هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(محصول مای بی بی ایران) آمار پیشرفته موضوع TopicStats 1.1
آدرس سایتتون؟
پاسخ
 سپاس شده توسطvandahost (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۶:۳۵:۵۴ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۱۵، ۱۱:۳۶:۲۵ صبح)
آدرس انجمنشون
forum.ireshop.net
پاسخ
 سپاس شده توسطvandahost (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۶:۳۶:۰۱ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۱۵، ۱۱:۳۶:۲۹ صبح)
سلام

آدرس انجمن:

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۱۵، ۱۱:۳۶:۳۲ صبح)
2 تا متغییر در قالبتون وجود داره (ربطی به این پلاکین نداره)
پاسخ
 سپاس شده توسطirrayaneh (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۷:۲۴:۴۷ صبح) ، vandahost (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۰۶:۳۳:۰۳ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۱۵، ۱۱:۳۶:۳۸ صبح)
میشه لطف کنید راهنمایی بیشتری بکنید تا بتونم رفعش کنم.

ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۱۵، ۱۱:۳۶:۴۱ صبح)
سلام . برای من افراد آنلاین را نشون نمیده آبا باید در کنار این پلاگین پلاگینی دیگه نصب کرد ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطvandahost (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۰۶:۳۲:۵۸ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۱۵، ۱۱:۳۶:۴۷ صبح)
کلا کسی نیست جواب بده
پاسخ
 سپاس شده توسطvandahost (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۰۸:۰۶:۰۷ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۱۵، ۱۱:۳۶:۵۵ صبح)
سلام

دوستان من مشکلم رو مطرح کردم و انتظار کمک داشتم چرا باید برای هر مشکلی به فروم های خارجی مراجعه کنیم؟

لطفا" راهنمایی کنید دوستان.
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۱۵، ۱۱:۳۶:۵۶ صبح)
چندین سال بعد ؟ یک قرن بعد ؟ 1000 سال بعد ؟ کلا بعد ؟ حداقل یکی بیگه باید چیکار کنیم
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۱۵، ۱۱:۳۶:۵۹ صبح)
دوست من اسپم نکن . ارسالت رو همه میبینن . کسی چیزی بنظرش بیاد خودش میگه . احتیاج به این کارا نیست رفیق
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطirrayaneh (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۱:۲۳:۳۰ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۱۵، ۱۱:۳۷:۰۳ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  محصول مای بی بی ایران : پلاگین آمار آی پی کاربران در پنل مدیریت baxe rapper 2 4,324 ۱۳۹۲/۱/۲، ۱۹:۵۰:۴۷ عصر
آخرین ارسال: Mohsen.M
Brick (محصول مای بی بی ایران) آمار پیشرفته موضوع TopicStats 1.0 - ورژن قدیمی AR@KST@R 0 2,971 ۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۰۴:۴۸:۱۰ صبح
آخرین ارسال: AR@KST@R

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان