هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی مدیر آزمایشی
(۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۰۴:۲۱:۲۷ صبح)yaser0421 نوشته است: امیدواریم با این همه تنوع رنگی که به گروه ها میدن یه رنگی هم به مای بی بی بدن تا از این یکنواختی در بیاد

لطفا بحث این تاپیک را منحرف ننمایید با تشکر Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadb (۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۱۰:۱۳:۰۲ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۱۰:۱۵:۴۴ صبح) ، majid01 (۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۱۰:۲۳:۰۶ صبح) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۱۰:۵۵:۲۳ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۱۲:۰۵:۴۲ عصر) ، jalal.m (۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۱۴:۱۶:۵۵ عصر)
درود
انشالله موفق و موید باشند تبریک میگم به هر دو عزیز

پایدار باد مای بی بی ایرانHeart و مدیران زحمت کشHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۱۴:۳۹:۵۲ عصر) ، tofighi (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۰۹:۳۸:۲۷ صبح)
کاربر عزیز
ArianIK
به عنوان مدیر آزمایشی برای مدت 15 روز برگزیده شدند
با تشکر Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطnoor (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۱۳:۰۷:۱۲ عصر) ، arianik (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۱۳:۱۰:۳۱ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۱۴:۰۶:۵۸ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۱۴:۱۹:۵۱ عصر) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۱۴:۴۳:۴۴ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۱۴:۴۵:۳۱ عصر) ، mhy (۱۳۹۰/۱۰/۲۵، ۱۵:۲۱:۵۸ عصر) ، shooshoo (۱۳۹۰/۱۱/۴، ۱۳:۵۸:۱۱ عصر)
تبریک میگم

شایسته بودندHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطarianik (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۱۳:۱۰:۴۰ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۱۴:۴۵:۵۷ عصر) ، shahinpb (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۱۶:۲۳:۴۹ عصر)
اقای baxe rapper
دمتون جیز واقعا
اقایArianIK حقش بود خیلی تلاش میکنند من خیلی خوشحال شدم
امیدوارم پیشرفت کنند
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطarianik (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۱۳:۱۰:۵۴ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۱۴:۴۵:۵۳ عصر)
ArianIK عزیز شما هم موفق و معید باشید Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۱۴:۴۵:۵۰ عصر)
والا ما قابل این حرفا نیستیم . دوستان لطف زیادی دارن به بنده ی حقیر سراپا تقصیر
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۱۳:۱۴:۵۱ عصر) ، noor (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۱۳:۴۱:۰۱ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۱۴:۰۶:۵۴ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۱۴:۱۹:۳۷ عصر) ، plus (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۱۴:۳۴:۳۲ عصر) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۱۴:۴۳:۱۹ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۱۴:۴۵:۴۸ عصر) ، mhy (۱۳۹۰/۱۰/۲۵، ۱۵:۲۲:۰۸ عصر) ، ms83 (۱۳۹۰/۱۱/۷، ۰۴:۳۵:۰۷ صبح)
کاربر محترم doodoo و !omid star!
با تشکر از دوره 15 روزه ای که زحمت کشیدید

به زودی هیئت داوری سایت نظراتشان را به اطلاع عموم در رابطه با شما خواهند رساند با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۱۱/۳، ۱۸:۲۵:۴۳ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۱/۴، ۰۱:۰۶:۳۱ صبح) ، majid01 (۱۳۹۰/۱۱/۴، ۰۱:۱۰:۱۷ صبح)
والا من از هردوتاشون راضیم
آفرین بهشون تا اونجا که بتونن کمک میکنن
انجمن منHeart

در حال بررسی سه انجمن phpbb و SMF و MyBB هستم و تا اومدن ورژن 2 MyBB منتظر خواهم ماند.

آدمی در عالم خاکی نمیآید به دست .... عالمی دیگر بباید ساخت وزنو آدمی

حافظ
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۱/۴، ۰۱:۳۶:۱۹ صبح)
ما هم همینطور از این سه دوست عزیز آقای امید و دو دو و جناب آریا نیک واقعا راضی هستیم خیلی از مشکلات من و کاربران را حل کرده اند ، امیدوارم تصمیمات مثبت باشد
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۱/۴، ۰۱:۳۶:۱۷ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان