هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با navigation !
نقل‌قول: راستی دوستان راهی هست که آدرس انجمن خالی بدون هیچ ادامه ای مثل : mydoostiha.ir یه صفحه ای باشه و mydoostiha.ir/index.php هم وقتی روش کلیک کنی یه صفحه ی جداگونه داشته باشه ؟
درود
شاید اطلاعاتم ناقص یا اشتباه باشد ولی گفتنش خالی از لطف نیست
هر مرورگر یا حتی رباطی که وارد سایت میشه دنبال index.php میگرده درواقع index.php مانند ایکون برنامه ای میمونه که روی سیستمتون نصب کردید اونو باز میکنه تا سایت اجرا بشه

شما index.php را به index.phpf تغییر داده اید و یک index.php دیگر ایجاد کرده اید که که فقط محتوی دو کلید ثبت نام و ورود است

دقت داشته باشید رباط ها index.phpf را نمیبینند! این در ایندکس شدن مطالب سایتتون تاثیر خواهد داشت.

بهتر است از این کار صرف نظر نمایید

---------------------------

اما در مورد مشکلتان باز یرمیگردد به همین موضوع آنجا یک متغیر وجورد دارد که صفحه اول انجمن را (انجمن دوستی ها) به index.php متصل میکند و ما بقی دایرکتوری ها هم به لینک مکانی که در آنجا قرار دارند متصل مشوند.

فکر نمی کنم با ویرایش قالب های قسمت navigation بتوانید به نتیجه ای برسید و باید به هسته دست ببرید که ارزشش را ندارد!
پاسخ
 سپاس شده توسطSAEED.M (۱۳۹۲/۱۰/۱۴، ۱۲:۳۳:۲۰ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۰/۱۴، ۱۲:۳۸:۲۸ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۰/۱۴، ۱۵:۰۸:۰۰ عصر)
با صالح موافقم چون کد اصلی ناویگیشن تنظیم شده بر روی سیستم مای بی بی طوری طراحی شده که روش وقتی کلیک میشه بر میگردی به صفحه ایندکس $ اما برای کار شما که فقط برای یک صفحه اول این کد رو تغییر دادید میتونستید با چند کد ساده این عمل رو انجام بدید !!!!

پلاگین انتقال کاربر به پرتال (اگر اشتباه نکنم) به شما این امکان رو میداد که با هر بار کلیک بر روی yoursite.come میتونستید تنظیم کنید که لینک مقصد کجا باشه حالا یه صفحه درست میکردید مانند صفحه ایندکس فعلی @ اما با کلیک بر روی yoursite.com/index.php کاربر به صفحه اصلی انجمن منتقل میشد با این عمل هم کار خود شما استاندارد میشد و هم مجبور به تغییر در این همه کد نمیشدید.

البته این تغییر شما باعث به وجود اومدن مشکلاتی هم شده !!!
اگر بر روی دکمه تغییر قالب در زیر انجمن خودتون کلیک کنید ادرس mydoostiha.ir/index.php?action=quicktheme باید به این شکل باشه تا متغییر عمل کنه ولی در مورد سایت شما باید ادرس mydoostiha.ir/indexf.php?action=quicktheme به این شکل باشه یعنی کلی کد است که باید تغییر بدید.

بهتره بازگردانی کنید و از روش دیگری برای این منظور استفاده کنید.
طراحی اختصاصی قالب
نمونه کار ها : my board , smile , my theme , my favorite , MYVB theme ,
و ترجمه قالب : Blue Gloss
و به زودی سایت فروش قالب ها مای بی بی
پاسخ
 سپاس شده توسطSAEED.M (۱۳۹۲/۱۰/۱۴، ۱۲:۳۳:۲۲ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۰/۱۴، ۱۲:۳۹:۰۰ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۰/۱۴، ۱۵:۰۷:۵۶ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۱۰/۱۵، ۰۲:۰۵:۰۶ صبح)
تشکر از دوستان ... مطالب عالی بود ... مرررسی صالح جان ... تا الان به این موضوع توجه نکرده بودم ... ولی منم میخوام انجمن رو index باشه تا این مشکلات پیش نیاد و آدرس خالی هم این صفحه ورودی باشه ... اینجوری فکر نکنم مشکلی باشه ... هست ؟؟

مررررسی مجید جان ... این پلاگینی که گفتی هم دقیقا همین index رو تغییر میده !!!

پس فقط اگه index باشه مشکل داره دیگه ... اگه خود آدرس خالی باشه اشکالی نداره ؟ راهی هست فقط خود آدرس خالی رو این صفحه باشه و INDEX رو خود انجمن باشه ؟

[تصویر:  76041528073893930429.gif]

پاسخ
 سپاس شده توسطmajid01 (۱۳۹۲/۱۰/۱۴، ۱۳:۱۳:۵۹ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۱۰/۱۵، ۰۲:۰۶:۱۱ صبح)
راستش سعید جان من دقیقا نمیدونم این پلاگین کجا بود ولی با یکم جستجو میتونی پیداش کنی/
در ضمن در مورد اون صفحه اول هم فکر میکنم یه زمانی آموزشش وجود داشت اگه بتونی پیداش کنی فکر کنم برات قابل استفاده باشه Heart
طراحی اختصاصی قالب
نمونه کار ها : my board , smile , my theme , my favorite , MYVB theme ,
و ترجمه قالب : Blue Gloss
و به زودی سایت فروش قالب ها مای بی بی
پاسخ
 سپاس شده توسطSAEED.M (۱۳۹۲/۱۰/۱۴، ۱۳:۱۵:۱۷ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۱۰/۱۵، ۰۲:۰۶:۰۷ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۴۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۴۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۲۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان