هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار نسخه‌ی 1.6.5 MyBB
(۱۳۹۰/۹/۶، ۰۳:۳۱:۲۴ صبح)Night نوشته است: عزيز كسي كه هك ميكنه اصولا نسخه ي ماي بي بيتو هك نميكنه و من تقريبا هر كار امنيتي اي كه ميدونستم انجام دادم ، ضمنا هكري اگه بخواد هكت كنه كارشو بالاخره ميكنه ربطي به نسخت نداره يا اگر نتونه هكت كنه هم باز تا آخرش نميتونه نمي ارزه اين همه دردسر بكشيم كه آپگريد كنيم ضمنا برفرض كه هك شديد به نظرتون ريستور كردن يك بك آپ بيشتر طول ميكشه يا اينكه بخوايد يه هفته با ورژن جديد كلنجار بريد تا درست كار كنه بعدشم آيا پلاگينات جواب بده يا نه؟ تازه بر فرض كه بعد از اپگريد قالب هات درست كار كنن و هيچ مشكل جانبي اي پيش نياد.

قربونت رفیق همینو بگو
اگه قرار باشه هک شی میشی درسته نسخه های بالا امنیتش بیشتر ولی باز ارتقا بدی دلیل نمیشه که هک نشی

صبر کنین یه ورژن درست و حسابی مای بی بی بیاد بعد آپگرید کنین
لااقل ورژنی که ادیتور و ... درست و حسابی داشته باشه واستون.
پاسخ
 سپاس شده توسطNight (۱۳۹۰/۹/۶، ۰۴:۰۰:۰۷ صبح)

جمع بندي من : نسخه ي ماي بي بي باعث هك نشدن نميشه ، با آپگريد كردن ممكنه خيلي مشكلات پيش بياد و از اونجايي كه نه اديتور نه چيز خاص ديگه اي در اين نسخه تغييري نكرده به نظرم آپگريد كردن عقلاني نيست.

بدرودHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطvBulletin (۱۳۹۰/۹/۶، ۰۴:۱۱:۱۴ صبح) ، majid01 (۱۳۹۰/۹/۶، ۰۴:۵۸:۰۷ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۹/۶، ۱۰:۰۷:۵۲ صبح)
نفوذ به مای بی بی ساده نیست کسی که بخواد هک کنه از طریق خودتون هک میکنه نه از طریق انجمن ساز همون بلایی که یکی از کاربرای janota سرش آورد و فرومشو گرفت دست. احتمالاً قضیه هک شدن mybbextras رو خیلیا یادشونه. بهتره سیستمتون رو امن کنید بالا بردن امنیت فروم سادست
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۶، ۱۲:۰۳:۵۳ عصر) ، Night (۱۳۹۰/۹/۶، ۱۲:۱۶:۱۱ عصر)
دسترسی فایل کانفیگ رو بذارید 400 اینجوری کار هکر سختر میشه ، کسی رو هم که نمیشناسید دسترسی به مدیریت کل رو بهش ندید ،

ورژن 1.6.3 مشکل داشت اگه یادتون باشه ، من آپگرید نکردم ، 1.6.4 رو دیدم همه آپگرید کردند مشکلی نداره منم آپگرید کردم ، فکر میکنم بهتره صبر کنید تا نسخه بعدی 1.6.6 چون تو اون نسخه مشکلات 1.6.5 بر طرف میشه و چیز خاصی بهش اضافه نمیشهSmile
پاسخ
من که مشکل خاصی در این ورژن ندیدم این همه دعوا سر چیه؟

یک درصد هم ریسک نکنید الان یک راه واسه هک مای بی بی های 1.6.4 پیدا شده به همین دلیل 1.6.5 ارائه شد

ارتقا بدین خیال خودتون را راحت کنید . برای ارتقا به 1.6.6 یا 2.0 هم باید اول به این ورژن ها ارتقا بدید یعنی پله پله برید جلو پس دردسر خودتون را زیاد نکنید و به پیشنهاد سازندگان مای بی بی ارتقا بدید

پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۶، ۱۲:۰۴:۰۰ عصر)
(۱۳۹۰/۹/۶، ۰۸:۴۳:۴۶ صبح)Farhoodi نوشته است: من که مشکل خاصی در این ورژن ندیدم این همه دعوا سر چیه؟

یک درصد هم ریسک نکنید الان یک راه واسه هک مای بی بی های 1.6.4 پیدا شده به همین دلیل 1.6.5 ارائه شد

ارتقا بدین خیال خودتون را راحت کنید . برای ارتقا به 1.6.6 یا 2.0 هم باید اول به این ورژن ها ارتقا بدید یعنی پله پله برید جلو پس دردسر خودتون را زیاد نکنید و به پیشنهاد سازندگان مای بی بی ارتقا بدید

من هم بروز رسانی کردم به مشکل خوردم برادرHuh ، دوباره فایل ها بر گردوندم ، با بیشتر پلاگین ها مشکل داره خوشبختانه Big Grin

پاسخ
 سپاس شده توسطvBulletin (۱۳۹۰/۹/۶، ۱۳:۳۹:۱۱ عصر)
من که از نسخه 1.6.2 استفاده می کنم و مشکل خاصی نداره به جز ادیتور دوران قرون وسطی

واقعا ادیتورش اعصاب کاربرام را خورد کرده

آپگرید به نسخه جدید زحمت بیخودی هست
هاست سی پنل + نصب رایگان mybb
کد تخفیف هاست ویژه اعضای انجمن: mybbiran
YAHOO ID : ertebat7host

پاسخ
 سپاس شده توسطvBulletin (۱۳۹۰/۹/۶، ۱۳:۳۹:۰۳ عصر)
خب مگه آپگرید میکنی که ادیتور خوب گیرت بیاد؟
آپگرید میکنی تا اشکالات نسخه قبلی بر طرف بشه
ادیتور هر وخ ارائه بشه شما رو نسخه 1.4 نصب کن Exclamation
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۶، ۱۲:۳۳:۵۱ عصر)
یک نسخه جدید از پلاگین تشکر ارائه شده ... البته در لینک دانلود قرار نداره و در پست اول خود تایپک هست .. چک کنید ببینید مشکل حل میشود یا نه Big Grin
http://community.mybb.com/thread-64179.html

ضمنا توضیحاتی نیز جهت اپدیت نوشته شده
[تصویر:  a368b364f24d0b1337d2e69b336d3dd5.png]
www.MyGeneral.ir
پاسخ
بدون هیچ مشکلی آپگریت شد
دوستانی که ارور بعد از تصب دریافت کردن حتما پلاگین هجری شمسی رو غیرفعال کنن و سپس نصب کنند
با php 5.2 هم کاملا سازگاره و هیچ مشکلیی نداره
[تصویر:  mybbsig.php]
پاسخ
 سپاس شده توسطjalal.m (۱۳۹۰/۹/۷، ۱۴:۴۴:۴۳ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۹/۷، ۱۵:۵۱:۲۸ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۸، ۰۴:۴۷:۵۸ صبح) ، ARVANT (۱۳۹۰/۹/۸، ۰۹:۵۹:۲۱ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتشار نسخه‌ی 1.6.15 MyBB Pars 26 17,055 ۱۳۹۳/۱۱/۲۴، ۲۲:۳۹:۰۸ عصر
آخرین ارسال: smemamian
  انتشار نسخه‌ی 1.6.16 MyBB Mohammad-Za 0 1,668 ۱۳۹۳/۱۰/۱۵، ۲۰:۲۳:۲۱ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za
Star انتشار نسخه‌ی 1.6.12 MyBB Amin Yaghubi 45 31,131 ۱۳۹۳/۱۰/۱۴، ۰۷:۴۳:۱۳ صبح
آخرین ارسال: firstboy000
  انتشار نسخه‌ی 1.6.14 MyBB Mohammad-Za 34 25,974 ۱۳۹۳/۶/۲۴، ۱۲:۵۸:۵۷ عصر
  انتشار نسخه‌ی 1.6.13 MyBB Mohammad-Za 54 51,277 ۱۳۹۳/۶/۳، ۱۱:۱۱:۳۸ صبح
  انتشار نسخه‌ی 1.6.11 MyBB Mohammad-Za 52 34,687 ۱۳۹۲/۱۰/۲۴، ۱۸:۴۹:۴۰ عصر
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  انتشار نسخه‌ی 1.6.10 MyBB Mohammad-Za 66 41,630 ۱۳۹۲/۷/۲۵، ۱۱:۴۹:۳۱ صبح
آخرین ارسال: Rezakashefi
  انتشار نسخه‌ی 1.6.9 MyBB Mohammad-Za 155 93,767 ۱۳۹۲/۷/۱۲، ۱۰:۲۵:۳۱ صبح
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  انتشار نسخه‌ی MyBB 1.6.3 Pars 46 54,870 ۱۳۹۲/۲/۵، ۱۵:۴۱:۱۳ عصر
آخرین ارسال: Saizou
  انتشار نسخه‌ی MyBB 1.6.7 + معرفی MyBB 1.8 Mohammad-Za 31 29,651 ۱۳۹۱/۹/۱۷، ۱۴:۳۸:۳۵ عصر
آخرین ارسال: lab

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان