هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دعوت به نشریه ( مجله ی ) بلک گیم
با سلام

من مدیر کل مجله ی بلک گیم هستم خوب از این بحث میرم نیمخوام تبلیغات کنم !

کلا من اینجا میخوام دعوت کنم به همکاری در مجله ی بلک گیم که تا الان 38 صفحه اماده شد و انشالا تا شنبه از بزرگترین مرکز های گیم ایران مننتشر میشه ! در ضم نفرات خیلی کمه اوقعا کمه و انشالا تا چند روزه اینده به سایت های بزرگ عرضه خواهد شد و سایت خودمون میخواستم کسی هست با ما در مجله ی بلک گیم همکاری کنه ! ادرس سایت رو هم فعلا نیمدم چون اینجاد تبلیغات میشه

کاور مجله

سایز اصلی ( اصلاح شد )

[تصویر:  hnj36hu9xtgxy7rggin.jpg]

خبر جدید !

امروز با تیم تصمیم گرفتیم مجله رو چاپ کنیم ! از نظر مالی مشکلی نبود فقط از چند لحاظ شماره ی 1 چاپ نمیشه چون به زودی منتشر میشه از سایت های ... چون خیلی سریع اینو تمام کنیم و انشالا شماره ی 2 رو چاپ کنیم با کیفت خوب و خودمون رو نشون بدیم

ادیت تخصی قالب های : MyBB - JoomlA - PhpNuke - Wp
پرتال تخصصی گیم برای تمام گیمر ها : WWW.BLACKGAME.IR
برای ارتباط با ما : INFO@BLACKGAME.IR - Reza.kila@yahoo.com ( ایدی یاهو تماس بگیرد )
بلک گیم دنبال همکاری برای خود در کمپانی خود !
انجمن : Forum.blackgame.ir + کلوب : club.blackgame.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطdigital (۱۳۹۰/۱۰/۱۵، ۰۴:۲۹:۰۴ صبح)
سلام
در ابتدا آرزوي موفقيت براي شما دوست گرامي

اما از شما كه يه وب مستر هستيد بعيده كه بلد نباشيد تصوير خود را در يه آپلود سنتر مطرح و آزاد بارگذاري كنيد

آخه براي ديدن يه كاور آدم بايد عضو سايتتون بشه

نياز به عضو داريد بگيد تا بيايم عضو شيم ولي اينجا اومديد يه درخواست داديد تا ديگران كمك كنند نه زياد شدن عضو

موفق باشيد

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطSlim (۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۰۵:۴۲:۵۸ صبح)
(۱۳۹۰/۱۰/۱۵، ۰۳:۰۰:۱۶ صبح)xman68 نوشته است: سلام
در ابتدا آرزوي موفقيت براي شما دوست گرامي

اما از شما كه يه وب مستر هستيد بعيده كه بلد نباشيد تصوير خود را در يه آپلود سنتر مطرح و آزاد بارگذاري كنيد

آخه براي ديدن يه كاور آدم بايد عضو سايتتون بشه

نياز به عضو داريد بگيد تا بيايم عضو شيم ولي اينجا اومديد يه درخواست داديد تا ديگران كمك كنند نه زياد شدن عضو

موفق باشيد

میدونم ، ولی ما تیم تحریریه دارم ! و همنطوری که تو فروم من هست تمام بچه های گروه جم شدیم و نقد و برسی ها ی که اماده کردن و نوشتن رو مجله قرار دادیم زخمت های زیادی کشیدیم ! میدونم از م بعیده ولی با تصمیم اعضای تیم یک نشریه بیرون دادیم و شنبه انشالا میاد بیرون

از سایت های ....

مربط به اینه که در چه زمینه ی امادگی داری ؟ خبرنگاری ؟ طراحی ؟ اموزی ؟ خبری ؟ تحریره ی ؟ نقد و برسی وو !

ببخشید ببخشید اصلا گیمخور سایت من نسیت !!

لینک اصلاح شد !

ببخشید اصلا قصد من عضو گیری تو سایت ایشون نبود سایت من اون نسیت شرمند ! -

لینک اصلاح شد !
ادیت تخصی قالب های : MyBB - JoomlA - PhpNuke - Wp
پرتال تخصصی گیم برای تمام گیمر ها : WWW.BLACKGAME.IR
برای ارتباط با ما : INFO@BLACKGAME.IR - Reza.kila@yahoo.com ( ایدی یاهو تماس بگیرد )
بلک گیم دنبال همکاری برای خود در کمپانی خود !
انجمن : Forum.blackgame.ir + کلوب : club.blackgame.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۰۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۱۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۵۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان