هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در پیکربندی
سلام...
من در تنظیمات پیکربندی از هر اسم ده تا دارم...مثلا از Board Online / Offline ده عدد عین هم دارم...مشکل از چی میتونه باشه...ممنون
پاسخ
نقل‌قول: من در تنظیمات پیکربندی از هر اسم ده تا دارم...مثلا از Board Online / Offline ده عدد عین هم دارم...مشکل از چی میتونه باشه...ممنون

برید به کنترل پنل مدیر کل>>پیکربندی>> تنظیمات >> اصلاح تنظیمات

و تنظیماتی که چند بار تکرار شده را حذف کنید
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۹/۳۰، ۰۳:۲۴:۴۹ صبح) ، pooya1000 (۱۳۹۰/۹/۳۰، ۰۳:۵۶:۰۷ صبح)
نقل‌قول: برید به کنترل پنل مدیر کل>>پیکربندی>> تنظیمات >> اصلاح تنظیمات

و تنظیماتی که چند بار تکرار شده را حذف کنید

اینجا رفتم ولی فقط تنظیمات (پلاگینایی) که من خودم نصب کردمو میشه پاک کرد ولی اونایی که پیش فرض بودنو نمیشه
پاسخ
دوستان کسی نمدونه چیکار کنم؟
سرچم کردم چیزی در مورد پیکر بندی پیدا نکردم
فقط نوسته شده باید حذف شه ولی اونایی حذف میشن که خودم اضافه کردم اینایی که 2 تا شدن پیش فرض بودن و منم نمیتونم حذفشون کنم
پاسخ
دوست عزیز والا برای من چنین مشکلی پیش میاد..واقعا نتونم کاری کنم فایل ادمین رو حذف و دوباره اپ میکنم
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
 سپاس شده توسطqweqw2806 (۱۳۹۴/۵/۲۸، ۱۰:۰۸:۰۵ صبح)
(۱۳۹۴/۵/۲۶، ۰۰:۰۳:۲۷ صبح)myster نوشته است: دوست عزیز والا برای من چنین مشکلی پیش میاد..واقعا نتونم کاری کنم فایل ادمین رو حذف و دوباره اپ میکنم

من کل انجمنو از اول نصب کردم
پس اینطوریم میشه؟
به محتویات داخلی انجمنو مشکل دار نمیکنه؟(یعنی تاپیکا،کاربراو ... چیزیش حذف نمیشه؟)
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۱۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۵۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۳۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان