هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تذكر شماره 1 ( فیلتر )
اره حسین راس میگه

بازم اینا بهترن
پاسخ
(۱۳۹۰/۸/۲۵، ۲۳:۲۸:۴۶ عصر)funset 2 نوشته است:
سلام .

رفتم ایمیل هام رو بخونم که با این موضوع رو به رو شدم آخه این کجاش محتوای زننده ای داره ؟!

نامه ی برادران بسیجی به من Big Grin

-----------

بسمه تعالي

تذكر شماره 1
آقاي امير -----
مسئول پايگاه اينترنتي www.iran-fun.ir

با سلام

نظر به انتشار مواردي در آن پايگاه که به استناد بند 'الف2 الف3 الف4 ' فهرست مصاديق محتواي مجرمانه موضوع ماده 21 ،قانون جرايم رايانه اي انتشار آن جرم محسوب مي گردد، لازم است به قيد فوريت نسبت به رفع اثر محتواي مجرمانه اقدام و مشي مذکور اصلاح گردد.
نمونه اي از موارد محتواي مجرمانه مشاهده شده در آن پايگاه به شرح ذيل است :
http://iran-fun.ir/wp-content/uploads/20...hifte2.jpg
ضمناً گزارش اجراي دستور فوق را به همين نشاني ارسال کنيد.
كارگروه تعين مصاديق محتواي مجرمانه قانون جرائم رايانه اي

چقدر زننده بود [تصویر:  24.gif][تصویر:  24.gif]

تلویزیون کره شمالی فقط 2 ساعت در طول شبانه روز باز میشه!
(۱۳۹۰/۸/۲۶، ۰۲:۴۸:۲۶ صبح)hossein72 نوشته است: دوستان باید تا جایی که میتونین باهاشون همکاری کنینTongue

شما اگه بجای کره بودین چی میگفتین

من شنیدم شیلترینگش از اینجا خیلی بدتره ( چون کشور نظامیه)

تلویزیون کره شمالی فقط 2 ساعت در طول شبانه روز باز میشه!
پاسخ
کشور یه قوانینی داره ، شما هم دارید تو این کشور زندگی میکنید ، پس یه چیزایی رو باید رعایت کرد ، فردا این عکس تو یه مجله چاپ بشه ، خداییش چند نفر شما سوژش میکنید ؟!

پس وقتی یه چیزی قانونی نیست واسه هیچ رسانه ای قانونی نیست چه فرقی میکنه تونت باشه یا روزنامه ؟!
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۸/۲۶، ۰۷:۴۱:۲۹ صبح)
(۱۳۹۰/۸/۲۶، ۰۷:۲۹:۳۸ صبح)ms83 نوشته است: کشور یه قوانینی داره ، شما هم دارید تو این کشور زندگی میکنید ، پس یه چیزایی رو باید رعایت کرد ، فردا این عکس تو یه مجله چاپ بشه ، خداییش چند نفر شما سوژش میکنید ؟!

پس وقتی یه چیزی قانونی نیست واسه هیچ رسانه ای قانونی نیست چه فرقی میکنه تونت باشه یا روزنامه ؟!

عزیزم شما دارید اشتباه می کنید .

درسته کشور قوانینی داره ولی من قوانین رو نقص نکردم - عکس گلشیفته فراهانی به عنوان یک مدل هست
و همون مانکن - مانکن محتوای مجرمانه ای داره ؟! / ایران مانکن نداره ؟!

داخل تلوزیون فیلم خارجی نمی زاره ؟!

خانم فراهانی فقط موهاشون معلومه و بـــس ، اما ببین دوسته من ولی اینا همین قوانین خودشون رو نمی دونن
پاسخ
شما نمیخواد قبول کنید ، پس راه خودتون برید امیدوارم به مقصد برسید عزیزSmile
پاسخ
معلومه که زیر باره این حرفا نمیرم / مطمئنا هم به مقصد می رسم -

فکر کردن با فیلتر کردم می تونن جلو هر کسی که خواستن بگیرن ؟!

جــواب : 100 درصد خیر
پاسخ
ای بابا عزیز این مسائل هست ، کاریش نمی شه کرد ، مساله رو زیاد باز نکنید ، وقتی همچین مشکلاتی رو داریم جالب نیست زیاد در مورش بحث بشه برای یک انجمن پشتیبانی خوب نیست . Heart

این ایمیل وقتی میاد تا 12 الی 72 ساعت دیگه عملی می کنند ، یک عکس هست بردارید و زیاد به کارشون کار نداشته باشید .

....
پاسخ
آقا محمد این مسائل هست درسته ولی نه به این شکل

منم قبول دارم اونی که محتوای کثافت می زاره باید فیلتر شه

نه مثل که هر عکسی رو دونه دونه از سایت های خارجی می گیره و سانسور می کنه

آخرش این رو میگن

اونم چی ؟!

گلشیفته فراهانی گور به گور شده
پاسخ
الان من به هردو طرف حق میدم
funset اخطار گرفته عصبیه
بقیه هم اخطار اینشکلی نگرفتن دارن قضاوت میکنن

کجای قانون جرایم رایانه ایی گفته عکسه گلشیفته فرهانی ممنوعه؟ اینو یکی واسم کپی کنه ببینم من

درضمن میخواین هزارتاسایت مبتذل واستون بذارم که هنوز ف یلتر نشدن؟! زورشون به همین یه عکس میرسه؟ یعنی این عکس گلشیفته فرهانی قوانین اسلامی ایران رو نقض میکنه؟! بعد اون سایتای مبتذل که من یک ساله هروز چک میکنم ف یلتر شدن یا نه کلی هم گزارش دادم... قوانین رو نقض نمیکنن؟
باورکنید دارن تمام عکسو فیلمای اون سایتارو کپی میکنن برادران بسیجیمون بعد حذفش کننBig Grin

تو زمین فوتبال ما این قانون منشور اخلاقی مشخصه دیگه
میگن بازیکن ایرانی نباید موهاشو فشن کنه! چرا نباید فشن کنه؟کجای اسلام گفته موی فشن گناهه ؟ حرامه؟ د لامسبا اگه موی فشن گناهه پس بیاین ما که تو خیابون راه میریم گیر بدین دیگه
من موندم این مملکت به چی هست که گیر نده؟!

در ضمن سایت من محتوای غیراخلاقی نداره ولی وای بحاله اون طرفی که بفهمم گزارش داده وای بحالش...!

خب صحبت های بالای مارو خوندین بزنین تایپیک رو حذف کنین که حرفای شیتلر دار توش زیادهSmile
اینم حیفه نگم دمه جنبه مدیرای اینجا گرم که میذارن راحت حرفمون رو بزنیم!
وی بی ایران رو ببینین مدیر داره عقده ایی! در حد المپیک.
پاسخ
 سپاس شده توسطfunset 2 (۱۳۹۰/۸/۲۷، ۰۱:۳۲:۰۹ صبح)
لپ مطلب بگم و این بحثا تموم بشه
باید بسوزیم و بسازیم Sleepy
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان