هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادغام جوملا و مای بی بی
مثل این
[تصویر:  aaa03b292d7e40b5a3c7.png]
پاسخ
یه ماژول جوملا داره که میتونی توش آدرس ماژول و پلاگینهای دیگه را بگذاری باید از اون استفاده کنی

ویا

از هلو ورد جوملا یه ماژول درست کنی توش کدهای لازم پلاگین آخرین نظرات سایتتو اعمال نمایی
پاسخ
 سپاس شده توسطelmi1413 (۱۳۹۰/۸/۲۹، ۱۲:۳۴:۳۲ عصر)
باسلام و تشکر از همه ی دوستان که زحمت کشیدن و بابت ادغام جوملا و مای بی بی جواب دادن
در اصل ، اصل سؤال من این بود که فقط کاربرا مجبور نشن دوجا ثبت نام کنن
حالا این آیا نیاز به پلاگین یا کامپوننت خاصی توی جوملا داره ؟
یا اینکه از طریق دیتابیس ها باید اقدام کرد ؟
یا راهکار دیگه ای داره ؟
چون بنظر خودم زیاد جالب نیست که کاربر ، یک بار توی سایت ثبت نام کنه و بعد که بخواد از انجمن همون سایت استفاده کنه دوباره مجبور شه اونجا هم ثبت نام کنه !!
درسته که امنیت میاد پایین ولی شاید به ریسکش بیارزه
البته توی همین سایت قبلا مطلبی در این باره نوشته شده و یک کامپوننت گذاشته شده که فارسی نداره و من اصلا نمیدونم بهش میشه اطمینان کرد یا نه ؟ این هم لینک صحبت ها : http://community.mybbiran.com/thread-6945.html
دوست عزیزی که گفتن یک پلاگین داره برای این کار، ممنو میشم راهنمایی بکنن که چی هست و از کجا میشه پیداش کرد، یا اگه تونستن همینجا قرار بدن
دوست دیگری هم که درباره ی ادغام دیتابیس ها گفته بودن ، آیا حتما میشه ؟ و اگه دقیق تر بگید چطوری باید این کار رو کرد ممنون میشم
باز هم تشکر و ممنون
منتظر پاسخ دوستان هستم
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۴۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۲۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۲۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان