هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته زیبای Blue Gloss
[تصویر:  plugin_add.png] نام پوسته:Blue Gloss
تهيه کننده:combo
پارسی شده توسط:majid01

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybb.com/view/blue-gloss-mybbdesigns

توجه: در صورت استفاده از قالب به هیچ عنوان حق تغییر و یا حذف کپی رایت سازنده و مترجم را ندارید، استفاده از قالب با کپی رایت حذف شده یا تغییر کرده غیر انسانی و غیر شرعی بوده و عدم رضایت ما را در بر دارد. اما در صورت شخصی سازی قالب می توانید نام خود را به کپی رایت اضافه کنید. اگر هم چنان به حذف کپی رایت قالب پافشار هستید می توانید از مترجم اجازه بگیرید و با رضایت او این کار را انجام دهید.

مدیران محترم در صورت صلاح دید انتقال بدن

[تصویر:  photos.png] نمونه:

نکته ی مهم:

برای این که تصاویر نمایش داده بشه اسم پوشه رو عوض کنید یعنی Blue Gloss که داخل پوشه ی images هست رو تغییر بدید به Default

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   Blue Gloss.zip (اندازه: 227.7 KB / تعداد دفعات دریافت: 261)
طراحی اختصاصی قالب
نمونه کار ها : my board , smile , my theme , my favorite , MYVB theme ,
و ترجمه قالب : Blue Gloss
و به زودی سایت فروش قالب ها مای بی بی
پاسخ
 سپاس شده توسطdigital (۱۳۹۰/۱۰/۱۵، ۲۲:۱۴:۴۲ عصر) ، melika01 (۱۳۹۰/۱۰/۱۵، ۲۲:۵۳:۳۴ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۱۰/۱۵، ۲۳:۱۸:۴۳ عصر) ، samet98 (۱۳۹۰/۱۰/۱۵، ۲۳:۳۰:۴۱ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۰:۰۰:۰۳ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۰:۱۳:۵۷ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۳:۳۸:۵۶ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۴:۰۴:۴۹ صبح) ، amirreza78 (۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۰۳:۵۷:۳۵ صبح) ، ms83 (۱۳۹۰/۱۱/۱۴، ۱۵:۵۰:۴۸ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۰/۱۱/۱۴، ۲۲:۴۴:۵۰ عصر) ، plus (۱۳۹۰/۱۱/۱۵، ۱۲:۰۳:۵۴ عصر) ، #ARM@N# (۱۳۹۲/۱۰/۲۲، ۱۱:۰۵:۳۷ صبح) ، Persia1 (۱۳۹۳/۱/۲۱، ۱۴:۵۰:۲۲ عصر)
حاجی چه اواتاری گذاشتی من 1 ساعت واسه اون صحنه گریه کردم میدونی که چی میگم؟
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۱/۱۴، ۱۵:۴۰:۴۵ عصر)nad3rshah نوشته است: حاجی چه اواتاری گذاشتی من 1 ساعت واسه اون صحنه گریه کردم میدونی که چی میگم؟
حالا گیر به والکینگ دید (مرده متحرک) نده !
پاسخ
پوشه Blue Gloss رو تو مسیر forum/images آپلود کردم اما عکساش باز نمیشن
پاسخ
دوست گرامی ، اگه آدرس انجمنتون رو قرار ندین مجبور میشم بهتون اخطار بدم علیرغم میلم .
آدرس رو قرار بدین تا بررسی بشه
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۱/۱۵، ۰۷:۵۱:۴۹ صبح) ، majid01 (۱۳۹۰/۱۱/۱۵، ۰۷:۵۶:۰۳ صبح)
(۱۳۹۰/۱۱/۱۴، ۱۵:۴۰:۴۵ عصر)nad3rshah نوشته است: حاجی چه اواتاری گذاشتی من 1 ساعت واسه اون صحنه گریه کردم میدونی که چی میگم؟

کار خوبی کردی اجرت با خودشBig GrinBig Grin

(۱۳۹۰/۱۱/۱۵، ۰۰:۱۷:۰۹ صبح)ravar نوشته است: پوشه Blue Gloss رو تو مسیر forum/images آپلود کردم اما عکساش باز نمیشن

درود حق با شماست!!!!

برای این کار اسم پوشه رو عوض کنید یعنی Blue Gloss که داخل پوشه ی images هست رو تغییر بدید به Default

به ارسال اول هم افزوده شد!!!!
طراحی اختصاصی قالب
نمونه کار ها : my board , smile , my theme , my favorite , MYVB theme ,
و ترجمه قالب : Blue Gloss
و به زودی سایت فروش قالب ها مای بی بی
پاسخ
 سپاس شده توسطnavidahanj (۱۳۹۲/۴/۱، ۲۲:۴۴:۳۷ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۳۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۰۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۳۲ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای.1 1.6] دانلود پوسته زیبای Forum Blue Mt edition 13 20,004 ۱۳۹۱/۷/۱۳، ۱۳:۱۵:۱۷ عصر
آخرین ارسال: Amin IB
Photo [برای 1.6.6] پوسته Blue Gloss AR@KST@R 2 5,568 ۱۳۹۱/۵/۳۰، ۱۱:۵۲:۵۹ صبح
آخرین ارسال: moallemgoft
  پوسته زیبای Traff blue hosebr 1 4,838 ۱۳۹۰/۷/۱۸، ۰۰:۵۹:۴۶ صبح
آخرین ارسال: bahman2011

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان