هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواسن پلاگین تایید پست
Smile 
درود

داخل انجمن سرچ کردم ولی پیدا نکردم

دنبال یک پلاگین هستم برای این که وقتی کاربران پست می فرستنند تا وقتی که مدیران تاییدش نکردن به نمایش در نیاد(مثل سیستم نظر دهی وبلاگ ها)
از پلاگین مشابهش یعنی (hell ban ) استفاده کردم ولی کارایی لازم رو نداره

کسی همچین پلاگینی سراغ نداره؟

اگر ابزاری از داخل کنترل پنل ادمین این کارو می کنه لطفا بگین

ممنونBig Grin

پاسخ
وجود داره داخل ادمین.
اگه می خواید پست های یک انجمن پس از تاییدتون نمایش داده بشه باید :
در کنترل پنل مدیریت : در انجمن ها و ارسال ها : انجمن مورد نظر : ویرایش تنظیمات انجمن : گزینه های اضافی انجمن : تک بله، ارسال های جدید مدیریت می شوند. را بزارید.
پاسخ
 سپاس شده توسطshayan_mot (۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۰۶:۱۵:۲۹ صبح) ، mahdikafshgar (۱۳۹۵/۲/۱۵، ۱۶:۱۵:۱۳ عصر)
حالا اگر بخواهیم مثلا سه پست اول کاربری که تازه ثبت نام میکند تایید شود و بعد از سه پست دیگر نیازی به تایید نداشته باشد چکار کنیم و از کجا تنظیم کنیم
پاسخ
یک گروه کاربری اضافه کنید و برای ان گروه دسترسی ارسال پست را محدود کنید
و از سیستم ارتقای گروه ها کسانی که بیشتر از 3 ارسال دارند را در گروه اعضای عادی قرار بدهید
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۱/۷/۲۹، ۰۱:۰۳:۱۷ صبح) ، number-one (۱۳۹۲/۵/۲، ۱۴:۱۹:۰۰ عصر)
ممنون بهروز عزیز اتفاقا همین کاررا انجام دادم نتوانستم همه کاربران را به گروه دیگری ببرم
البته از ترفیع کاربری استفاده کردم و گذاشتم پس از سه پست ترفیع شوند ولی کلا 10 کاربر را بیشتر انتخاب نکرد

یعنی کلا نشد ، مهمترین چیز برای بنده این است که کاربری که تازه ثبت نام میکند کلا سه پست اولش با تایید باشد بقیه معمولی و عدم نیاز به تایید

میتوانیم گروه دیگری را به عنوان گروه ریجستر انتخاب کنیم که به محض ثبت نام کاربران به ان گروه بروند ؟

ترفیع کاربران کار نکرد

میتوانیم گروه دیگری را به عنوان گروه ریجستر انتخابکنیم که به محض ثبت نام کاربران به ان گروه بروند ؟

ترفیع کاربران کار نکرد
پاسخ
گزینه ای برای محدود کردن پست و ارسال یرای گروه ها نبود چطور میتونیم برای گروهها تایین کنیم مثلا گروههای کاربری عادی ارسالهاشون پس از تایید مدیریت ثبت بشه
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۳۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۵۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۲۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان