هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
:::(آپگرید از 1.6.4 به 1.6.5)::: --- (تاپیک با مشکلات جدید به روز میشود)
میشه بگید من که از ورژن 1.6.1 استفاده میکنم چه جوری باید آپگریت کنم؟ببخشید اگه تکراریه
پاسخ
(۱۳۹۰/۹/۱۷، ۰۳:۵۹:۰۵ صبح)Behr☺uz نوشته است: مشکلی وجود ندارد شما در ابتدای بروز رسانی از توی منوی اولین صفحه نسخه فعلی mybb را انتخاب میکنین و نسب میکنین

[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطshooshoo (۱۳۹۰/۹/۱۷، ۰۷:۰۷:۳۲ صبح)
پلاگین fit on page هم مشکل داره
پاسخ
از پاسخ شما سپاسگزارم اما این پلاگین در ورژن 1.6.1 به خوبی کار می کرد و پس از آپگرید از کار افتاد
پاسخ
highslide رو نصب کنید
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطM48D1 (۱۳۹۰/۹/۲۰، ۱۱:۰۹:۲۴ صبح)
(۱۳۹۰/۹/۱۵، ۱۵:۰۴:۱۹ عصر)Behr☺uz نوشته است:
(۱۳۹۰/۹/۱۵، ۱۴:۴۱:۴۴ عصر)Farhoodi نوشته است:
(۱۳۹۰/۹/۱۴، ۰۴:۳۹:۲۱ صبح)snap نوشته است: اگر وقتی انجمنتان را ارتقاء میدادی پلاگینهای انجمن را غیرفعال نکرده باشید. بسیاری از این مشکلات برای انجمنتان دیده خواهد شد. پس دوباره انجمنتان را بروزرسانی کنید. (اول پلاگینهایتان را غیرفعال کنید بعد بروزرسانی کنید)

ارتقا اصلا ربطی به فعال یا غیر فعال بودن پلاگین ندارد . شما برخی فایلهای سیستمی را جایگزین قبلی میکنید کاری با پلاگین ندارید .

ممکن هست یک پلاگین مثل تاریخ هجری وجودش در سرور مشکل ساز شود که این بحث دیگری هست ...

من دقیقا 41 عدد پلاگین روی فروم نصب هست و از 1.6.0 تا الان هیچکدام را غیر فعال نکردم (جز یکی دو مورد که نیاز به سازگار کردن با نسخه جدید داشت 1.6.* )

بدون هیچ مشکلی چند روز قبل ارتقا از 1.6.4 به 1.6.5 انجام گردید و پلاگینی هم غیر فعال نکردم

چون مای بی بی اینقدر ضعیف هست که در اکثر مواقع غیر فعال کردن یک پلاگین = از دست دادن برخی اطلاعات و در ادامه مشکلات دیگر ....

من میخوام ارتقا بدم اما پلاگین های زیادی رو انجمن نصب هست و خیلیها هم تنظیمات خاص خودشون رو داره مثل پلاگین تبلیغات و پلاگین فید از RSS و ... که حتی با Deactive کردن هم تنظیمات پاک میشه. آیا با گزینه غیرفعال کردن همگانی پلاگینها در General کاری مثل Deactive اتفاق میفته و تنظیمات پاک میشه؟؟؟
تغییرات پوسته چطور؟ من پوسته رو هم customize کردم و مثلا فیلدهای اضافی کاربران و ... هم نمایش داده میشه. ممکنه اونا هم از بین بره.؟؟
توی اینکه غیر فعال کردن پلاگین ها باعث بهتر بودن عمل ارتقا میشه شکی نیست
نیازی هم نیست پلاگین هارو تک به تک غیر فعال کنید
در تنظیمات
general setting در اخر یک تنظیم هست که با ان میتوان تمام پلاگین هارو غیر فعال کرد و مشکلی هم نه برای قالب و نه برای پلاگین پیش نمیاد
به عکس توجه کنید

پاسخ
چطور سایت مپ و گوگل سئوم رو به کار بندازم یکی کمک کنه پیر شدم به خدا
Heart
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۰/۲۸، ۱۰:۵۴:۳۸ صبح)armin3000 نوشته است: من میخوام ارتقا بدم اما پلاگین های زیادی رو انجمن نصب هست و خیلیها هم تنظیمات خاص خودشون رو داره مثل پلاگین تبلیغات و پلاگین فید از RSS و ... که حتی با Deactive کردن هم تنظیمات پاک میشه. آیا با گزینه غیرفعال کردن همگانی پلاگینها در General کاری مثل Deactive اتفاق میفته و تنظیمات پاک میشه؟؟؟
تغییرات پوسته چطور؟ من پوسته رو هم customize کردم و مثلا فیلدهای اضافی کاربران و ... هم نمایش داده میشه. ممکنه اونا هم از بین بره.؟؟
توی اینکه غیر فعال کردن پلاگین ها باعث بهتر بودن عمل ارتقا میشه شکی نیست
نیازی هم نیست پلاگین هارو تک به تک غیر فعال کنید
در تنظیمات
general setting در اخر یک تنظیم هست که با ان میتوان تمام پلاگین هارو غیر فعال کرد و مشکلی هم نه برای قالب و نه برای پلاگین پیش نمیاد
به عکس توجه کنید

من هم دقیقا همین سوال رو دارم. آیا غیرفعال کردن همه پلاگینها از طریق اون یک گزینه باعث از بین رفتن تنظیمات نمیشه؟
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۲/۸، ۱۵:۱۳:۰۷ عصر)armin3000 نوشته است:
(۱۳۹۰/۱۰/۲۸، ۱۰:۵۴:۳۸ صبح)armin3000 نوشته است: من میخوام ارتقا بدم اما پلاگین های زیادی رو انجمن نصب هست و خیلیها هم تنظیمات خاص خودشون رو داره مثل پلاگین تبلیغات و پلاگین

من هم دقیقا همین سوال رو دارم. آیا غیرفعال کردن همه پلاگینها از طریق اون یک گزینه باعث از بین رفتن تنظیمات نمیشه؟

درود

کلیه تنظیمات صورت گرفته در پلاگین ها با غیر فعال شدن ان ها از بین می رود

مثلا شما نمایش امار پروستات روی 15 نفر گذاشتید با غیر فعال شدنش وفعال شدنش به 11 نفر پیش برمیگرده
پاسخ
oh oh! خیلی بده که اینجوری. یعنی حتی استفاده از گزینه Disable All Plugins هم مثل غیر فعال کردن تک تک پلاگین ها عمل میکنه؟ تنظمیات Rss - تبلیغات - سپاس - WYSIWYG و خیلی پلاگینهای دیگه. به نظرتون راه حل چیه؟ آیا پلاگینهای خاصی هستن که مهمتر باشن و غیرفعال کردنشون اجباری باشه؟ اینجوری که نمیشه MyBB دو ماه یه بار یه نسخه جدید میده بیرون و هر دفعه یک هفته باید درگیر آپدیت کردن و بک آپ گرفتن باشیم.
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۳۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۳۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۰۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان