هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آفر ویژه ارائه 100 مگابایت هاست لینوکس حرفه ای از سرورهای اختصاصی برای کاربران MYBB
پیشنهاد ویژه پیشنهاد ویژه

آفر ویژه ارائه 100 مگابایت هاست لینوکس حرفه ای از سرورهای اختصاصی آراز هاست

گروه نرم افزاری آراز هاست باتجربه ای در زمینه میزبانی و خدمات وب ، برنامه نویسی تخصصی تحت وب همواره می کوشد سرویس های خود را با بالاترین کیفیت ممکن با نازلترین هزینه ها ارائه کند. بر همین اساس مفتخریم جشنواره زمستانه ی خود رو آغاز کنیم. آفر ویژه ارائه هاست لینوکس حرفه ای از سرورهای اختصاصی آراز هاست که بصورت رایگان برای تمامی کاربران MyBB Iran با امکاناتی نامحدود و با پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعته حتی ایام تعطیل شروع شد .

از افرادی که علاقه دارند تا در اینترنت وبسایت شخصی یا تجاری داشته باشند دعوت بعمل می آید که حتما از سرورهای رایگان ما استفاده کنند و سرعت و پشتیبانی رو مشاهده نمایند.

شایان ذکریم که در صورت درخواست انجمن ساز MyBB رو هم برای مشتریان این طرح بصورت رایگان نصب خواهیم کرد.

ویژگی های آراز هاست:

• UP TIME بالای 99,6%

• بک آپ گیری واقعی

• ارائه کنترل پنل اختصاصی دامین و سی پنل

• ارائه مالکیت حقوقی 100%

• ثبت در کمترین زمان

مشخصات سرور ارائه شده بصورت رایگان برای کاربران:

· Intel® Core™ i7 CPU 930-8 · incl.

Hyper-Threading Technology

· RAM 24 GB DDR3 ·

Hard disks 2*3 TB SATA 6 Gb/s HDD

· Traffic Unlimited

این سرور با استفاده از فناوری Raid بطور لحظه ای نسخه ای از کلیه اطلاعات و تغییرات شما را در هارد دیسک دوم سرور ذخیره مینماید و در صورت بروز مشکل سخت افزاری در هارد دیسک اول، هارد دیسک دوم سرور فعال شده و بدون احساس این موضوع همچنان سرور در دسترس شما خواهد بود. این فناوری این امکان را به شما میدهد که خاطر شما در قبال امنیت داده ها و حفظ آن راحت می باشد و نگران از دست رفتن اطلاعات خود در صورت مشکل سخت افزاری در هارد دیسک نخواهید بود. لطفا جهت استفاده ای این امکانات رایگان ازاین لینک استفاده کنید و بعد ارسال تیکت و آماده سازی در این تایپیک اطلاع رسانی خواهد شد.

آراز هاست آماده ارائه اسکریپت های ساده و آماده برای افراد تازه کار وساختن وبسایت های شخصی نیز میباشد.

منتظر پنل ارسال و دریافت SMS با تمامی امکاناتی که شما بخواهید بصورت رایگان با 2 شماره اختصاصی یک مورد 8 رقمی و یک مورد 14 رقمی باشید.

تلاش ما ارائه بهترین هاست برای بهترین ها
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۱۰/۶، ۰۱:۴۶:۴۱ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۶، ۰۶:۲۹:۱۴ صبح) ، mehdiastro (۱۳۹۰/۱۰/۶، ۱۲:۵۰:۲۵ عصر) ، Night (۱۳۹۰/۱۰/۶، ۱۳:۰۲:۲۷ عصر)
نقل‌قول: لطفا جهت استفاده ای این امکانات رایگان ازاین لینک استفاده کنید

لینک نذاشتی که Huh
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۱۰/۶، ۰۱:۴۶:۴۷ صبح)
گوگل: http://arazhost.com

اطلاعات بیش‌تر:
http://statsie.com/arazhost.com
http://www.who-hosts.com/arazhost.com

* آرازهاست! => اسم مناسبی انتخاب نکرده‌اند، با سلیقه‌ی من که جور نیست!
** این موارد تبلیغاتی با قوانین این سایت در تضاد نیست؟ اگر مورد قبول است، شاید بهتر باشد که مدیران، قوانین را اصلاح کنند.
آدرس فروم: در حال بررسی سیستم‌های انجمن‌ساز کدباز مختلف از جمله AEF ،SMF،phpBB ،MyBB و... هستم. احتمالاً تا انتشار MyBB v2 صبر خواهم کرد!
پاسخ
اصلاح شد,لینک قرار داده شد.
پاسخ
من از ارتباط7 هاست گرفتم
با پهنای باند نامحدود

خدایی خیلی ردیفه از لحاظ اپتایم سرعت و مخصوصا پشتیبانی
هاست سی پنل + نصب رایگان mybb
کد تخفیف هاست ویژه اعضای انجمن: mybbiran
YAHOO ID : ertebat7host

پاسخ
(۱۳۹۰/۱۰/۵، ۱۶:۳۴:۴۰ عصر)Engineer.A نوشته است: ویژگی های آراز هاست:

• UP TIME بالای 99,6%

• بک آپ گیری واقعی

• ارائه کنترل پنل اختصاصی دامین و سی پنل

• ارائه مالکیت حقوقی 100%

• ثبت در کمترین زمان

تلاش ما ارائه بهترین هاست برای بهترین ها
سلام دوست گرامي
فكر كنيم اين ها ويژگي نيست اينها وظايف شما نسبت به مشتري هست

حالا هم اگه ويژگي باشه اصلا جالب نيست

چون
بك آپ مگه غير واقعي هم هست
سي پنل از لحاظ امنيتي خيلي پايين تر از دايركت ادمين هست
مگه مالكيت درصدي هم هست مالك يعني مالك
up time تون هم كه همه هاست ها دارند اين را
ثبت آني الان خيلي از شركت ها دارند

در كل موفق باشيد

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۰/۱۰/۶، ۱۲:۴۵:۵۰ عصر)
سلام
دوست عزیز
منظور از بک آپ واقعی این هست که بک آپ واقعا گرفته میشه
مثل خیلی از هاستینگ ها شعار بک آپ گرفتن داده نمیشه

شما فکر کنم اطلاعاتتون خیلی خیلی زیاد تر از خیلیا هست Big Grin
اولین بارم هست میشنوم که میگن امنیت دایرکت ادمین بهتر از سی پنل هست
ببهتره برین از چند تا منبع معتبر مطالعه کنید کدوم بهتر و امنیت بالایی دارین
بعد بیاین تو wht در موردش با هم بحث کینم

شما هم موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطEngineer.A (۱۳۹۰/۱۰/۶، ۱۲:۵۸:۰۵ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۶، ۱۳:۴۰:۰۶ عصر)
(۱۳۹۰/۱۰/۵، ۱۶:۳۴:۴۰ عصر)Engineer.A نوشته است: لطفا جهت استفاده ای این امکانات رایگان ازاین لینک استفاده کنید و بعد ارسال تیکت و آماده سازی در این تایپیک اطلاع رسانی خواهد شد.
خوب این چه سرویس ثبت آنی است که باید منتظر آماده‌سازی و اطلاع‌رسانی در اینجا باشیم؟!

@mehdiastro
1. آرازهاست شرکت ثبت شده است؟
2. => تلفن تماس با آرازهاست: 09354010937 => چرا فقط شماره موبایل دادین؟ => آدرس دفتر؟ (توی سایت پیدا نکردم. روی درباره ما که کلیک کردم رفت به یک صفحه‌ی پرت!)
3. آراز یعنی چی؟
آدرس فروم: در حال بررسی سیستم‌های انجمن‌ساز کدباز مختلف از جمله AEF ،SMF،phpBB ،MyBB و... هستم. احتمالاً تا انتشار MyBB v2 صبر خواهم کرد!
پاسخ
لزومی نمیبنم به سوالات بی مورد شما جواب بدم Wink
در ضمن
دوست عزیز
این آدرس که شما دادین مال شرکت ما نیست
آدرس سایت من رو امضا هست
آراز دانلود مرجع نرم افزار های روز دنیا
سایت سرگرمی پت و مت

يادمان باشد براي يك بار ايستادن صد ها بار افتاده ايم /./ بک آپ مهمترین رمز موفقیت هاستینگ /./ امنیت مطلق نیست.
پاسخ
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۶، ۱۳:۳۹:۵۶ عصر)
(۱۳۹۰/۱۰/۶، ۱۲:۴۷:۱۱ عصر)mehdiastro نوشته است: سلام
دوست عزیز

شما فکر کنم اطلاعاتتون خیلی خیلی زیاد تر از خیلیا هست Big Grin
اولین بارم هست میشنوم که میگن امنیت دایرکت ادمین بهتر از سی پنل هست
ببهتره برین از چند تا منبع معتبر مطالعه کنید کدوم بهتر و امنیت بالایی دارین
بعد بیاین تو wht در موردش با هم بحث کینم

شما هم موفق باشید

تاييد ميشه

اطلاعات بنده اشتباه بود از حضورتون معذرت ميخوام

البته اطلاعات ورودي بنده اشتباه بود كه با مطالبي كه بصورت گذرا خوندم حرف شما تاييد مي شود

البته بقيه بند ها را كاملا هستم پاشون موفق باشيد

ولي چند پيشنهاد :
1- اگه اشتباه نكنم هاست هاي شما در آمريكا ميزباني ميشه اگه بتونيد به كشوري نزديك تر مثل آلمان انتقال دهيد يا اينكه اين كشور را هم اضافه كنيد سرعت باز شدن سايت هاي مشتري شما بالا مياد

2- به نظر من طراحي سايت شما هرچه حرفه اي تر باشه نشان از كيفيت كار شماست سايت شما رنگ بندي و طراحي خوبي نداره

3- ميدونيد كه شركت هاي قدرتمند و با تجربه بازار هاست را تصرف كرده اند براي رقابت با آنها نياز داريد از همين ابتدا قدرتمند و بي نقص پيش برويد شايد مجبور شويد سال اولي را بدون سود خوبي پشت سر بگذاريد ولي خدمات خوب شما در آينده سود شما خواهد بود

4- ميانگين سرعت سرور هاي شما هم خيلي خوبه و از اين لحاظ يك امتياز مثبت داريد

ببخشيد مزاحم شدم

موفق باشيد

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۷، ۰۳:۰۵:۲۸ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پالیز هاست | فروش هاست لینوکس SSD ایران cPanel net711 0 984 ۱۳۹۴/۹/۸، ۱۷:۳۶:۴۱ عصر
آخرین ارسال: net711
Question فروش قالب اختصاصی (چند رنگ) اپل آیفون برای اسکریپت MyBB hamed1990 0 1,189 ۱۳۹۳/۶/۴، ۱۴:۵۰:۱۸ عصر
آخرین ارسال: hamed1990
Wink فروش قالب اختصاصی (چند رنگ) طرح برگ برای اسکریپت MyBB hamed1990 0 1,252 ۱۳۹۳/۴/۱۹، ۱۱:۱۹:۴۶ صبح
آخرین ارسال: hamed1990
  تخفیف ویژه نوروزی ارتباط7 ( هاست ویژه فروم) ertebat7 0 1,557 ۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۱۲:۱۶:۵۵ عصر
آخرین ارسال: ertebat7

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان