هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پذیرش تبلیغات در سایت خبرگزاری ورزش ارومیه با بیست هزار بازدید
سلام دوستان عزیز
سایت خبرگزاری ورزش ارومیه (www.urmia-sport.com) با تقریبا روزانه ده هزار نفر بازدید کننده و بیست هزار بازدید، برای ارتقای هاست خودش، اقدام به پذیرش تبلیغات کرده.
لازم به ذکره که مخاطبین این سایت محدود به شهر یا منطقه خاصی نبوده بلکه از کل ایران و حتی خارج از کشور می باشد.
شرایط و تعرفه ها رو در صفحه زیر مشاهده کنید:
http://www.urmia-sport.com/ads
در صورت داشتن پیشنهادات دیگه، با ایمیل news[at]urmia-sport.com تماس بگیرید.
با تشکر
[تصویر:  ashegan.gif]
پاسخ
دوست عزیز سایتی به نام الکسا وجود داره که رتبه دقیق سایت ها رو میگه در صورتی که آمار شما به صورت کامل درست باشه در حال حاضر باید رتبه زیر 1000 ایران و یا بهتره بگم زیر صد باشید ولی 8000 هستید!
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
 سپاس شده توسطroode (۱۳۹۰/۹/۳، ۰۷:۲۴:۱۸ صبح)
(۱۳۹۰/۹/۳، ۰۷:۰۶:۳۸ صبح)M48D1 نوشته است: دوست عزیز سایتی به نام الکسا وجود داره که رتبه دقیق سایت ها رو میگه در صورتی که آمار شما به صورت کامل درست باشه در حال حاضر باید رتبه زیر 1000 ایران و یا بهتره بگم زیر صد باشید ولی 8000 هستید!

سلام دوست عزیز
چی رو داری به کی یاد میدی؟!
خودم الکسا رو میشناسم و میدونم که بازدید سایتها رو اکثرا با الکسا می سنجن ... ولی اینو هم حتما میدونی که الکسا رتبه ای که میده رو بر اساس بازدید شش ماه اخیر وبسایتها ارائه میده و وب سایت خبرگزاری ورزش ارومیه هفتم تیرماه 90 افتتاح شده و کمتر از یک ماه هست که بازدیدش به این میزان رسیده ...
کافیه بدونید که رتبه الکسای ایران ما سه چهار روز گذشته بیش از 20 هزار بود و اگه الان به 8 هزار رسیده، یعنی بازدید خیلی خوبی داریم و به خوبی داریم از سایتها سبقت می گیریم ...
پاسخ
موفق باشی !

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
 سپاس شده توسطroode (۱۳۹۰/۹/۳، ۰۷:۲۴:۵۷ صبح)
(۱۳۹۰/۹/۳، ۰۷:۲۱:۱۵ صبح)M48D1 نوشته است: موفق باشی !

خیلی ممنون...
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۱۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۱۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۵:۱۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان