هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در عرض هیدر انجمن
سلام دوستان خسته نباشید قبل از همه از مدیران عزیز چرا من درستری ندارم پست های خودم را در بخش مناسب مطرح کنم همش باید همینجا بگم خوب دوستان ممنون می شم تجربه خودتون را انتقال بدید ببنید انجمن بنده دوستانی که با مانیتور های که یکم کشیده تر هستند وارد می شوند مثلا لب تاب لوگو یا همون هیدر انجمن بنده سایزش قانونی نیست و کوتاه هست حالا با مانیتورهای عادی خوبه ولی با لب تاب یا مانیتور های که اینچ بزرگتری دارند لوگو سایزش خراب می شه امیدوارم تونسته باشم منظورم را برسونم ممنون می شم از دوستان و مدیران با تجربه کسی بگه مشکل از کجا هست منتظر کمک هستم (زکات علم نشر ان است) امیدوارم این مشکل هل بشه ثواب دارها فعلا یا حق
Heart

در ضمن تو انجمن هرچی گشتم چیزی دستگیرم نشد یه دوتا راهنمای بود که عمل نکرد بازم ممنون

؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
سلام عجب انجمنی ممنون از کمک هاتون شرمنده کردید عمری باشه جبران کنم شانس من بدبخته هرچی سوال می پرسم یکی جواب نمی ده ما از روز اول و ازل شانس نداشتیم پس کسی نبود میان این همه ادم کمک کنه عجب !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Huh
پاسخ
نقل‌قول: چرا من درستری ندارم پست های خودم را در بخش مناسب مطرح کنم

بخاطر عدم ازدحام و شلوغی و گمراه شدن کاربران در بخشهای مهم ، ارسال تاپیک در بعضی قسمتها واسه اعضا امکانپذیر نیست و این برای تمام اعضاس نه فقط شما .

اگه یه تصویر از چیزی که مد نظرتون هست قرار میدادین خیلی بهتر بود . من درست متوجه منظورتون نشدم . اما بهرحال تو منیتورهای بزرگ ، هدر کوچیک نشون داده میشه . بنظر بنده بهتره یه عکس با تناسب با منیتور کوچک قرار بدین و تنظیم کنین که در وسط نمایش داده بشه . اینطوری با منیتور های بزرگ هم که وارد بشن همون تصویر نشون داده میشه فقط در وسط قرار میگیره و اینطوری ظاهر انجمن حفظ میشه . من روی سایت خودم همینکارو کردم .
ضمنا اگه درست یادم باشه میشد یه کارایی کرد که عرض بصورت اتوماتیک تنظیم بشه .اونو باید دوستان طراح نظر بدن

موفق باشین
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطmajid01 (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۵:۴۶:۴۹ صبح)
ممنون دوست عزیز می شه روشی که این کارو کردید را بگوید اگه این روشی هم که می گوید اتوماتیک هست از دوستان خدایش کسی می دونه بگه دریغ نکنه ممنون بازم منتظر هستم بازم تشکر
Heart
پاسخ
تاپیکی که آدرسش را قرار دادم احتمالاً بر طرف کننده مشکل شما خواهد بود دوست عزیز!
http://community.mybbiran.com/thread-5249.html
پاسخ
ممنون دوست عزیز از مطلب خوبتون ولی نشد بازم تشکر دوستان کسی روشی را می دونی که درست در بیاد این مشکل ما هل بشه ممنون از دوستان دیگر کسی هست واقعا معرفت داره که این کارو بکنه ممنون
Heart
پاسخ
عجب خدایش کسی نبود بگه یکی پیدا نشد
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا شما به کسی کمک نمی کنید الان اون چند دوست که محبت کردند تا جای که می دونستند کمک کردند ای کاشک همه همینجور بودن و دلشون می امد علمشون را انتقال بدند عجب روزگاری شده
Huh
پاسخ
سلام

پوسته مورد نظر . container . global.css . عرض را

958px

وارد كنيد

كمي صبور باشيد و جستجو كنيد

موفق باشيد

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطKamyaB (۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۱۳:۵۰:۰۴ عصر)
این بهت خیلی کمک میکنه دوست عزیزWink
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۳۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۱۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۵۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان