadmin به ديتابيس mybb بريد و در تيبل mybb-userfileds بخش fid رو اظافه كنيد
انسان است ديگر....

از بين تمام نوشيدني هاي جديد و قديمي كه دارد

باز هم طعم خون را ترجيح ميدهد.

پاسخ
درود
من دیتابیس شما را با دسترسی که 1 ماهه پیش دادید نگاه کردم تیبل های شما از اساس ویران است کارایی که استادان گفتند بکنید نتیجه را بگویید با تشکرHeart
پاسخ
من اگه ارتقاع بدمش کارایی که قبلا روش انجام دادم پاک نمیشه یعنی اطلاعاتم از دست نمیره دیگه؟خیلی واسم مهمهConfused
پاسخ
خیر پاک نمیشوند البته بک آپ یادت نرود
در ضمن آدرس انجمنتان را در امضا معرفی نمایید حتما Heart
پاسخ
میشه یکی واسم ارتقاء بده؟Smile آخه من امتحان دارم اینم که دیدم خیلی زمان میبره میدونم اعصابم نمیکشتش
البته اگه زحمتی نیستا .میشه؟Huh
پاسخ
من میتونم اما برای یکشنبه میتونم چون سرم این دو روز شلوغه در خدمتتونمHeart
آدرس انجمنتون را در امضا قرار دهید !Heart
پاسخ
باشه اشکالی نداره من که یه ماه خودمو کشتم این دو روز که چیزی نیست.واقعا مرسی دستتون درد نکنه Heart
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  یه سوال ساده کمکم کنین sheitoonak 5 2,917 ۱۳۹۱/۸/۲۸، ۲۲:۴۰:۴۶ عصر
آخرین ارسال: mhy

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان