هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم براي وب مستر ها
مشکلات سرعت در نتیجه قرار دادن لینک های خارجی مانند گوگل پلاس

به اطلاع میرساند با توجه به تغییرات اخیر در سیستم های اینترنتی، جاسازی لینک هایی مانند گوگل پلاس و یا فیس بوک به شدت باعث کند شدن وب سایت شما می شود.

با توجه به مشکل به وجود آمده در صورتی که از لینک های خارجی در وب سایت خود استفاده میکنید این احتمال وجود دارد که وب سایت شما برای برخی از کاربران به کندی لود شود که با حذف لینک های مذکور برطرف خواهد شد.

محدودیت های شدید اعمال شده مخابرات در روزهای گذشته بر روی سرعت اینترنت کشور به خصوص پورتهای امن و سرویس های گوگل و فیس بوک باعث كاهش شديد سرعت لود در بعضي از تارنما هاي ايراني شده . برای رفع مشکل میتوانید تا رفع محدودیتهای اعمال شده لینک گوگل پلاس را از سایت خود حذف نمایید.

موفق باشيد

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطAmir-H Band (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۰۸:۲۴:۰۴ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۰۸:۳۱:۱۸ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۰۸:۴۳:۲۷ صبح) ، Night (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۰۸:۵۹:۵۶ صبح) ، arianik (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۰۹:۳۱:۵۸ صبح) ، majid1605 (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۰۹:۳۳:۴۹ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۰۹:۳۷:۱۰ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۱۱:۳۳:۰۵ صبح) ، astas (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۱۲:۰۴:۲۳ عصر) ، Matin1 (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۱۲:۳۶:۴۰ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۱۳:۰۹:۲۰ عصر) ، رضا (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۱۳:۲۸:۰۸ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۱۵:۳۱:۱۸ عصر) ، kavian (۱۳۹۰/۹/۲۲، ۱۳:۱۳:۳۰ عصر) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۹/۲۶، ۱۶:۰۸:۱۱ عصر) ، samet98 (۱۳۹۰/۹/۲۶، ۲۳:۳۴:۲۶ عصر) ، heavaz60 (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۰۲:۰۱:۰۲ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۰۸:۴۸:۰۳ صبح)
گوگل +1 هم همينگونس؟ راهي نداره بشه كد هاش رو انتقال داد به هاست خودمون كه اونطوري كار كنه؟(لينك خارجي نباشه.)
پاسخ
(۱۳۹۰/۹/۲۱، ۰۹:۰۰:۵۲ صبح)Night نوشته است: گوگل +1 هم همينگونس؟ راهي نداره بشه كد هاش رو انتقال داد به هاست خودمون كه اونطوري كار كنه؟(لينك خارجي نباشه.)

نه دوست گل

بايد به لينك خودش وصل بشه

البته برداشته خواهد شده ولي فعلا تا اطلاع ثانوي اينگونه است

موفق باشيد

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۱۱:۳۳:۰۲ صبح) ، astas (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۱۲:۰۴:۲۱ عصر) ، Night (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۱۲:۳۴:۲۶ عصر)
پس سایت منم سرعتش کم شده مشکل از گوگل پلاسه
ممنون
پاسخ
مرسی محمد عزیز بابت پست مفیدت
کلا گوگل پلاس در سایتتونم نذارید مثله ایی نداره

از طریق همون سایت گوگل هم میشه به سایتتون +1 داد پس نگران نباشید.
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۱۳:۰۰:۳۳ عصر)
ممد جان ممنون از اطلاع رسانیت

هرکاری بخوان بکنند هم من گوگکل پلاس رو برنمیدارم
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۹/۲۲، ۱۳:۲۰:۱۲ عصر)
محمد جان خیلی ممنون که گفتی

یه دو سه روزی میشه که بدجوری درگیر این گوگل پلاسم

فکر میکردم سیستم من مشکل پیدا کرده یا اشکال از انجمنه

خوب شد که گفتی

پیروز باشیHeart

پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۹/۲۲، ۱۳:۲۰:۰۷ عصر)
(۱۳۹۰/۹/۲۱، ۱۳:۱۸:۳۸ عصر)!ArTiN! نوشته است: ممد جان ممنون از اطلاع رسانیت

امضات خیلی ضایست دوست عزیز
من یه نوع پاچه خواری میدونمش!
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۹/۲۲، ۱۳:۲۵:۰۵ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۲۲، ۱۳:۳۵:۳۴ عصر) ، Night (۱۳۹۰/۹/۲۳، ۰۳:۲۶:۲۶ صبح)
(۱۳۹۰/۹/۲۲، ۱۳:۱۶:۳۶ عصر)Matin1 نوشته است:
(۱۳۹۰/۹/۲۱، ۱۳:۱۸:۳۸ عصر)!ArTiN! نوشته است: ممد جان ممنون از اطلاع رسانیت

امضات خیلی ضایست دوست عزیز
من یه نوع پاچه خواری میدونمش!

آخه الان اینی که گفتی چه ربطی به موضوع داشت؟؟؟

من نمی دونم چرا تو کاری دخالت میکنیم که بهمونمربوط نیست اگه کسی به نظرتون احتیاج داشت حتماً بهتون اطلاع میده پس ا اطلاع ثانوی از دادن اسپم خودداری فرمایید و بحث رو به بیراهه نکشونید.

در ضمن لطفاً به کسی بی احترامی نکنید و این موضوع رو ادامه ندید.
طراحی اختصاصی قالب
نمونه کار ها : my board , smile , my theme , my favorite , MYVB theme ,
و ترجمه قالب : Blue Gloss
و به زودی سایت فروش قالب ها مای بی بی
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۹/۲۳، ۰۷:۲۵:۴۱ صبح) ، tofighi (۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۱۰:۳۱:۳۴ صبح)
پلاگین گوگل آنالیز نصب باشه که مشکلی ایجاد نمی کنه ؟
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان