هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد وِیژه برای سایت ها فروشگاه ها
به نظر من هم ارزششو داره که پارس سراغش رفته البته خودم هنوز قسمت نشده استفاده کنم از این انتی ویروس
پاسخ
(۱۳۹۰/۸/۳۰، ۱۰:۳۰:۰۸ صبح)Pars نوشته است:
(۱۳۹۰/۸/۳۰، ۰۹:۲۶:۰۱ صبح)goldten نوشته است: علی رضا جان حرف اصلی این دوستمون این بود که قیمتش برای یک کاربر ایرانی خیلی بالاست
حالا شید دزدیه اوست و کاپر اسکای که دزدی نیستن!
کلا این قیمت واسه آنتی ویروسی که اصلا شناخته شده نیست و هنوز تو سایت های مقایسه آنتی ویروس بین چند 10 آنتی ویروس وجود نداره نمیشه دربارش قضاوت کرد
باید منتظر موند و نتیجه کارو دید...
آنتی ویروس بیشتر برند ها در بازار 35 تومان است. این برنامه آنتی مالویر هست و خیلی کامل تره و اگر توی سایتش ببینید قیمتش 40 دلاره که در حدود 50 تومان در میاد اما برای ایران قیمت ویژه گذاشته.
قیمت بیشتر اینترنت سکیوریتی ها هم 50 تومان است که با قیمت 45 تومان این محصول از لحاظ قیمتی تفاوتی ندارد.
در مورد کسپرسکی هم افرادی که به امنیت خود ارزش نمی دهند بهتره همون کسپرسکی استفاده کنند که از سال 2010 تا الان بیشتر نماینده های اروپاییش محصولاشو پس دادن. یادتون رفته سایتش هک شد و کلی لایسنسو باطل کردو کلی آپدیت ویروسی به یوزر های عزیزش منتقل کرد؟
در مورد شناخته شده بودن هم مشکلی نیست هرکس بخواد به امنیت اهمیت بده تحقیق می کنه!

عليرضا جان صحبت هاتون درست ولي بحث بر سر اينه كه شما داراي نمايندگي رسمي هستيد ميتونيد قيمت را پايين تر بياريد

قيمت مناسب تر باعث ميشه هم مشتري بهتر جذب بشه و هم ما ها همت و تلاش بيشتري براي جذب مشتري بكنيم

به نظر من قيمت 35 براي نسخه كامل و 20 براي نسخه معمولي ميتونه همه راراضي نگه داره ( فقط يه نظر شخصي بود )

موفق باشيد

شايد من اشتباه ديدم ولي توي سايت اصلي قيمت ها اينه :

Emsisoft Anti-Malware:

يكساله 20 دلار كه ميشه 26000 تومان ( 4000 تومان تفاوت )

Emsisoft Internet Security Pack:

يكساله 25 دلار كه ميشه 32500 تومان ( 12500 تومان تفاوت )

:::: اگه من بخوام بخرم ميرم از سايت مرجع ميخرم ارزون تر درمياد ::::

قيمت هاي سايت اصلي تفاوت داره با قيمت هاي شما تازه شما فرموديد كه ايران شامل تخفيف هم شده شايد بر عكس

ضمنا قيمت ها بايد با سطح درآمد كشور ها سنجيده بشه اين قيمت هاي سايت اصلي براي جوامعي هست كه سطح درآمدشان در خوش بينانه ترين حالت حداقل 3 برابر ما هاست

عليرضا جان پيشرفت و موفقيت شما آرزوي همه ماهاست پس لطفا به حرف هامون از جنبه كمك و حمايت توجه كنيد

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۸/۳۰، ۱۱:۲۴:۱۶ صبح)
ممد خوبه . بعضی ها امکانات اینو ندارن

قیمتشون 50 تومنهHuhBig Grin
پاسخ
(۱۳۹۰/۸/۳۰، ۱۱:۱۹:۲۱ صبح)xman68 نوشته است: شايد من اشتباه ديدم ولي توي سايت اصلي قيمت ها اينه :

Emsisoft Anti-Malware:

این قیمت ها بدون هزینه جعبه، سی دی، دفترچه راهنما و مالیات می باشد! (پشتیبانی و مخارج شرکت و احیانا سود نماینده را در نظر نگیرید)
دلار پی پال هم 1400 می باشد!
این قیمت ها هم تا پایان سال 2011 قرار داده شد.
بعد از آن تخفیفی داده نمی شود.
این تخفیف هم برای افزایش کاربر در منطقه بوده و برای تمامی کشور های خاورمیانه تا پایان 2011 نمایش داده می شه.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۸/۳۰، ۱۴:۵۶:۴۲ عصر)
(۱۳۹۰/۸/۳۰، ۱۳:۱۵:۳۳ عصر)Pars نوشته است:
(۱۳۹۰/۸/۳۰، ۱۱:۱۹:۲۱ صبح)xman68 نوشته است: شايد من اشتباه ديدم ولي توي سايت اصلي قيمت ها اينه :

Emsisoft Anti-Malware:

این قیمت ها بدون هزینه جعبه، سی دی، دفترچه راهنما و مالیات می باشد! (پشتیبانی و مخارج شرکت و احیانا سود نماینده را در نظر نگیرید)
دلار پی پال هم 1400 می باشد!
این قیمت ها هم تا پایان سال 2011 قرار داده شد.
بعد از آن تخفیفی داده نمی شود.
این تخفیف هم برای افزایش کاربر در منطقه بوده و برای تمامی کشور های خاورمیانه تا پایان 2011 نمایش داده می شه.

اوكي در كل ما نظرمون را گفتيم

اميدوارم موفق بشيد

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۱۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۰۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۵۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان