هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست يك راهنمايي آموزشي
سلام دوستان.
بازم مي دونم كه اين انجمن جاي بحث تخصصي ماي بي بي هست اما به دليل اينكه من قبلا اين سوالم رو در دو فروم دانشجويي پرسيدم و جوابم رو نگرفتم و همچنين شناختي كه من از دوستان و كاربراي اين انجمن در اين مدت پيدا كردم تصميم گرفتم اينجا مطرح كنم.

من ورودي 90 رشته زيست شناسي دانشگاه اصفهان هستم. الان به شدت از انتخاب رشته ام پشيمونم و تصميم دارم تغيير رشته بدم به هوشبري علوم پزشكي اصفهان.

مي خواستم از دوستان بپرسم آيا ميشه از رشته هاي زير نظر وزارت علوم مثل همين زيست تغيير رشته داد به رشته هاي علوم پزشكي كه زير نظر وزارت بهداشت هستند؟ كسي ميدونه.
پاسخ
چه طوره برید در فروم های دانشجو های همونی که دنبال شین بپرسید ! Wink
پاسخ
چي؟؟؟؟
من از كسايي كه مي دونن پرسيدم.اگه اطلاع نداريد لطفا بحث رو به حاشيه نكشونين و اسپم هم ندين
پاسخ
(۱۳۹۰/۹/۴، ۰۵:۳۱:۲۷ صبح)Leila.Ahmadi نوشته است: سلام دوستان.
بازم مي دونم كه اين انجمن جاي بحث تخصصي ماي بي بي هست اما به دليل اينكه من قبلا اين سوالم رو در دو فروم دانشجويي پرسيدم و جوابم رو نگرفتم و همچنين شناختي كه من از دوستان و كاربراي اين انجمن در اين مدت پيدا كردم تصميم گرفتم اينجا مطرح كنم.

من ورودي 90 رشته زيست شناسي دانشگاه اصفهان هستم. الان به شدت از انتخاب رشته ام پشيمونم و تصميم دارم تغيير رشته بدم به هوشبري علوم پزشكي اصفهان.

مي خواستم از دوستان بپرسم آيا ميشه از رشته هاي زير نظر وزارت علوم مثل همين زيست تغيير رشته داد به رشته هاي علوم پزشكي كه زير نظر وزارت بهداشت هستند؟ كسي ميدونه.

سلام

با توجه به اطلاعاتي كه بنده دارم

1- تغيير رشته از طريق تكميل ظرفيت كه تمام شد متاسفانه
2- تغيير رشته در مقاطع بالاتر ( كارشناسي ارشد )
3- امتحان دوباره ( كه اگه اشتباه نكنم ديگه امكانش براي داشنگاه سراسري وجود نداره بدليل اينكه دانشگاه روزانه پذيرفته شديد ولي براي سال آينده آزاد اين امكان هست )

ضمنا رشته شما علوم پايه است و در مقاطع بالاتر داراي رشته هاي تاپ و سطح بالايي مي باشد بهتر هست كمي بيشتر تحقيق كنيد و عجولانه مثل انتخاب رشته خود عمل نكيند

موفق باشيد

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۳۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۱۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۵۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان