هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل قابلیت Resume برای دانلود
سلام

دوستان فایلهای پیوست انجمن من قابلیت ایست یا Resume را موقع دانلود ندارند . این را هم بگم قبلا روی یک سرور دیگر بودم باز این قابلیت وجود نداشت

ایا تنظیمات خاصی در مای بی بی دارد یا مربوط به همان سرور هست؟

اگر مربوط به سرور , من به فایل php.ini دسترسی دارم تنظیمات را میتوان انجا اعمال کرد ؟

با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱/۲۶، ۱۹:۰۴:۲۳ عصر) ، nokte (۱۳۹۳/۱۰/۱۹، ۱۰:۵۲:۴۲ صبح)
سلام

آیا به هیچ عنوان امکان فعال کردن قابلیت Resume برای دانلود وجود ندارد؟
پاسخ
(۱۳۹۱/۴/۱۶، ۱۶:۱۲:۴۰ عصر)geo نوشته است: سلام

آیا به هیچ عنوان امکان فعال کردن قابلیت Resume برای دانلود وجود ندارد؟
پاسخ
دوستان دقت کنید من دقیق نمیدونم اما یه تز میدم شاید از این باشه.

اگر دانلود هاتون محدود به اعضا باشه فرد اینطور میشه اما اگر دانلود ها و فایل پیوست و ... رو همگانی کنید این مشکل پیش نخواهد آمد
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۲/۸/۳۰، ۱۵:۰۹:۵۷ عصر)
(۱۳۹۲/۸/۳۰، ۱۱:۲۹:۱۵ صبح)firstboy000 نوشته است: دوستان دقت کنید من دقیق نمیدونم اما یه تز میدم شاید از این باشه.

اگر دانلود هاتون محدود به اعضا باشه فرد اینطور میشه اما اگر دانلود ها و فایل پیوست و ... رو همگانی کنید این مشکل پیش نخواهد آمد

بیشتر توضیح بدید منظورتون چی هست ؟
پاسخ
سلام

نگاه كنيد بخش پيوست براي فايل هاي كم حجم هست پس چنين امكاني را نيز نياز ندارد و اينكه فايل ها رو عمومي هم كنيد باعث از دست دادن بيشتر پهناي باند و هزينه هاي بيشتر براي شما مي شود .

بهتر هست اگر فايل هاي زيادي داريد از هاست دانلود استفاده كنيد كه چنين قابليت هاي نيز در ان وجود دارد

باتشكر
برای کمک در کنار شما هستم 
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۹/۴، ۰۱:۴۸:۵۲ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۹/۴، ۲۰:۵۶:۱۷ عصر)
چگونه می توان این مشکل را حل کرد ؟ لطفا دوستان بررسی کنند و نتیجه را به ما هم اطلاع بدن چن به هر حال ما راضی هستیم پهنای باند مصرف شود ولی کاربرانمان راحت باشند . من شخصا قابلیت آپلود و دانلود تا 100 مگ برای کاربرانم را باز کردم و لی این قابلیت ریسام در دانلود منیجر روی مای بی بی کار نمیکنه و این یک مشکل است
به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۳۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۲۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۰۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان