هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه
درود،
با توجه به جنجال چند تن از کاربر ها و همین طور بی نظمی های اخیر،

1- هرگونه بدرفتاری = اخراج
2- جهت حذف تاپیک های تکراری نیازمند تقسیم کار هستیم. هر کاربر معمولی می توانید در این کار شرکت کند و ارسال یا تاپیک تکراری را از طریق دکمه گزارش به مدیریت گزارش دهد.
کاربر هایی که می خواهد در زمینه گزارش فعالیت کنند لطفا در این تاپیک اعلام آمادگی کنند. ضمنا در پایان از تمامی کاربر هایی که در این امر فعالیت کنند تقدیر به عمل می آید.
تقریبا نیمی از ارسال های این انجمن تکراری است که باید توسط دوستان گزارش و حذف بشه.
باید ببینیم چند نفر اعلام آمادگی می کنند که هر بخش را به یک نفر واگذار کنیم.

نظر و پیشنهادی دارید؟ منتظر آن هستیم
با سپاس

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطBehr☺uz (۱۳۹۰/۹/۱۷، ۱۵:۵۰:۲۱ عصر) ، what? (۱۳۹۰/۹/۱۷، ۱۵:۵۰:۴۷ عصر) ، Srbija (۱۳۹۰/۹/۱۷، ۱۵:۵۰:۵۴ عصر) ، M48D1 (۱۳۹۰/۹/۱۷، ۱۵:۵۳:۵۱ عصر) ، mamaly12h (۱۳۹۰/۹/۱۷، ۱۶:۰۳:۲۶ عصر) ، Night (۱۳۹۰/۹/۱۷، ۱۶:۰۵:۱۳ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۰:۵۵:۲۲ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۱:۳۲:۵۸ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۳:۱۶:۰۸ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۴:۰۹:۰۷ صبح) ، kalkal (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۵:۰۷:۰۰ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۵:۱۲:۴۶ صبح) ، Christian (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۵:۲۷:۵۹ صبح) ، رضا (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۵:۳۰:۳۰ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۷:۳۱:۱۷ صبح) ، samet98 (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۱۲:۳۲:۴۰ عصر) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۰۳:۰۸:۵۳ صبح)
من هستم با اینکه تازه واردم
پاسخ
من کمک میکنم.ولی پاک نشه بهتره تو ایندکس شدنتوت تاثیر داره نداره؟

Heart
پاسخ
Heartبا سلام واقعا متاسفم بابت اینکه ورود اینجانب باعث این جنجال هاشد البته مهم نیست میگویند هر کس دشمن دارد عزیز است البته بنده از طرق قانونی توسط آی پی های این فرد شرور پیگیری میکنم به نظر من این فرد بدجوری از لحاظ قضایی ادب میشود امید است که این جنجال ها هرچه سریعتر رفع شود با تشکر
محمود خوشنویس
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۹/۱۷، ۱۶:۰۲:۵۴ عصر) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۹/۱۷، ۱۶:۲۵:۱۲ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۱:۳۳:۴۴ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۲:۳۵:۱۶ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۳:۱۶:۱۵ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۵:۱۲:۵۳ صبح) ، Christian (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۵:۲۷:۵۴ صبح) ، رضا (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۵:۳۱:۰۳ صبح)
آقا علیرضا من شرایطم رو بهتون از طریق یاهو گفتم که کمک خواهم کرد

ولی یک پیشنهاد :

در هر تاپیک پست هایی هست که اضافه هستن بهتر نیست آن پست ها نیز پاک شوند که تاپیک ها فقط سوال و جواب شوند و بحث های بیراهه نیز پاک شوند؟
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

=============================

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
منم كمك ميكنم.

بكس رپر عزيز وجود شما براي ما خيلي هم خوبه اين مشكلات قبل از اين هم وجود داشت ولي بعضي ها فقط دنبال بهونن كه پرخاش كنن شما خودتو ملامت نكن Heart

مدت ها پيش اموختم كه با خوك نبايد كشتي گرفت چون علاوه بر اين كه كثيف ميشوي او از اين كار لذت ميبرد.

كار اين دوستان هم مصداق همينه بهترين كار بي محلي كردن بهشونه حرف هاي هر كس نشانه ي شخصيتشه.
پاسخ
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۰/۹/۱۷، ۱۶:۳۳:۲۹ عصر) ، majid01 (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۱:۱۳:۵۳ صبح)
با سلام و خسته نباشید
به نظر من آقای M48D1 حرفشون متین هست
اینطوری خیلی بهتر هست تا اینکه تاپیک به کل پاک بشه، وقت میبره ولی عوضش یه آرشیو جامع تهیه میشه که دیگه کاربر رو کارش رو راحت میکنه.

مثلاً تو بعضی از تاپیک ها پست های به درد بخور هست که پاک کردنشون جایز نیست به نظر من .
خود من برای مشکلاتم تاپیک هایی رو زدم و برای خودم آرشیوی ساختم که بلافاصه در صورت بروز مشکل مشابه به اون آرشیو مراجعه میکنم و مشکلم رو حل میکنم کما اینکه خیلی های دیگه از روی این آرشیو من مشکلشون رو حل کردن.

بازم خودتون صلاح میدونید
We Are Basketball
[تصویر:  ot2ybgycgw5e53skwsus.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطM48D1 (۱۳۹۰/۹/۱۷، ۱۶:۴۵:۴۵ عصر)
منم هستم داداشی
پاسخ
همونطور كه دو دوست عزيز ، Srbija و M48D1 توي ارسالشون گفتن ، خيلي ها تاپيك خاصي رو الگوي كار و راه حل و نشوني براي پيدا كردن پاسخ مشكلشون قرار دادند .
به نظرم حذف ارسال ها ممكنه اونور پشت بوم باشه . حالا چه از اينور ميشه افتاد چه از اونور ، زياد فرقي نميكنه !!!!
چون خود من واسه پاسخ به سوالات تكراري گهگاهي ارسال هاي قبلي خودمو جستجو ميكنم و به جاي دوباره نويسي ، پاسخ قبليمو كپي ميكنم .

با حذف ارسال هاي مشابه و تكراري مشكلات ديگري از اين قبيل به وجود مياد.

به نظرم بهتره يه پلاگين پرسش و پاسخ نوشته شه كه بشه پرسش هاي رايج رو همراه با پاسخشون اونجا دسته بندي كرد .

البته نظر ساير دوستان و عليرضاخان كاملاً‌ محترمه.
پاسخ
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۰/۹/۱۷، ۱۶:۳۵:۱۴ عصر) ، Srbija (۱۳۹۰/۹/۱۷، ۱۶:۳۸:۱۳ عصر) ، M48D1 (۱۳۹۰/۹/۱۷، ۱۶:۴۶:۴۰ عصر) ، majid01 (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۱:۱۴:۳۹ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۱:۳۴:۲۵ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۷:۳۴:۳۲ صبح)
نگران ایندکس های گوگل نباشید.
تاپیک های تکراری پاک میشه و اگر داخل تاپیک تکراری پست مفیدی بود به تاپیک اولیه همان موضوع پیوست میشه.
مثلا به جای داشتن 20 تا تاپیک برای پلاگین تشکر یه تاپیک اوکی میشه و داخلش تنها ارسال های مفید هست و تمامی پست های بی ربط حذف میشه.
منهتا در مرحله نخست بهترین کار شروع کردن به حذف اضافات است تا از باقیمانده مطالب تاپیک های مرجع درست کنیم.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطM48D1 (۱۳۹۰/۹/۱۷، ۱۶:۴۸:۴۴ عصر) ، mamaly12h (۱۳۹۰/۹/۱۷، ۱۶:۵۰:۲۲ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۹/۱۷، ۱۶:۵۶:۵۵ عصر) ، majid01 (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۱:۱۵:۰۱ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۱:۳۵:۱۷ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۲:۳۶:۵۴ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۳:۱۶:۲۵ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۷:۳۴:۴۹ صبح) ، Srbija (۱۳۹۰/۹/۲۳، ۰۹:۲۲:۳۰ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان