هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6.5] افزودن کد امنیتی به صفحه ورود مدیر کل
سلام به همگی

تو سایت اصلی یه آموزش رو دیدم که خیلی بدرد کاربرای اینجا (مخصوصاً اونایی که خیلی هک میشن) میخوره.

در ./admin/inc/class_page.php:

کدهای زیر را:

کد php:
            <div class="label"{$login_label_width}><label for="password">{$lang->password}</label></div>
            <
div class="field"><input type="password" name="password" id="password" class="text_input" /></div

به:

کد php:
            <div class="label"{$login_label_width}><label for="password">{$lang->password}</label></div>
            <
div class="field"><input type="password" name="password" id="password" class="text_input" /></div>

<
div class="label"{$login_label_width}><label for="pin">کد امنیتی</label></div>
            <
div class="field"><input type="password" name="pin" id="pin" class="text_input" /></div

تغییر بدین

در ./admin/index.php

کدهای زیر رو:

کد php:
    if($user['uid'])
    {

$query $db->simple_select("users""*""uid='".$user['uid']."'");

$mybb->user $db->fetch_array($query);
    } 

به:

کد php:
    if($user['uid'])
    {

$query $db->simple_select("users""*""uid='".$user['uid']."'");

$mybb->user $db->fetch_array($query);
    }

if (isset(
$config['acp_pin']) && $mybb->input['pin'] != $config['acp_pin']) {

$default_page->show_login("کد وارد شده صحیح نیست","error");
    } 

تغییر بدین

حالا ./inc/config.php رو باز کنید و کد زیر رو هرجا که خواستین قرار بدین:

کد php:
$config['acp_pin'] = 'کد امنیتی شما'

[تصویر:  photos.png] نمونه:

نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطwhat? (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۰۶:۳۵:۰۱ صبح) ، mhy (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۰۶:۳۶:۲۳ صبح) ، arianik (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۰۶:۳۷:۳۶ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۰۶:۵۰:۰۵ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۰۸:۵۷:۳۱ صبح) ، exiler (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۱۲:۲۱:۲۸ عصر) ، baxe rapper (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۱۵:۱۰:۲۱ عصر) ، M48D1 (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۱۵:۱۱:۱۰ عصر) ، MAJID-SPORT (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۱۵:۱۸:۵۵ عصر) ، Night (۱۳۹۰/۱۰/۵، ۰۳:۱۲:۱۲ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۰/۵، ۱۰:۴۲:۴۲ صبح) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۹:۳۸:۳۳ عصر) ، esi (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۵:۴۶:۳۴ صبح) ، digital (۱۳۹۰/۱۱/۱۹، ۲۳:۲۹:۲۷ عصر) ، alirezaveran (۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۰۸:۰۵:۴۱ صبح) ، king92 (۱۳۹۰/۱۱/۲۸، ۰۴:۵۹:۴۹ صبح) ، mansour1 (۱۳۹۰/۱۲/۶، ۱۷:۲۶:۲۳ عصر) ، kingsolomon (۱۳۹۰/۱۲/۱۳، ۰۳:۲۳:۲۸ صبح) ، میدوری (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۱۵:۴۲:۳۳ عصر) ، yasan100 (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۰۸:۲۵:۰۶ صبح) ، soltaneghalbha (۱۳۹۱/۳/۵، ۰۸:۱۲:۳۸ صبح) ، Royaei (۱۳۹۱/۳/۱۱، ۰۷:۱۶:۲۰ صبح) ، reza536 (۱۳۹۱/۳/۲۶، ۰۵:۲۲:۰۴ صبح) ، heavaz60 (۱۳۹۱/۳/۲۶، ۱۴:۱۱:۵۱ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۱/۳/۲۸، ۰۵:۱۹:۲۸ صبح) ، atom2000 (۱۳۹۱/۴/۱۵، ۰۹:۳۸:۲۹ صبح) ، sheitoonak (۱۳۹۱/۵/۱۳، ۰۱:۴۲:۲۶ صبح) ، hamidkag (۱۳۹۱/۶/۱۷، ۰۹:۳۰:۴۸ صبح) ، jallad (۱۳۹۱/۶/۲۳، ۰۸:۲۷:۱۱ صبح) ، Mdl (۱۳۹۱/۱۰/۱۰، ۰۲:۳۰:۵۶ صبح) ، mazloom (۱۳۹۱/۱۰/۲۷، ۰۰:۱۷:۰۹ صبح) ، grd (۱۳۹۲/۳/۳۱، ۲۳:۴۴:۵۴ عصر) ، emiites (۱۳۹۲/۴/۵، ۰۲:۴۱:۰۰ صبح) ، navidahanj (۱۳۹۲/۴/۶، ۱۲:۵۵:۲۷ عصر) ، jvd (۱۳۹۲/۶/۱۴، ۰۰:۲۰:۵۶ صبح) ، Rezakashefi (۱۳۹۲/۷/۱۱، ۰۰:۳۳:۵۰ صبح) ، leila113 (۱۳۹۲/۹/۱۱، ۱۸:۳۰:۵۹ عصر) ، ناقلا (۱۳۹۳/۱/۲۸، ۲۲:۰۷:۱۲ عصر)
مستر این در واقع یه نوع پسورد دوم هست؟
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۰۷:۲۶:۳۷ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۱۵:۱۲:۵۷ عصر) ، MAJID-SPORT (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۱۵:۱۹:۰۱ عصر)
بله
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

پاسخ
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۰۶:۵۴:۵۵ صبح) ، mashogh.man (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۰۶:۵۵:۴۵ صبح) ، mhy (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۰۷:۲۶:۴۱ صبح) ، M48D1 (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۱۵:۱۳:۲۴ عصر) ، MAJID-SPORT (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۱۵:۱۹:۰۳ عصر)
تشکر Heart
1 مشکل کوچیک دیدم گفتم اطلاع بدم Blush

این کد رو در لوکال هاست تست کردم مشکلی نداشت اما در انجمن که نصب کردم یوزرنیم و پسورد رو میدم و کد امنیتی رو عمدا اشتباه وارد کردم اما وارد میشهHuh
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۰۸:۵۷:۵۲ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۱۵:۱۲:۵۸ عصر) ، MAJID-SPORT (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۱۵:۱۹:۰۷ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۵، ۰۲:۵۵:۴۸ صبح)
ممنون ،

به نظر من بهتره از CPanel واسه پوشه ADMIN پسوورد گذاشت !
exiler, از Sep 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.

پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۱۵:۱۳:۰۰ عصر) ، MAJID-SPORT (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۱۵:۱۹:۱۰ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۵، ۰۲:۵۵:۴۶ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۱:۵۵:۲۱ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۱/۳/۲۸، ۰۵:۱۹:۰۰ صبح)
(۱۳۹۰/۱۰/۴، ۰۸:۰۳:۲۰ صبح)hossein72 نوشته است: تشکر Heart
1 مشکل کوچیک دیدم گفتم اطلاع بدم Blush

این کد رو در لوکال هاست تست کردم مشکلی نداشت اما در انجمن که نصب کردم یوزرنیم و پسورد رو میدم و کد امنیتی رو عمدا اشتباه وارد کردم اما وارد میشهHuh

خودم قبل از اینکه آموزش رو بذارم چک کردم وارد نمیشد. احتمالاً یه جایی اشتباه کردین.

(۱۳۹۰/۱۰/۴، ۱۲:۲۰:۳۵ عصر)exiler نوشته است: ممنون ،

به نظر من بهتره از CPanel واسه پوشه ADMIN پسوورد گذاشت !

راه های امنیت زیاده. هر چی بیشتر سد ایجاد کنی بهتر.

پاسخ
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۱۵:۱۱:۳۰ عصر) ، M48D1 (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۱۵:۱۳:۱۶ عصر) ، MAJID-SPORT (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۱۵:۱۹:۱۳ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۵، ۰۲:۴۹:۰۴ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۰/۵، ۱۰:۳۵:۲۳ صبح) ، digital (۱۳۹۰/۱۱/۱۹، ۲۳:۲۹:۵۹ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۱/۳/۲۸، ۰۵:۱۸:۳۴ صبح)
داداش من همه کد هارو عوض کردم !
ولی وقتی میخوام واردِ پنل بشم کدِ امنیتی رو چی باید بزنم ؟
پاسخ
مرحله آخر آموزش رو بخونید.
تو مرحله آخر یک کد رو به دلخواه خودتون وارد می کنین (بجای عبارت "کد امنیتی شما"). در صفحه ورود اون کد رو وارد کنید

پاسخ
 سپاس شده توسطerfan2442 (۱۳۹۱/۴/۵، ۱۳:۰۸:۲۹ عصر)
روی 1.6.4 جواب نمیده ؟
پاسخ
روی همه نسخه ها جواب میده به شرط اینکه درست انجام بدین

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان