هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیازمند طراح قالب برای مای بی بی
نیازمند یک طراح قالب مای بی بی هستم که بتونه قالب وی بی زیر به مای بی بی تبدیل کنه یه مقدار تعغیراتی که میخواهم داخلش بده !
قیمتتون مناسب باشه !

http://www.vbiran.ir/thread11595.html
wallfa از March 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
منظورتون قالب vbiran ]ست دیگه؟
چه تغییراتی میخواین؟
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
 سپاس شده توسطwallfa (۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۰۲:۲۴:۳۰ صبح)
کار نشد نداره ولی زمان میبره.
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۱۱:۳۸:۳۳ صبح)
ها منظورم اینه مثلا چیز کوچیک که میخواهم یه شکلی دیگه باشه ، حالا قیمت ریپ کردن قالب بدید برای مای بی بی ، اون بهتون میگم !
من یه مقدار پلاگین مختلف درست کردم میخواهم صفحان اون پلاگین خوشگل باشه به همین خاطر میگم یه سری تعغیرات کویچک بدید ! Big Grin قیمت بالا ندید خدا شاهده تازه یه وی پی اس گرفتم هزینه های بالا نمیتونم بدم
Big Grin
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۱۶:۰۸:۳۳ عصر)
قالب وی بی رو که نمیشه رایپ کرد واسه مای بی بی,اختصاصی حدود 35 تا 40
داداش من 15 میدم که قالب برای مای بی بی بزنی ، هر چیزی که خواستم کم زیاد کنم بهت نصبت به اون هزینه میدم ،

من خودم ریپر قالب وردپرس میتونم ریپ کنم میدونم چی به چیه !Big Grin

سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۰۱:۴۰:۳۴ صبح)
مگه نمیگی میدونی؟ پس بسم الله
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۱۶:۰۹:۰۹ عصر)
داداش ، عزیز ببین طراحی قالب نیاز به کد کردن قالب از اول داره و بعد از این کار اون به مای بی بی تبدیل کنی !
اما اینجا تو طراحی نمیخواهی انجام بدی میخواهی کد های اون برداری و ترکیب کنی با مای بی بی .
Blush
من فقط بلد نیستم تبدیل کنم به مای بی بی ، میخواهی همین فردا قالب برات ریپ کنم ؟ هر قالبی که دوست دارید ، حتی سایت یاهو ؟

این نمونه ریپ کردنه منه لینک

دوست عزیز به یه تازه وارد طرف نیستی .SmileWink

از آقا محمد معذرت میخواهم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
شما اگه طراح واقعی باشید با متغیر های مای بی بی که قرار داده شده می تونید قالبی که خودتون می خواهید را بسازید الکی جو فروم را بهم نزنید
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۰۲:۴۶:۵۲ صبح) ، wallfa (۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۰۳:۲۲:۲۴ صبح)
دوست عزیز ، من که نوشتم مشکل اینه با اون متغییر ها آشنا نیستم و وقت یاد گرفتنشون ندارم ، من خودم طراح قالب ورد پرسم ، ، منم دارم همین میگم که 30 هزار تومان بدم برای اینکه فلان قالب بیایی از اونجا برداری و بعد چهار تا متغییر با اون ست کنی ؟!

منم نگفتم این هزینه زیاده برای این کار گفتم دستم تنگه ، نمیتونم اینقدر هزینه کنم ، 15 هزار تومان میدم قالب برام به مای بی بی تبدیل کنید و بعد نصبت به هر چیزی که خواستم هزینه میدم ،. Smile

نکته که این وسط وجود داره ایشون میگه این کار طراحی از اول فرقی نمیکنه ، منم همین موضوع توضیح دادم ، قصد این نبود جو فروم به هم بزنم !Big Grin

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نیازمند طراح قالب حرفه ای only-only 6 3,303 ۱۳۹۳/۱/۲۳، ۰۲:۵۲:۴۴ صبح
آخرین ارسال: jvd
  نیازمند یک طراح قالب هستم wrath 4 2,836 ۱۳۹۰/۱۲/۱۳، ۰۴:۳۱:۴۸ صبح
آخرین ارسال: wrath

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان