هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یاد گذشته بخیر !!!!!
سهند جان ریپر جان احتمال قوی با بقیه فرق داره

من میشناسمش
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۰۴:۵۲:۲۲ صبح) ، baxe rapper (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۰۶:۳۹:۳۰ صبح)
تبریک بابت این بازگشت! هم به شما و هم به مای بی بی ایران
امیدوارم در کنار مای بی بی ایران فعالیت خوبی را تجربه کنید و به دانش خود و سایر کاربران بیافزایید

موفق باشید
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

=============================

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۰۴:۵۲:۲۰ صبح) ، Night (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۰۵:۰۲:۵۰ صبح) ، baxe rapper (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۰۶:۳۹:۳۸ صبح)
درود من دیر رسیدم
منم خوشحالم که برگشتین اگر میشه به ما هم پلاگین نویسی یاد بدین که ما هم جا پای شما دوستان عزیز بزاریم ممنونHeart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۰۸:۱۰:۳۱ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۰۸:۱۴:۰۷ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۰۸:۱۷:۵۴ صبح) ، mhy (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۰۸:۳۲:۵۰ صبح) ، baxe rapper (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۰۹:۰۸:۴۳ صبح) ، majid01 (۱۳۹۰/۹/۱۷، ۰۹:۱۷:۵۵ صبح)
در خدمت گذاری حاضرم دوستان یادمه پلاگین تشکر رو حامد یا .... ذهنم یاری نمیکنه
میدونید که پلاگین تنکس را بچه های خودمون زحمت کشیدن یادمه که چقدر خوشحال بودبم یادش بخیر
حتماHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطBehr☺uz (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۰۹:۱۷:۲۸ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۱۱:۴۱:۵۹ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۱۲:۲۰:۰۳ عصر)
درود

همه ی حرف ها گفته شد

منم بازگشتتونو تبریک میگم !

هم کلامی با افرادی چون شما باعث افتخاره !

پیروز باشی Heart
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۱۰:۴۶:۳۸ صبح)
من هم به نوبه خودم بازگشتتون رو تهیت میگم.

دوست عزیز خوشحالیم که شما به جمع این خانواده بزرگ برگشتید، اگه قابل بدونید یه پیشنهاد دارم که ما بتونیم از تجربیات شما استفاده کنیم.

با توجه به اینکه بچه های اینجا اکثراً به مشکلات فنی برخورد میکنن تا نیاز به استفاده از پلاگین و پوسته ( که به اندازه نیاز تو سایت موجود هست ) شما اگه امکانش باشه به عنوان مسئول فنی پاسخگوی سوالات دوستان باشید. . .

نظرتون چیه دوست گرام؟
We Are Basketball
[تصویر:  ot2ybgycgw5e53skwsus.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۱۰:۴۶:۱۹ صبح)
موافق هستم در خدمتتونم
البته من متاهل هستم و درگیر زندگی زناشوئی و به مانند دیگر مردان متاهل سخت مشغول کار ولی تا جایی که هستم در خدمتم
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطNight (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۱۰:۵۹:۰۲ صبح) ، Srbija (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۱۱:۲۵:۱۸ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۱۱:۳۳:۲۳ صبح) ، mhy (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۱۱:۵۲:۲۹ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۱۲:۱۲:۵۳ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۱۲:۲۰:۱۸ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۱۳:۳۴:۰۲ عصر) ، mybb1 (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۱۴:۱۶:۳۳ عصر) ، goldten (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۱۹:۰۸:۳۲ عصر)
جناب بکس رپر خواهش میکنم به اون دو سوالی که ازتون تو پیام خصوصی پرسیدم جواب بدید و کمک کنید

مگه خودتون تو دو تا پست بالا تر نگفتید که کمک خواهید کرد؟
We Are Basketball
[تصویر:  ot2ybgycgw5e53skwsus.gif]
پاسخ
حتما کمک خواهم کرد چشم فقط اگر میشه تاپیک ایجاد کنید با تشکر که دیگران استفاده کنند
پاسخ
بله منم موافقم بپرسید ما هم ساتفاده کنیم
پاسخ
 سپاس شده توسطSrbija (۱۳۹۰/۹/۱۶، ۰۹:۵۶:۴۳ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان