هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرویس ذخیره سازی ابری SugarSync
Thumbs Up 
سلام
در این تاپیک سرویس ذخیره سازی ابری SugarSync رو برای اشتراک فایلهاتون معرفی میکنم.
در SugarSync شما میتوانید فایها و اطلاعات خودتون رو به اشتراک بگزارید.
در ثبت نام رایگان به شما 5 گیگ فضا داده میشود برای آپلود فایلهاتون و با انجام بعضی کارها که محدود به ی بار امتحان کردن هستن تا 6 گیگ افزایش میابد و با دعوت عضو به ازای هر عضو 500 مگابایت به شما پاداش داده میشود.
بسته های دیگه ای هم در این سایت هست که پولی هستند و تا فکر کنم 250 گیگ رو به شما میدهند اما فضا محدودیتی ندارد میتوانید چند بسته را بخرید و مثلا 1000 گیگ داشته باشید.
برای استفاده از سرویس های سایت بعد از ثبت نام برنامه ای را باید دانلود کنید که میتوانید با آن فایلهای خود مدیریت کنید.
شما میتوانید در فولدر دوستان خود ممبر شوید و از فایلهای آنها استفاده کنید
میتوانید بر روی فولدر های خود رمز عبور گذاشته یا دسترسی را محدود کنید.یا میتوانید یک بخش خصوصی درست کنید و تنها کسانی که میخواهید فایلهای شما یا دوستانتون رو ببینند.
برای عضویت روی عکس زیر کلیک کنید.
این سرویس برای دارندگان سایتها یا انجمن ها برای آپلود فایلهاشون خیلی خوب مفید هست.
[تصویر:  SS-logo.201203131026.png]
لطفا با لین بالا عضو شوید تا تشکر شده باشه از مطلبی مفیدی که براتون گذاشتم.
موفق باشید.
داني كه چنگ و عود چه تقرير مي كنند
پنهان خوريد باده كه تعزير مي كنند
پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۱/۱/۷، ۰۷:۵۱:۲۳ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۱/۱/۷، ۰۸:۱۴:۲۲ صبح) ، only-only (۱۳۹۱/۱/۷، ۰۸:۳۳:۵۱ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۱/۷، ۰۸:۴۱:۲۳ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱/۷، ۰۹:۱۶:۵۰ صبح) ، mahpishoni (۱۳۹۱/۱/۷، ۰۹:۴۳:۵۷ صبح) ، kabus (۱۳۹۱/۱/۹، ۰۲:۵۸:۳۳ صبح)
من ثبت نام کردم فقط بدیش اینه باید نرم افزارشو دانلود کنی 16.5 mb من هم حال دانلود نداشتم نکردمTongue
پاسخ
حجمش زیاد نیست 16 مگابایت هست.
داني كه چنگ و عود چه تقرير مي كنند
پنهان خوريد باده كه تعزير مي كنند
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۰۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۱۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۵۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان