هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن تناسب اندام افتتاح شد
سلام خدمت دوستان عزیزم

انجمن تناسب اندام با بهترین مطالب و بروز ترین مطالب بدنسازی( پرورزش اندام بادی کلاسیک) فیتنس...مباحث مربوط به تغذیه تمرین دره های حجم چربی سوزی کات..و کلا هرچی که مربوط به بدن و سلامتی تن و بدن شما میشود

سوال هایی که توی ذهنتون هست رو از ما بپرسید و جواب بگیرید
[تصویر:  55i1gyx26enpsp9qmk.jpg]
مشکلاتتون رو با ما حل کنید

و به زدی فروشگاه مکمل توی انجمن راه اندازی میشود...بهترین مکمل ها با بهترین قیمت...مکمل های روز دنیا رو از ما بخواهید
[تصویر:  55i1gyx26enpsp9qmk.jpg]
منتظر حضور شما هستمHeart

bfitness.org

تناسب اندام

پاسخ
 سپاس شده توسطرضا (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۱:۱۲:۵۶ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۱:۱۲:۵۷ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۲:۰۲:۱۵ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۲:۰۹:۳۵ عصر) ، digital (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۵:۰۷:۴۳ عصر)
موفق باشين دوست عزيزHeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطbfitness (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۵:۴۱:۵۶ عصر)
موفق باشین
فروش مکمل تو انجمن فکر نکنم جواب بده ملت تو مغازه ها تقلبی بهشون میندازن اینکه بخوان اعتماد کنن و اینترنتی خرید کنن یکم سخته
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطbfitness (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۵:۴۲:۰۲ عصر)
ممنون از شما
جواب میده...بعدم فقط برای معرفیه
توی شهر و توی باشگاه هم هستیم...این جزو کارمونه دیگه
توی فیسبوک و کلا همه جا هستیم
پاسخ
ساماندهی بهتون گیر نمیده دوست من؟
پاسخ
ساماندهی یه همه چی گیر میده
مسابقات ایروبیک حرفه ای هر سال زیر نظر فدراسیون برگزار میشه وبلاگ داداش من موضوعش همینه فیلتر شد جز فیلم و عکس و موزیکهای مسابقات هم چیزی نبود توش
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۵:۴۴:۰۸ عصر)!Omid StaR! نوشته است: ساماندهی بهتون گیر نمیده دوست من؟

سلام
تا چند وقت دیگه انجمن را اونجا هم ثبت میکنیم
بعدشم من دارم کمک میکنم به سلامتی مردم که بدونن چیکار کنند
اطلاع رسانی میکنم...
خیلی ها هستند که هیچی از بدنسازی نمیدونند وارد باشگاه میشوند و بعد از چند ماه اتفاقات بدی براشون میفته
من میخوام جلوی اون اتفاقات رو بگیرم...

(۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۰۰:۱۳:۲۵ صبح)Cancer9003 نوشته است: ساماندهی یه همه چی گیر میده
مسابقات ایروبیک حرفه ای هر سال زیر نظر فدراسیون برگزار میشه وبلاگ داداش من موضوعش همینه فی ل تر شد جز فیلم و عکس و موزیکهای مسابقات هم چیزی نبود توش

انجمن ما فرق میکنه دوست عزیز

فقط مختص بدنسازی نیست...هرچی که به سلامتی بدن و جسم مربوط باشه توی انجمن قرار میگیرد
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۰/۲۵، ۰۲:۵۱:۲۱ صبح) ، mashogh.man (۱۳۹۰/۱۰/۲۵، ۰۳:۱۱:۵۸ صبح)
انجمن تناسب اندام ایرانیان با کلی امکانات جدید و مطالب جدید و از همه مهمتر فروشگاه به روز شد

همکنون منتظر حضور دوست داران ورزش و تناسب اندام هستیم

مدیر انجمن تناسب اندام ایرانیان-امیدراک
پاسخ
بهتره از مکمل هاتون عکس بگیرید و بذارید در فروشگاه

ضمنا شما که مدیر انجمن هستید و مطمئنا بیشتر از بقیه آنلاینید چرا قیمت ها رو بروز نمینویسید؟
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۰/۱۶، ۱۳:۵۷:۴۶ عصر)GreyWolf نوشته است: بهتره از مکمل هاتون عکس بگیرید و بذارید در فروشگاه

ضمنا شما که مدیر انجمن هستید و مطمئنا بیشتر از بقیه آنلاینید چرا قیمت ها رو بروز نمینویسید؟

سلام دوست عزیز
انجمن ما یکی از بزرگترین پایگاه های اطلاعات مکمل هستش
شخص تبلیغ دهتده نمیخوان قیمت هارو قرار بدن
به خاطر نواسان بازار و اینجور چیزا که منظورمو میدونید
بعد اسم تمام مکمل ها قرار داده شده
روی هر اسمی کلیک کنید مستقیم میرید به تاپیک مشخصات مکمل ها
اونجوری خیلی شلوغ میشه وگرنه قبلا اینکارو کردم
پاسخ
 سپاس شده توسطR. Najafi (۱۳۹۱/۱۰/۱۶، ۱۷:۲۴:۵۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان